Pytania o NiemcyMiejsca i rozrywka

  Zadać pytanie
Zadać pytanie
Na Twoje pytanie odpowiedzą eksperci i doświadczeni turyści.
+ Wyjaśnienie do pytania


Więcej o Niemcy
NiemcyKoln
Powiedz mi, proszę, czy w katedrze są audioprzewodniki, czy po prostu musisz wybrać się na wycieczkę, aby czegoś posłuchać? Na oficjalnej stronie katedry nie widzę żadnej wzmianki o audioprzewodnikach.
4 roku wstecz  •  4 abonent 5 odpowiedzi
Witam wszystkich, planujemy odwiedzić Berlin na 5 dni i chcemy kupić kartę turystyczną, która pozwala na korzystanie ze wszystkich rodzajów transportu i zniżek na zwiedzanie miejsc turystycznych, powiedz mi, które miejsca i jaki rabat daje? Czy ten zakup karty jest uzasadniony? (zatrzymał się w Lurfürstendamm w pobliżu zoo, jadąc z lotniska Schönefeld, chciałby odwiedzić wyspę muzeów, Pergamon, Charlottenburg, mur i atrakcje centralne). Być może doradzisz inne opcje oszczędzania na transporcie i biletach.
6 lat wstecz  •  2 abonent 1 odpowiedź
Czytałem o karcie Hannovercard z nielimitowanym transportem publicznym, powiedz mi, czy to działa, jeśli kupisz ją na lotnisku, już będzie można jechać z lotniska do centrum miasta?
7 lat wstecz  •  2 abonent Bez odpowiedzi
Dla jednej osoby
10 lat wstecz  •  brak subskrybentów Bez odpowiedzi
Proszę powiedz mi, gdzie nie jest drogie do jedzenia! Jeśli to możliwe, to z przybliżonymi cenami! Dzięki!
10 lat wstecz  •  3 abonent 2 odpowiedź
Kto odwiedził ten zamek, opowiedz nam w skrócie o wycieczce, czy obejmuje zwiedzanie wnętrza i czy warto wybrać wycieczkę, jeśli celem jest tylko ten obiekt.
11 lat wstecz  •  4 abonent 6 odpowiedzi
W maju spodziewany jest przeszczep w Berlinie. Będą wolne 3 godziny. Gdzie możesz się udać i co zobaczyć w tym czasie?
12 lat wstecz  •  3 abonent 7 odpowiedzi
Czy można robić zdjęcia w Muzeum Pergamońskim.
12 lat wstecz  •  1 abonent 2 odpowiedź
Czy w Baden Baden rozwinęła się komunikacja w języku rosyjskim, tak jak w Karlowych Warach? Czy nikt nie mówi po rosyjsku ???
13 lat wstecz  •  2 abonent 1 odpowiedź
Podziel się wrażeniami
13 lat wstecz  •  2 abonent 2 odpowiedź
Interesują mnie ceny usług płatnych w hotelu.
15 lat wstecz  •  2 abonent 1 odpowiedź
kiełbaski można przywieźć z niemiec
15 lat wstecz  •  1 abonent Bez odpowiedzi
Kto ostatnio podróżował do Niemiec drogą lądową – czy możesz podzielić się informacjami o tym, jakie produkty można przewieźć przez granicę z powodu świńskiej grypy i jaki jest koszt podstawowych artykułów spożywczych w supermarkecie? Jedziemy pierwszy raz do Niemiec na zaproszenie, będą karmić 1 raz dziennie - reszta jedzenia za nasze ciężko zarobione pieniądze, dlatego chciałabym wiedzieć co kupić na Ukrainie i jak zaplanować budżet.
15 lat wstecz  •  3 abonent 3 odpowiedź
Wszystkie pytania
ZEA
już