Pytania o IzraelMiejsca i rozrywka

  Zadać pytanie
Zadać pytanie
Na Twoje pytanie odpowiedzą eksperci i doświadczeni turyści.
+ Wyjaśnienie do pytania


Więcej o Izrael
Witam. Planujemy wspólny wyjazd do Izraela w styczniu 2018 (3-9 stycznia). Zainteresowany wynajmem mieszkania, wyżywieniem, indywidualnym przewodnikiem.
7 lat wstecz  •  6 subskrybenci 5 odpowiedzi
Dojrzała para uwielbia tańczyć
8 lat wstecz  •  3 abonent 3 odpowiedź
8 lat wstecz  •  10 subskrybenci 17 odpowiedzi
9 lat wstecz  •  3 abonent 3 odpowiedź
obiadokolacja jest wszędzie?
10 lat wstecz  •  4 abonent 3 odpowiedź
Dobry wieczór. Na trasie jedzenie BB. 3 dni w Izraelu, 3 dni w Jordanii. Proszę powiedz mi, jaki budżet potrzebujesz na obiad, kolację? Jedz trochę, nie pij, kochaj mięso
10 lat wstecz  •  11 subskrybenci 45 odpowiedzi
Chciałbym poznać koszt jedzenia. Dzięki.
11 lat wstecz  •  4 abonent 8 odpowiedzi
czy w tym hotelu jest kaszrut i który jest dla mnie ważny. Jak daleko jest oddzielna plaża, na której kąpią się kobiety.
12 lat wstecz  •  4 abonent 5 odpowiedzi
Powiedz mi, czy zabrać ze sobą maskę i płetwy na kąpiel w Morzu Śródziemnym u wybrzeży Netanyi.Jak wygląda tam podwodny świat.
12 lat wstecz  •  3 abonent 7 odpowiedzi
.
12 lat wstecz  •  1 abonent 1 odpowiedź
Wycieczka po Izraelu
12 lat wstecz  •  5 subskrybenci 9 odpowiedzi
Jaki jest numer autobusu w tym kierunku? Spojrzałem na rozkład jazdy autobusów Egged, ale nie do końca zrozumiałem tę tabelę natężenia ruchu.A które izraelskie biura podróży oferują jednodniową wycieczkę do Ejlatu iz powrotem?
12 lat wstecz  •  2 abonent 2 odpowiedź
Jakie są ceny żywności w supermarketach I w ogóle kto zabrał BB jak jesz przez resztę czasu Gdzie lepiej wybrać się na wycieczkę nad Morze Martwe, w hotelu lub w agencjach ulicznych, proszę powiedz mi
12 lat wstecz  •  3 abonent 3 odpowiedź
Chcę też zapytać, jak najlepiej dostać się z Ejlatu nad Morze Martwe
12 lat wstecz  •  2 abonent 1 odpowiedź
Czy na plaży w Izraelu jest dostępna opcja dla nudystów?
12 lat wstecz  •  6 subskrybenci 5 odpowiedzi
Kto wie, jakie są ograniczenia w Szabat (piątek sobota) w Jerozolimie i Tel Awiwie. W dzisiejszych czasach planuję udać się nad Morze Martwe i przenieść się z Jerozolimy do Tel Awiwu (wszystko autobusem z głównego dworca autobusowego). Czy będę miał trudności.
13 lat wstecz  •  2 abonent 2 odpowiedź
Wyjeżdżam w środku lata.Będę musiał pić dużo wody.Kiedy pojechałam do Egiptu znajomi podzielili się ze mną swoim doświadczeniem zabrania ze sobą kilku litrów wody pitnej.Zrobiłem ze mną herbatę i dużo kawy w pokoju (nie mogę się bez niej obejść).Proszę mi powiedzieć, jaka jest sytuacja z wodą w Izraelu.Ile to kosztuje kochanie? Czy mogę zabrać ze sobą 5 litrów wody? Czy w hotelu można skorzystać z ekspresu do kawy, czy w pokojach jest lodówka? Dzięki
13 lat wstecz  •  8 subskrybenci 12 odpowiedzi
Chcę jechać sama (nie z biurem podróży) planuję kupić bilet przez internet, ubezpieczenie chyba nie jest tutaj zapewnione, czy potrzebuję ubezpieczenia i gdzie mogę je zdobyć. Dzięki
13 lat wstecz  •  4 abonent 4 odpowiedź
Powiedz mi, w jakiej formie pisać notatki, które zostały w Ścianie Płaczu, w formie modlitwy lub życzenia? I możesz przywieźć ze sobą notatkę napisaną przez krewnego i umieścić ją dla niego lub napisać na inne imię lub po prostu napisać za niego.
13 lat wstecz  •  10 subskrybenci 11 odpowiedzi
Gdzie jest lotnisko Ben Gurion, jak dostać się do Tel Awiwu, jak i za ile.
13 lat wstecz  •  5 subskrybenci 5 odpowiedzi
Chcę odwiedzić święte miejsca Jerozolimy i popływać trochę w Morzu Martwym.Pomóż mi wybrać wycieczkę, jeśli to możliwe, nie drogie. Przyjeżdżam z Kijowa, czy warto jechać w środku lata.Mam dużo pytań.Proszę o cenne rekomendacje.Dziękuję
13 lat wstecz  •  7 subskrybenci 59 odpowiedzi
pierwszy raz wyjeżdżamy za granicę, proszę doradzić co ze sobą zabrać, gdzie zjeść
13 lat wstecz  •  3 abonent 4 odpowiedź
Czy lepiej wziąć all inclusive czy śniadania i kolacje w restauracji? Czy restauracje są drogie?
13 lat wstecz  •  5 subskrybenci 6 odpowiedzi
pierwszy raz jedziemy do Izraela pod koniec kwietnia agencja zaproponowała wycieczkę "O najważniejszym" - Tel Awiw, Jerozolima, Morze Martwe, Ejlat, lot powrotny z lotniska Uvda. Czy ktoś odpoczął ? Podziel się proszę.
13 lat wstecz  •  6 subskrybenci 5 odpowiedzi
pod koniec kwietnia pierwszy raz jedziemy do Izraela, interesuje nas dosłownie wszystko, chcemy zostać w Ejlacie na 4 dni.
13 lat wstecz  •  3 abonent 3 odpowiedź
Powiedzieć . Czy są wycieczki statkiem z portu Jaffa? a jaka jest cena...dziękuję
14 lat wstecz  •  1 abonent Bez odpowiedzi
Centrum Azriela 132 Derech Petach Tikva, okrągła wieża Azrieli jaka jest opłata za taras widokowy??? a ile średnio kosztuje obiad w restauracji na 49 piętrze??? Dziękuję Ci!
14 lat wstecz  •  3 abonent 2 odpowiedź
Znany na całym świecie pomysł Dinner in the Sky został wdrożony w Izraelu. W Jaffie otwarto nową restaurację, oferującą gościom możliwość skosztowania potraw przy stole zawieszonym na wysokości 50 metrów. Unikalna platforma zapewnia osobom siedzącym przy stole widok na wszystkie strony, co pozwala im cieszyć się widokiem na Miasto Dawida, starożytne mury Jaffy, Cezarei lub inne historyczne miejsce, jednocześnie delektując się koszerną kuchnią. Potrzebujesz więcej informacji i cen. Ratować
14 lat wstecz  •  1 abonent Bez odpowiedzi
Pokaż więcej »
Wszystkie pytania
ZEA
już