Pytania o IndieMiejsca i rozrywka

  Zadać pytanie
Zadać pytanie
Na Twoje pytanie odpowiedzą eksperci i doświadczeni turyści.
+ Wyjaśnienie do pytania


Więcej o Indie
Podróżowanie w listopadzie 2018 r. Brak informacji o tym hotelu.
6 lat wstecz  •  4 abonent 4 odpowiedź
Drodzy eksperci! Jedziemy od 21 grudnia do 1 stycznia do hotelu Goa RIVERSIDE REGENCY 2*Baga. Gdzie kupić owoce i gdzie najlepiej zjeść? Jakie wycieczki? Z góry dziękuję!
6 lat wstecz  •  4 abonent 4 odpowiedź
Powiedz mi, czy są miejsca na Goa Północnym, gdzie w kawiarniach przyrządzane są dania z wieprzowiny? Pytanie nie jest bezczynne - mam nietolerancję na białko z kurczaka i wołowiny.
7 lat wstecz  •  9 subskrybenci 12 odpowiedzi
8 lat wstecz  •  2 abonent 1 odpowiedź
Kochamy Indie za wszystko - przyrodę, ludzi, ocean, kuchnię. Do Goa lecimy po raz piąty, ale pierwszy raz w Charleston. ROZUMIEMY, że w pobliżu jest dużo szeków, ale gdzie od razu się udać? Gdzie jest najsmaczniejsza zupa z owoców morza? A sałatka z krewetek? Czy sklep Newton jest daleko? I koniecznie powiedzcie mi, drodzy fani Indii, czy w hotelu jest wifi?
8 lat wstecz  •  3 abonent 3 odpowiedź
Restauracja powiedziała, że ​​to dzikie warzywo, pyszne smażone, ale nie zrozumiałam nazwy, poszukałabym w internecie, nie znam nazwy
8 lat wstecz  •  5 subskrybenci 5 odpowiedzi
Pod koniec grudnia będziemy z żoną w La Conceicao. Które restauracje z kuchnią indyjską warto odwiedzić w pierwszej kolejności (z jakiegoś powodu dużo piszą o rosyjskich restauracjach w Morjim) i co robić wieczorem, gdzie wybrać się dla dwóch niezbyt młodych podróżników :-)
8 lat wstecz  •  2 abonent 1 odpowiedź
Proszę powiedzieć, na której stronie lepiej (wygodniej i taniej) kupić bilet do Indii. Lecę z Kijowa.
9 lat wstecz  •  5 subskrybenci 6 odpowiedzi
Aby odpowiednio zaplanować wyjazd, trzeba znać przybliżony rozkład cen (w moim przypadku) na owoce morza, ich skład (co można zamówić w szyjkach lub kupić na targu rybnym) ?? Powiedz mi, kto jest w tym silny?
10 lat wstecz  •  5 subskrybenci 7 odpowiedzi
Doświadczeni powiedzą mi kilka kafejek wokół hotelu Colonia de Braganza, gdzie gotują niedrogie owoce morza (krewetki, homary, homary...) Na jakiej cenie w rupiach należy się skupić ??
10 lat wstecz  •  2 abonent 1 odpowiedź
Bracia, a co z upadłymi kobietami? Cena / jakość, lokalizacja?
10 lat wstecz  •  8 subskrybenci 14 odpowiedzi
Jeśli wziąłem all inclusive, czy piwo jest godne w hotelu? Jakiej marki? Jakie piwo w restauracjach i kawiarniach? Chciałbym poznać ceny.
10 lat wstecz  •  14 subskrybenci 28 odpowiedzi
Czy na plażach są parasole i leżaki? Czytałem, że trzeba coś kupić (przynajmniej szklankę soku) w szeki i dostarczą wam leżak. A parasol? A czy wszystkie plaże mają taką usługę?
10 lat wstecz  •  7 subskrybenci 8 odpowiedzi
Czy można targować się w kawiarniach na plaży? A jeśli tak, o ile możesz obniżyć cenę?
10 lat wstecz  •  10 subskrybenci 17 odpowiedzi
Chcemy wynająć jacht lub łódkę (oczywiście z Hindusem) na 1 dzień/pół dnia, dla naszych bliskich na 6-8 osób (dokładna liczba nie jest jeszcze znana). Na cześć naszych bliskich. Nie staram się być nieszczery. Ale wynajęcie tak drogiej łodzi w Rosji z krótkim latem, wysokimi podatkami i kosztowną pracą kosztuje 5-8 tysięcy rubli / dzień. Ale kiedy zobaczyłem ceny w GOA, byłem zszokowany. 3 tysiące $ za godzinę. dla 10 osób..1) OGÓLNIE pomoc w zorientowaniu się z cenami za co. 2) Mogą być określone linki, zdjęcia itp. z adresami. PS Nasz hotel został wybrany w Candolim. Pomoc!
10 lat wstecz  •  2 abonent 2 odpowiedź
Przeczytałem dużo informacji, ale pytania pozostały. Odpowiedz punkt po punkcie! 1) Ile kosztuje wypożyczenie motocykla dziennie w sezonie 2013/14? 2) Benzyna. Kiedy czynsz jest opłacany osobno czy idzie dodatkowo? 3) Czy dają zamek z łańcuszkiem? 3.1) Czy dają kaski i ile? 4) Czy można jeździć bez licencji? 4.1) Czy można jeździć MAŁO, ale z umiarem? 4.2) Czy można jeździć bez kasku (kasku)? 4.3) Czy lokalni policjanci drogowi biorą łapówki i jaka jest stawka?
10 lat wstecz  •  4 abonent 5 odpowiedzi
Przepraszam oczywiście za nieetyczne pytanie, nigdy nie byłem w Indiach. Jeśli od razu na pytanie, to "Czy w GOA są księża miłości?" Jeśli „Tak”, to po co wyjaśniać?
10 lat wstecz  •  6 subskrybenci 7 odpowiedzi
Powiedz mi, gdzie wydałeś najwięcej pieniędzy? Mam na myśli już w samym kraju, nie biorąc pod uwagę zakupu wycieczki, wiz itp. Jest już na wakacjach (pamiątki, posiłki, wycieczki, transport itp.)?
10 lat wstecz  •  7 subskrybenci 7 odpowiedzi
Cześć! Jedziemy do tego hotelu z dzieckiem od 4 lat, zastanawiamy się jaką opcję żywieniową wybrać, czy jest gdzie po południu nakarmić dziecko zupą?
10 lat wstecz  •  5 subskrybenci 5 odpowiedzi
Pokaż więcej »
Wszystkie pytania
ZEA
już