Pytania o HiszpaniaBiura podróży i operatorzy

  Zadać pytanie
Zadać pytanie
Na Twoje pytanie odpowiedzą eksperci i doświadczeni turyści.
+ Wyjaśnienie do pytania


Więcej o Hiszpania
Zarezerwowana wycieczka z Anex była pierwotnie w kwietniu do Phuket. Następnie przeprowadź rezerwację na wrzesień Barcelona. Teraz dali mi wakacje, ale nie mam czasu na dopasowanie dat do Turcji. Jak głupie jest przenoszenie rezerwacji na koniec przyszłego roku? Egipt nie chce zawracać sobie głowy testami. Plotka głosi, że Turcja również w niedalekiej przyszłości wprowadzi testy. Nie mogę podjąć decyzji.
4 roku wstecz  •  5 subskrybenci 3 odpowiedź
Добрый день! Мы из Украины. Планируем отпуск в Испании в начале октября (2 молодые пары,без детей).На 7-9 дней. Определились с курортом - Льорет - де - Мар. Подскажите, кто летал в этот период года: выгоднее будет купить самим билеты + бронь отеля либо купить тур (у какого надежного тур.оператора). Нам не нужны хоромы, нужен чистый отель ,чтоб близко к побережью было. Спасибо
6 lat wstecz  •  8 subskrybenci 13 odpowiedzi
A czemu nie Accord… w zasadzie znając wszystkie uroki pracy tego touroperatora, jestem nadal zadowolony z programu.ALE… w związku z incydentem w Polsce 18 sierpnia myślę, że popyt na usługi tej agencji spadną.
6 lat wstecz  •  5 subskrybenci 4 odpowiedź
.wyjazd z Kijowa lub innego miasta (Lwów, Mukaczewo, Użgorod).
6 lat wstecz  •  5 subskrybenci 5 odpowiedzi
Witam. Moja 13-letnia córka i ja chcemy odpocząć w Hiszpanii, to nasze pierwsze wakacje. Poinformuj biuro podróży i miasto, w którym znajduje się to biuro podróży, być może niektóre specjalizują się konkretnie w Hiszpanii. Sami jesteśmy z Ukrainy, regionu Połtawy, może gdzieś bliżej, ale nie, więc rozważymy wszystkie opcje. Dziękuje za wszystko:-)
7 lat wstecz  •  8 subskrybenci 6 odpowiedzi
Podziel się swoim doświadczeniem, będę bardzo wdzięczny, dziękuję.
8 lat wstecz  •  6 subskrybenci 19 odpowiedzi
Zarezerwowaliśmy wycieczkę z Sanmaru, ale nie wiem, kto spotyka się w Hiszpanii! Powiedz mi proszę: kto podróżował transferem grupowym Barcelona-Tossa de Mar - czy często odwiedzają sąsiednie miasta? Albo weź ind. transfer Czy biuro podróży w Moskwie ma z góry takie informacje?
10 lat wstecz  •  3 abonent 4 odpowiedź
Proszę doradzić, gdzie lepiej jechać do Calelli lub Salou.
10 lat wstecz  •  2 abonent 2 odpowiedź
Drodzy turyści i przedstawiciele firm turystycznych. Proszę doradzić mi wycieczkę po Europie. Okres podróży: od końca maja do całego czerwca. Życzenia: Budżet na zakup wycieczki to blisko 400 euro. Czas trwania do 10 dni. Jestem za nocną podróżą. Chciałbym 2 pełne dni w Barcelonie i nocleg w nim. A także z możliwością odwiedzenia Muzeum Salvadora Dali. Zainteresowany wszystkim... promocjami, wczesną rezerwacją...
10 lat wstecz  •  5 subskrybenci 20 odpowiedzi
Dzień dobry, jestem zainteresowany touroperatorem z Ukrainy oferującym wycieczki po Sewilli. Chcę zobaczyć walkę byków w kwietniu
10 lat wstecz  •  3 abonent 4 odpowiedź
co lepiej robić / czego nie robić, korzystając z usług tych linii lotniczych?
11 lat wstecz  •  4 abonent 4 odpowiedź
Obaj touroperatorzy mają bardzo atrakcyjne ceny za wybrany hotel i równie NIEatrakcyjną reputację. Co wybrać?
11 lat wstecz  •  2 abonent 10 odpowiedzi
Oglądam wycieczki Tezov, Pegasus i Natalie - nie znajduję tego, czego potrzebuję. Czy są inni normalni touroperatorzy w Hiszpanii (Ukraina, wyjazd z Kijowa)?
11 lat wstecz  •  2 abonent 3 odpowiedź
jedziemy na wakacje do hiszpanii-jak wyrobić wizę jeśli tylko starczy pieniędzy na wykupienie wycieczki-nie ma pieniędzy w banku na wyrobienie zaświadczenia z banku o dostępności pieniędzy
11 lat wstecz  •  3 abonent 4 odpowiedź
Proszę o radę doświadczonych ludzi: chcę polecieć do Hiszpanii na morzu. Nie możemy się zdecydować - z usług którego touroperatora skorzystać. Chcesz spędzić wakacje wysokiej jakości za uzasadnione pieniądze.
11 lat wstecz  •  2 abonent 1 odpowiedź
Do Hiszpanii chcemy wyjechać w pierwszej połowie maja. Początkowo planowaliśmy wycieczkę krajoznawczą, ale po przeczytaniu recenzji o „galopowaniu po każdym mieście” i „60 ludziach w autobusie”, zrezygnowaliśmy z tego pomysłu. Powiedz mi, gdzie lepiej się zatrzymać, aby pojechać do Barcelony, Walencji, Madrytu na własną rękę lub z pomocą osobnych wycieczek. A jaka jest pogoda o tej porze?
11 lat wstecz  •  4 abonent 5 odpowiedzi
Mogę doradzić i podzielić się informacjami, ponieważ mieszkam na terenie tego wybrzeża od dłuższego czasu.Wszystkim, którzy potrzebują pomocy lub porady, pisz!
11 lat wstecz  •  2 abonent 2 odpowiedź
Witajcie drodzy turyści! Bardzo ciekawi mnie, kto wybrał się na trasę „Słowacka ruletka i Hiszpania” z trasy Accord. Kto może powiedzieć, czy podobała mu się wycieczka, czy nie, co się udało, a co nie iw ogóle, czy warto jechać. Dzięki z góry za odpowiedzi.
12 lat wstecz  •  1 abonent Bez odpowiedzi
Co wybrać - kilkudniową wycieczkę krajoznawczą na wybrzeżu czy wybrzeże z wycieczkami?
12 lat wstecz  •  5 subskrybenci 5 odpowiedzi
Dzień dobry! Potrzebuję wycieczki do tego hotelu. ile kosztuje bilet dla 2 osób A jakich dokumentów potrzebujesz do podróży?
12 lat wstecz  •  2 abonent 1 odpowiedź
(Ukraina)
12 lat wstecz  •  2 abonent 2 odpowiedź
Proszę o informację, czy jest możliwość zorganizowania wycieczki na 5 dni w Barcelonie i kolejne 7 dni na Teneryfie? Pierwszy raz jedziemy do Hiszpanii pod koniec maja, a ja chciałabym popatrzeć na piękno i wygrzewać się w słońcu...
12 lat wstecz  •  5 subskrybenci 6 odpowiedzi
Chcę trochę ciepłej wody i kilka ciekawych wycieczek.Dziękuję bardzo !!!
13 lat wstecz  •  7 subskrybenci 27 odpowiedzi
Proszę mi powiedzieć, jak dojechać do Marbelli, na które lotnisko lecieć z Kijowa, żeby nie było daleko.Jak rozumiem, daleko jest do Barcelony. Z którym biurem podróży lepiej skontaktować się w sprawie biletów i hotelu POMOC !!!!!!
13 lat wstecz  •  5 subskrybenci 5 odpowiedzi
Moja żona i ja planujemy od 17 września do 1 października 2011 r. najpierw odpocząć w tym hotelu przez tydzień, a następnie poświęcić tydzień na wycieczki po Hiszpanii i Portugalii. Czy można wybrać wycieczkę i podać cenę? [email protected] Eugeniusz
13 lat wstecz  •  1 abonent Bez odpowiedzi
Biuro podróży oferuje Mallorca ATLANTIC PARK HOTEL 4* i Barslon (Salou)Best club cap salou. Doba hotelowa kończy się pod koniec września. Chcielibyśmy dość spokojnego wypoczynku, blisko morza, ale także możliwości wycieczek. Pomóż rady!!
13 lat wstecz  •  3 abonent 3 odpowiedź
Wybieram się na trasę „Flame Dance of Barcelona” 21 sierpnia. Szukam innych podróżników :) Napisz, będzie fajnie!
13 lat wstecz  •  2 abonent 1 odpowiedź
Pokaż więcej »
Wszystkie pytania
ZEA
już