Pytania o ChinyMiejsca i rozrywka

  Zadać pytanie
Zadać pytanie
Na Twoje pytanie odpowiedzą eksperci i doświadczeni turyści.
+ Wyjaśnienie do pytania


Więcej o Chiny
4 roku wstecz  •  1 abonent Bez odpowiedzi
4 roku wstecz  •  4 abonent 4 odpowiedź
Rozumiem, że smażonych gąsienic nie będzie podawanych, ale kuchnia jest specyficzna. Czy słowiański żołądek wszystko strawi?))
5 lat wstecz  •  7 subskrybenci 17 odpowiedzi
Śniadanie jest wliczone w cenę, ale jeśli obiad jest płatny na miejscu, jaka będzie cena?
6 lat wstecz  •  2 abonent 1 odpowiedź
ChinyMakau
Jest wiele recenzji o Nowym Roku i fajerwerkach w Hongkongu, ale ani słowa o Makau. Czy ma sens świętowanie Nowego Roku w Makau, co z fajerwerkami i pokazami?
7 lat wstecz  •  3 abonent 2 odpowiedź
7 lat wstecz  •  2 abonent 1 odpowiedź
Planujemy wakacje od 11 lutego, powiedz mi, czy obchody chińskiego Nowego Roku już się skończyły?
7 lat wstecz  •  3 abonent 1 odpowiedź
ChinyPekin
Proszę opowiedzieć, jakie ciekawe rzeczy można zobaczyć w Pekinie i Szanghaju. Lecimy za miesiąc w programie wycieczek.Dziękuję.
11 lat wstecz  •  2 abonent 1 odpowiedź
Powiedz mi, czy ktoś poszedł do przedszkola pandy do pracy? Chętnie otrzymuję informacje o wszystkim! Czy ma sens jechać na tydzień - a lepiej na dwa?
12 lat wstecz  •  brak subskrybentów Bez odpowiedzi
Polecam kluby w Dalyan, w których można posłuchać dobrej muzyki.
12 lat wstecz  •  1 abonent Bez odpowiedzi
Nasz pakiet zawiera tylko śniadanie. Zastanawiam się, ile kosztuje zjedzenie we dwoje w kawiarni lub restauracji?
12 lat wstecz  •  1 abonent 1 odpowiedź
Interesuje mnie jedzenie all inclusive.
12 lat wstecz  •  3 abonent 2 odpowiedź
nie ma nigdzie opinii o tym hotelu? Ciekawe recenzje, pobliskie kawiarnie, restauracje, rozrywka
12 lat wstecz  •  1 abonent Bez odpowiedzi
A co polecasz tu zjeść?
13 lat wstecz  •  2 abonent 3 odpowiedź
Byliśmy w Dalian w 2006 roku, wspaniałe wrażenia, zwłaszcza z aquaparku w Port Arthur, ale w tym roku krewni pojechali do Dalian, mówią, że aquapark był nieczynny! Bardzo przepraszam! Chciałem znowu szturchać.
13 lat wstecz  •  3 abonent 3 odpowiedź
Jadę do Dalian, organizator wycieczek oferuje pobyt na Merkurym. Spojrzałem na mapę, dość daleko od plaży. Co radzisz...
13 lat wstecz  •  1 abonent Bez odpowiedzi
Słyszałem, że jedzenie w tym hotelu jest bardzo drogie. . . ile w przybliżeniu kosztuje obiad w restauracji w hotelu?
14 lat wstecz  •  2 abonent 1 odpowiedź
Wszystkie pytania
ZEA
już