Pytania o HiszpaniaMiejsca i rozrywka

  Zadać pytanie
Zadać pytanie
Na Twoje pytanie odpowiedzą eksperci i doświadczeni turyści.
+ Wyjaśnienie do pytania


Więcej o Hiszpania
4 roku wstecz  •  8 subskrybenci 6 odpowiedzi
dzień dobry! jednym z miejsc, w których będziemy mieszkać, jest Blau Punta Reina. Powiedz mi, jak możesz wynająć łódkę, łódkę, łódkę, to wszystko to samo, ale z nawigatorem i z przystankami na kąpiel w zatokach. jest nas 8 osób, ale w zasadzie możemy dołączyć do innych na wycieczce, ale niezbyt duża łódź i milion osób. Najlepiej blisko nas lub sąsiednich zatok.
5 lat wstecz  •  2 abonent 1 odpowiedź
Przewodnik hotelowy (z firmy Odeon) Filimonova Aelita oszukał nas, nie robiąc rabatu, defraudując te pieniądze. Wszystkie bilety, których z trudem mogła nam sprzedać, były albo przez nią wystawione na cudze nazwiska, albo na inne hotele. A moje dzieci i ja musieliśmy jechać do innych hoteli, aby stamtąd zostać odebranym. Kiedyś wskazała przewodnikowi autobusu inny hotel i przypadkiem (po prostu zostaliśmy zauważeni na drodze) wsiedliśmy do naszego autobusu. Kupiliśmy 3 wycieczki dla 4 osób i 1 kosztowną wycieczkę dla 1. Łączna kwota wyniosła ponad 550 euro. Przysługiwało nam 7% zniżki. Jednak Aelita powiedziała, że ​​teraz jest „gorący sezon” i nie ma żadnych zniżek. Infolinia Odeon Tours powiedziała nam inaczej. Gdzie mogę złożyć skargę na takiego pozbawionego skrupułów pracownika?
6 lat wstecz  •  9 subskrybenci 19 odpowiedzi
Stron w internecie jest bardzo dużo, ale którą wybrać?... Kupowanie przy kasie, jak rozumiem, jest droższe? Z góry dziękuję.
6 lat wstecz  •  3 abonent 6 odpowiedzi
Nie lubimy cały czas leżeć na plaży. Jakie inne ciekawe miejsca są w pobliżu, które możesz odwiedzić? A czy można kupić grupowe wycieczki rosyjskojęzyczne w Benidormie? Jeśli ktoś zrzuci link do strony biura podróży, będę wdzięczna. Poszczególne przewodniki nie są zalecane.
6 lat wstecz  •  4 abonent 3 odpowiedź
Przyjaciele! Polecaj zaufane restauracje w Palmie. Chciałbym spróbować lokalnej kuchni) w dobrym nastroju.
6 lat wstecz  •  2 abonent 1 odpowiedź
(jak aparat zabiera personel)
6 lat wstecz  •  4 abonent 3 odpowiedź
8 lat wstecz  •  2 abonent 1 odpowiedź
9 lat wstecz  •  3 abonent 3 odpowiedź
Co obejmuje wyżywienie all inclusive, napoje w porze lunchu i kolacji są bezpłatne?
9 lat wstecz  •  2 abonent 1 odpowiedź
Chcemy spędzić rodzinne wakacje w tym hotelu, ale biuro podróży twierdzi, że nie ma posiłków typu „niepełne wyżywienie”. Kto odpoczywał, powiedz mi proszę.
10 lat wstecz  •  1 abonent Bez odpowiedzi
Pokaż więcej »
Wszystkie pytania
ZEA
już