Pytania o HiszpaniaInne

  Zadać pytanie
Zadać pytanie
Na Twoje pytanie odpowiedzą eksperci i doświadczeni turyści.
+ Wyjaśnienie do pytania


Więcej o Hiszpania
2 roku wstecz  •  1 abonent Bez odpowiedzi
5 lat wstecz  •  10 subskrybenci 20 odpowiedzi
W Antalyi, w podobnej sytuacji, osiedlił się za 10 dolarów.
5 lat wstecz  •  3 abonent 3 odpowiedź
Cześć! Proszę doradzić na jakich stronach/usługach najlepiej zarezerwować nocleg (apartament) na Costa Brava (Blanes, Loret, Tossa)? A jak długo przed przyjazdem? Wiem o airbnb, ale czy ktoś może mi coś jeszcze powiedzieć?...
5 lat wstecz  •  6 subskrybenci 5 odpowiedzi
Kupiłem wycieczkę. Kiedy zarezerwowaliśmy hotel i przeczytaliśmy recenzje, nie zauważyliśmy w nich żadnej wzmianki o walce byków. A teraz wszedłem na stronę hotelu i przeczytałem, że znajduje się on obok areny. Dla mnie walka byków to jedna z najbardziej obrzydliwych rzeczy na świecie. Pytanie: czy jakoś będziemy obrażeni tym, co dzieje się na tej arenie? Jak głośna jest walka byków, czy słyszysz dźwięki wokół? Czy będziemy musieli zobaczyć, jak byki przejeżdżają przez miasto do rzeźni? Jak często odbywają się tam walki byków?
6 lat wstecz  •  1 abonent Bez odpowiedzi
Sprzedam wycieczkę do Barcelony dla 2 osób od 28 kwietnia do 1 maja 2012. Hotel H10 Itaca 4 *. Sama nie mogę latać, dopóki dokumenty do wizy nie zostaną złożone.Możesz zastąpić turystów bez mandatów, ale już możesz to wziąć z mandatami. Kto chce polecieć zadzwoń lub napisz: +7-916-473-5806 [email protected] Dmitrij
12 lat wstecz  •  1 abonent Bez odpowiedzi
Wszystkie pytania
ZEA
już