Pytania o HiszpaniaJak się tam dostać

  Zadać pytanie
Zadać pytanie
Na Twoje pytanie odpowiedzą eksperci i doświadczeni turyści.
+ Wyjaśnienie do pytania


Więcej o Hiszpania
Zarezerwowałem transfer, opłaciłem, otrzymałem vouchery pocztą. Ale na kuponach nie ma informacji o czasie. Jeśli voucher lotnisko-hotel jest nadal mniej lub bardziej czytelny - mówi „GODZINA LĄDOWANIA LOTU 23:55”, to voucher hotel-lotnisko wskazuje po prostu datę i „Zadzwoń do usługi transportowej”. Czyli mam teraz zadzwonić do firmy transportowej, która będzie świadczyła usługi i dowiedzieć się o której godzinie zostaniemy odebrani z hotelu? Czy otrzymam w mailu dodatkowy list wskazujący dokładną godzinę i miejsce, z którego zostaniemy odebrani?
5 lat wstecz  •  2 abonent 1 odpowiedź
Świetna nowa deska leci do Barcelony, fotele są ludzkie, w locie zapewniają czyste, gorące i zimne napoje, nie było opóźnień ani przesiadek. Chciałabym również zauważyć, że ceny dla Hiszpanii w tym sezonie są bardzo dobre z Joins i jednocześnie zawierają transfer.
5 lat wstecz  •  9 subskrybenci 9 odpowiedzi
Cześć! Postanowiłem polecieć na Costa Brava na wakacje tej jesieni. Z Ukrainy najprawdopodobniej najlepszą opcją jest lot do Girony, a stamtąd na Costa Brava (jeśli nie dobrze, to powiedz mi, jak byłoby lepiej). Istnieje kilka pytań dotyczących transportu: 1. Jaki jest najlepszy sposób podróżowania z Girony na Costa Brava (loret de mar, tossa de mar) tam iz powrotem? 2. Jak najlepiej wybrać się do Barcelony na spacer z Costa Brava (Loret de Mar, Tossa de Mar) tam iz powrotem?
5 lat wstecz  •  6 subskrybenci 4 odpowiedź
... Barcelona? ... Reusie? ... Park wodny? ... Port Aventura? Transportem publicznym. Z góry dziękuję.
9 lat wstecz  •  1 abonent Bez odpowiedzi
TUTAJ przeczytaj o hotelu VERA PLAYA. Widzę ich tam, całą sieć z jedną nazwą, różnica jest tylko w trzecim lub czwartym słowie. Interesuje mnie wariant FKK. Rozumiem, że to jest VERA PLAYA CLUB. Czy to działa na początku kwietnia, czy nadal nie? Niektórzy touroperatorzy mówią dokładnie, co nie działa.. I jak się tam dostać bez korzystania z wynajętego samochodu. Boję się ich dróg i bez nawigatora.. Po prostu nie wyjeżdżam z domu, więc nie mogę się w pełni wyposażyć. Cóż, moje prawa mogą nie zostać zaakceptowane jako międzynarodowe.
9 lat wstecz  •  4 abonent 3 odpowiedź
Wszystkie pytania
ZEA
już