Pytania o ZEAMiejsca i rozrywka

  Zadać pytanie
Zadać pytanie
Na Twoje pytanie odpowiedzą eksperci i doświadczeni turyści.
+ Wyjaśnienie do pytania


Więcej o ZEA
Szukasz informacji o Alwathba Fossil Dunes w Abu Zabi. Proszę, jeśli ktoś coś wie, chętnie udzielę wszelkich informacji. Wiem, że dojazd z Abu Dhabi zajmuje 40 minut - 1 godzina, że ​​transport tam nie jeździ, trzeba wziąć taksówkę lub wynająć samochód.
2 roku wstecz  •  4 abonent 3 odpowiedź
ZEADubai
Nie bądź tani, wycieczka obejmuje śniadanie i kolację.
3 roku wstecz  •  6 subskrybenci 10 odpowiedzi
5 lat wstecz  •  2 abonent 1 odpowiedź
Witam, powiedz mi, czy realistyczne jest dotarcie do Sharjah z hotelu pieszo, (lubię chodzić), jaki jest przebieg, w przeciwnym razie różne strony mają różne informacje.
6 lat wstecz  •  5 subskrybenci 5 odpowiedzi
Witam, powiedz mi, czy realistyczne jest dotarcie do Sharjah z hotelu pieszo, (lubię chodzić), jaki jest przebieg, w przeciwnym razie różne strony mają różne informacje.
6 lat wstecz  •  2 abonent 1 odpowiedź
Cześć! Odpoczniemy we wrześniu 2018 jako rodzina po raz pierwszy w Zjednoczonych Emiratach Arabskich, mamy z nami 1,5 letnie dziecko. Podpowiedz, co widać z głównych atrakcji, aby nie było to stresujące dla dziecka, bo. nie lubi długich podróży komunikacją miejską.
6 lat wstecz  •  5 subskrybenci 4 odpowiedź
czy warto przyjmować posiłek typu HB w tym hotelu? Planujemy pierwszy wyjazd do ZEA. Według operatora różnica między BB a HB to 23 000 rubli za 10 nocy dla dwojga. Ile średnio kosztuje jedzenie dla dwojga w kawiarni, restauracji poza hotelem? proponuję opcje na kawiarnie w pobliżu hotelu, a także w okolicy głównych atrakcji
6 lat wstecz  •  5 subskrybenci 4 odpowiedź
Cześć! Czy możesz mi powiedzieć, czy hotel zapewnia bezpłatny transport do Dubaju?
6 lat wstecz  •  1 abonent Bez odpowiedzi
ZEADubai
Witam. Doradzać, gdzie nie można drogo, a co najważniejsze, na prostych plastikowych ukraińskich prawach do wynajęcia samochodu w Dubaju?
6 lat wstecz  •  5 subskrybenci 5 odpowiedzi
Zatrzymamy się w hotelu Golden Tulip. Aby podróżować do Dubaju, musisz wstępnie doładować kartę lub kupić bilet w jedną stronę. Jest daleko od dworca autobusowego na piechotę lub trzeba wydać 10-12 dirhamów na transport. Dubai Transport Authority odpowiada, że ​​w Sharjah nadal są autoryzowani agenci sprzedaży. Gdzie ich szukać?
6 lat wstecz  •  3 abonent 4 odpowiedź
Jeśli tak, ile to kosztuje? Dzięki
6 lat wstecz  •  2 abonent 1 odpowiedź
6 lat wstecz  •  2 abonent Bez odpowiedzi
Jeśli tak, to jakie są ceny, a co bardziej opłaca się wziąć AL w hotelu czy HB? podróżuję z dzieckiem
6 lat wstecz  •  3 abonent 2 odpowiedź
Pokaż więcej »
Wszystkie pytania
już