Pytania o WietnamMiejsca i rozrywka

  Zadać pytanie
Zadać pytanie
Na Twoje pytanie odpowiedzą eksperci i doświadczeni turyści.
+ Wyjaśnienie do pytania


Więcej o Wietnam
едем в этот отель по системе "завтраки", прочитала что еда в отеле дорогая а рядом нет никаких кафе
6 lat wstecz  •  3 abonent 2 odpowiedź
8 lat wstecz  •  6 subskrybenci 2 odpowiedź
Dzień dobry Czy są jakieś informacje o kurorcie Long Hai? Infrastruktura,restauracje,sklepy.Gdzie zjeść wieczorem.Dziękuję.
9 lat wstecz  •  1 abonent Bez odpowiedzi
снорклинг во Вьетнаме такой же как в Египте? или надо ехать покупать отдельную экскурсию? а просто вышел из отеля нырнул и смотри как в Египте такого нет?
9 lat wstecz  •  8 subskrybenci 30 odpowiedzi
Witam! Czy ktoś wybrał się na wycieczkę na wyspę Ebony? Bardzo lubię snorkeling, ale przeczytałem, że nie jest dostępny w Nha Trang. Jako wyjście możesz wybrać się na jednodniową wycieczkę do koralowców za 30 dolców. Jeśli są jakieś inne możliwości nurkowania, powiedz mi!
10 lat wstecz  •  brak subskrybentów Bez odpowiedzi
Jakie są śniadania w hotelu i minibar - płatne czy darmowe w pokojach superior?
10 lat wstecz  •  1 abonent Bez odpowiedzi
Powiedz mi, czy w Nha Trang są kluby nocne z dyskotekami?
10 lat wstecz  •  3 abonent 2 odpowiedź
Drodzy członkowie forum, którzy byli w Nha Trang, proszę o odpowiedź, czy są tam orzechy kokosowe? Moje dziecko BARDZO martwi się tym problemem. Czytamy o wszystkich owocach, ale o kokosie nigdzie nie piszą. Byliśmy w Tae, zrobili nam koktajl z soku kokosowego - dodali tam mleko i lód, było bardzo orzeźwiające i smaczne. Teraz moje dziecko chce tego samego.
10 lat wstecz  •  3 abonent 2 odpowiedź
Jaka jest pogoda w Wietnamie w drugiej połowie marca? Gdzie najlepiej się udać? Jakie wycieczki odwiedzić? Oświeć proszę.
10 lat wstecz  •  2 abonent 1 odpowiedź
A wycieczki w Wietnamie są drogie, czy możesz mi podać przybliżony koszt?
10 lat wstecz  •  1 abonent 2 odpowiedź
Powiedz mi, czy masz korty do badmintona z oznaczeniami i siatką? [email protected]
10 lat wstecz  •  4 abonent 4 odpowiedź
Jak spędzają Sylwestra w centrum miasta? Chcesz zamówić uroczystą kolację w restauracji, czy lepiej posiedzieć na ulicy lub na plaży?
10 lat wstecz  •  2 abonent 1 odpowiedź
Opis pokoju mówi tylko o darmowym śniadaniu.
10 lat wstecz  •  2 abonent 1 odpowiedź
Jest korzystna oferta na 6 lutego w INDOCHINE NHA TRANG HOTEL 2* (NHA TRANG) Jaka jest pogoda w pierwszej połowie lutego w tym resorcie, kto wie co w tym hotelu? Znalazłem bardzo mało recenzji na ten temat.
11 lat wstecz  •  2 abonent 1 odpowiedź
Poszukuję tych, którzy chcą odbyć dużą wycieczkę po Indochinach obejmującą 4 kraje na raz - Wietnam, Laos, Kambodża, Tajlandię. Mam duże doświadczenie w organizowaniu takich wycieczek. Trasę wykonuję sam, więc mogę zagwarantować ciekawą i pouczająca przygoda w odpowiedniej cenie. Termin podróży: 13.07-27.07 Gotowy odpowiedzieć na wszystkie pytania.
11 lat wstecz  •  5 subskrybenci 26 odpowiedzi
Cześć! Do Palmyry jedziemy na początku stycznia. Czy ktoś może mi powiedzieć więcej o wynajmie motocykla? Chcemy podróżować po kraju. Czy w pobliżu jest wypożyczalnia, ubezpieczenie, kaski, prawa itp.??? A o wędkowaniu - jeśli to możliwe. Dzięki!
11 lat wstecz  •  1 abonent 1 odpowiedź
Kto będzie na NG w hotelach?
12 lat wstecz  •  5 subskrybenci 10 odpowiedzi
Drodzy podróżnicy, jedziemy do hotelu Pegasus, wybrzeże Ke Ga, Phan Thiet.Czytamy okropne recenzje o braku restauracji i kawiarni w pobliżu i na kilka kilometrów wokół. Powiedz mi, czy to prawda?
12 lat wstecz  •  2 abonent 1 odpowiedź
Będziemy na NG w Mui Ne, chciałbym wybrać się (i nie raz) do SPA na masaż.
12 lat wstecz  •  1 abonent Bez odpowiedzi
co powiesz na napiwki w Wietnamie?
12 lat wstecz  •  1 abonent 1 odpowiedź
Wszystkie pytania
ZEA
już