Pytania o Republika CzeskaMiejsca i rozrywka

  Zadać pytanie
Zadać pytanie
Na Twoje pytanie odpowiedzą eksperci i doświadczeni turyści.
+ Wyjaśnienie do pytania


Więcej o Republika Czeska
6 lat wstecz  •  5 subskrybenci 6 odpowiedzi
Dzień dobry wszystkim. Powiedz mi, jadę samochodem do Czech. Jak przekroczyć granicę samochodem? Paszport jest jasny, co jeszcze?
7 lat wstecz  •  10 subskrybenci 32 odpowiedź
Drodzy turyści!! Proszę mi powiedzieć, gdzie w centrum Pragi udać się do porządnego pubu. Skosztuj prawdziwego czeskiego piwa. Nie dla turystów, ale z której korzystają sami mieszkańcy.
9 lat wstecz  •  2 abonent 2 odpowiedź
pomnik kogo w pobliżu hotelu Merlin
10 lat wstecz  •  3 abonent 3 odpowiedź
Moi drodzy turyści, bardzo wam dziękuję za pomoc, jakiej udzieliliście mi wspólnymi wysiłkami przed wyjazdem do Pragi. Twoje odpowiedzi bardzo mi pomogły. Teraz moja przyjaciółka potrzebuje pomocy, wszystko czego się nauczyłam, powiem jej i wszystko jej dam. Jedyne, na co nie mogę pomóc, to jak najlepiej dostać się z hotelu Adeba na Plac Wacława. Hotel znajduje się w dzielnicy Karlin, na mojej ulicy Kritsikova. Jeśli ktoś coś wie, proszę o pomoc, będę bardzo wdzięczny. Dzięki Alinie.
10 lat wstecz  •  2 abonent 2 odpowiedź
Kto świętował Nowy Rok w Pradze? Gdzie najlepiej to zrobić? Na placu wśród mas czy przy wcześniej zarezerwowanym stoliku w restauracji? Dziękuję wszystkim za odpowiedź.
10 lat wstecz  •  4 abonent 3 odpowiedź
Wyjeżdżamy z mężem na początku września na weekend do Pragi na spacer.. co na pewno warto zobaczyć? Poza mostem?
11 lat wstecz  •  9 subskrybenci 14 odpowiedzi
Dzień dobry. Interesują następujące pytania: 1. Gdzie dokładnie znajduje się kantor z Arabami w pobliżu Muzeum Praskiego? 2. Gdzie mogę uzyskać (pobrać/kupić) szczegółową mapę Pragi? 3. Gdzie najlepiej zjeść w Pradze? 4. Gdzie jest dworzec autobusowy w Pradze? 5. Co musisz zobaczyć na własne oczy w Pradze w 2 dni? 6. Jaka jest pogoda w drugiej połowie września? 7. Gdzie najlepiej zjeść praskie ciasto? =) 8. Co ogólnie polecasz))) Dzięki!
11 lat wstecz  •  7 subskrybenci 8 odpowiedzi
Pewnego dnia lecę do Pragi.Za późno na odmowę wycieczki,Chcę wiedzieć, czy są wycieczki w Pradze.Nad Wełtawą i Karlowymi Warami na stronie internetowej Federalnej Agencji Turystycznej nie ma zakazów tego kraj, co jest dziwne. Jak być i co robić?
11 lat wstecz  •  2 abonent 5 odpowiedzi
Zgłoś dietę dietetyczną w hotelu Pacific lub Vltava-Verounka
11 lat wstecz  •  3 abonent 2 odpowiedź
czy są zniżki w lipcu?
11 lat wstecz  •  2 abonent 2 odpowiedź
Powiedz mi, kto był w lutym w Pradze. Jak tam? co jest interesujące? powiedz mi, co możesz?
11 lat wstecz  •  8 subskrybenci 10 odpowiedzi
Pierwszy raz jadę do Pragi na Nowy Rok z noclegiem w tym hotelu. Wszystkie opinie o nim są stare. Czy ktoś tam ostatnio przebywał? Powiedz mi, jak jest teraz, jedzenie, personel, wypoczynek? Idę sam. Gdzie możesz świętować Nowy Rok?
11 lat wstecz  •  3 abonent 3 odpowiedź
Dzień dobry wszystkim. Lecimy do Pragi. Dojeżdżamy o 7 rano, zameldowanie w hotelu o 12. Czy ktoś spotkał się z taką sytuacją? Nie możesz chodzić po Pradze przez pięć godzin rano. Czy jest jakaś droga do hotelu tak wcześnie?
11 lat wstecz  •  2 abonent 3 odpowiedź
Moja dziewczyna i ja wybieramy się na wycieczkę do Czech Mosaic, jesteśmy w Pradze 31 grudnia. Jeśli zamówimy kolację sylwestrową w hotelu lub lepiej wybierz program uroczystości. Jak tam odbywają się obchody Nowego Roku?
12 lat wstecz  •  5 subskrybenci 4 odpowiedź
kto jeździł na wycieczki autokarowe, powiedz mi: co zabrać ze sobą (ręcznik, szampon..., jaki rodzaj odzieży wybrać (żeby było wygodnie), ile kosztuje około 1 obiad (kolacja), czy to bardzo męczące transfery ( z Krakowa do Pragi), Nowy Rok lepiej spędzić noc na rynku w Pradze lub zamówić obiad w restauracji...
12 lat wstecz  •  2 abonent 3 odpowiedź
Dzień dobry wszystkim) Nietypowe pytanie - czy można odwiedzić normalną plażę w mieście i ile to będzie kosztować?
12 lat wstecz  •  2 abonent 1 odpowiedź
W lipcu jedziemy z mężem do Karlowych Warów, jaka jest pogoda, co zabrać ze sobą, gdzie wybrać się na wycieczki, ile kosztuje wynajęcie samochodu, średnia cena obiadu dla dwojga? Podziel się swoim doświadczeniem i wrażeniami!
12 lat wstecz  •  1 abonent Bez odpowiedzi
jak dostać się do wieży od centrum (Most Karola)
12 lat wstecz  •  9 subskrybenci 10 odpowiedzi
Czy latem hotel działa w deszczową i chłodną pogodę.
12 lat wstecz  •  2 abonent 1 odpowiedź
Jakie procedury są przepisywane w leczeniu osteoporozy
12 lat wstecz  •  3 abonent 2 odpowiedź
pojedziemy do Pragi na 6 dni pod koniec kwietnia.Chcę wiedzieć, gdzie wieczorem można iść do dyskotek, barów, klubów!Na wycieczki w ciągu dnia, a wieczorem na zabawę!
12 lat wstecz  •  6 subskrybenci 9 odpowiedzi
Potrzebujemy kuchni akceptowanej w Rosji (mięso, ziemniaki, pierogi itp.) i niedrogiej
12 lat wstecz  •  1 abonent Bez odpowiedzi
Proszę, powiedz mi kilka fajnych miejsc w Pradze, w których możesz naprawdę dobrze spędzić sylwestra. Wyjeżdżam z dziewczyną na wakacje sylwestrowe. Dzięki.
12 lat wstecz  •  3 abonent 2 odpowiedź
Gdzie najlepiej zarezerwować wycieczki? A co z wypoczynkiem? Czy jest gdzie pójść wieczorem porozmawiać?
13 lat wstecz  •  brak subskrybentów Bez odpowiedzi
Interesują mnie wycieczki autokarowe po Europie, czy warto na nie jechać, czy są jakieś niuanse?
13 lat wstecz  •  14 subskrybenci 15 odpowiedzi
Czy to prawda, że ​​zwiedzanie groty solnej i inne podobne zabiegi w hotelu są bezpłatne?
13 lat wstecz  •  1 abonent Bez odpowiedzi
Pokaż więcej »
Wszystkie pytania
ZEA
już