Pytania o BułgariaMiejsca i rozrywka

  Zadać pytanie
Zadać pytanie
Na Twoje pytanie odpowiedzą eksperci i doświadczeni turyści.
+ Wyjaśnienie do pytania
TOP 5 koneserów Bułgaria
według liczby pytań, na które udzielono odpowiedzi w ciągu 30 dni
1
аватар
Odebrano na 2 pytanie
2
аватар
Odebrano na 2 pytanie
3
аватар
Odebrano na 1 pytanie
4
аватар
Odebrano na 1 pytanie
5
аватар
Odebrano na 1 pytanie


Więcej o Bułgaria
9 miesięcy wstecz  •  2 abonent 1 odpowiedź
5 lat wstecz  •  1 abonent 1 odpowiedź
Którą firmę lepiej wybrać? Czy można zamówić na miejscu?
7 lat wstecz  •  8 subskrybenci 8 odpowiedzi
Kto może Ci powiedzieć, jak wynająć samochód i jakie są cechy wynajmu samochodu w Bułgarii na Złotych Piaskach?
7 lat wstecz  •  3 abonent 2 odpowiedź
Jedziemy z mężem do Nesebyru, do hotelu bez jedzenia. Powiedz mi, gdzie możesz zjeść smacznie i niedrogo. Chciałabym spróbować lokalnych potraw, a ile powinnam brać na dwoje na 12 dni?
7 lat wstecz  •  13 subskrybenci 19 odpowiedzi
Pamiętam "Pomorie", "Słoneczny Brzeg". Czy istnieją teraz, ile kosztują, gdzie bardziej opłaca się kupować? Jakie inne alkohole polecacie?
7 lat wstecz  •  5 subskrybenci 9 odpowiedzi
Dopiero w tym roku zauważyłem negatywne opinie o sąsiedztwie Cyganów na plażach, w pobliżu hoteli. Gdzie w Pomorie są najczęściej spotykane, siedliska?
7 lat wstecz  •  3 abonent 4 odpowiedź
Proszę mi powiedzieć, czy w samym mieście jest duży supermarket. Czy jest jakaś kuchnia? Gdzie można dostać tanie drinki?
8 lat wstecz  •  6 subskrybenci 12 odpowiedzi
Planujemy wakacje w czerwcu 2016 r. Św. Włas, w hotelu Venus. Nie zapewniamy posiłków, nie ma kuchni. Jak drogie jest jedzenie w restauracjach. Jeśli to możliwe w lewach lub euro. A może lepiej poszukać niepełnego wyżywienia?
8 lat wstecz  •  6 subskrybenci 7 odpowiedzi
9 lat wstecz  •  3 abonent 3 odpowiedź
planujemy wybrać się na wycieczki do Warny, Bałczik komunikacją miejską. Poradzili nam, aby wcześniej wydrukować trasę w Google, ale samej zasady nie rozumiałem, chociaż znam dobry komputer, jak to zrobić. Jak zrobić trasę?
9 lat wstecz  •  5 subskrybenci 5 odpowiedzi
Chciałbym usłyszeć o okolicy hotelu, czy jest piaszczysta plaża bez leżaków i czy to miejsce nadaje się na spokojne i relaksujące wakacje? Z góry dziękuję! Do Bułgarii jedziemy po raz pierwszy.
9 lat wstecz  •  2 abonent 1 odpowiedź
jaka jest cena? czy warto to wziąć? prawdopodobnie drogie? potrzebujesz konta karty?
9 lat wstecz  •  2 abonent 1 odpowiedź
Chciałbym zobaczyć cud Nesebyru, ale jeśli jest daleko, to myślę, że nie warto?
9 lat wstecz  •  4 abonent 3 odpowiedź
Pokaż więcej »
Wszystkie pytania
ZEA
już