Pytania o MeksykMiejsca i rozrywka

  Zadać pytanie
Zadać pytanie
Na Twoje pytanie odpowiedzą eksperci i doświadczeni turyści.
+ Wyjaśnienie do pytania


Więcej o Meksyk
Z góry dziękuję
6 lat wstecz  •  3 abonent 4 odpowiedź
W Meksyku hotel ma tylko śniadanie, czy jedzenie w Cancun jest drogie?
10 lat wstecz  •  1 abonent Bez odpowiedzi
Jak szybko przesiąść się z terminala C do E w Charles de Gaulle? Czy muszę ponownie przejść kontrolę paszportową w strefie tranzytowej? Gdzie iść - szczegółowa ścieżka ???
10 lat wstecz  •  5 subskrybenci 6 odpowiedzi
Jedziemy na wycieczkę po Ameryce Środkowej (Meksyk-Gwatemala-Honduras-Salwador-Nikaragua-Kostaryka-Panama. Znalazłem jedną bardzo negatywną recenzję, tylko krzyk duszy - ostrzeżenie osoby, która ją odwiedziła. interesuje mnie kto był na takiej trasie, jakie masz wrażenie?
11 lat wstecz  •  1 abonent Bez odpowiedzi
Cześć! Zamierzamy spędzić aktywne wakacje w Meksyku. Proszę powiedzieć, czy są jakieś filmy o przygodach lub podróżach do Meksyku lub Cancun? Chcemy się inspirować :)
11 lat wstecz  •  1 abonent 2 odpowiedź
Jeśli nie jest to trudne, napisz przybliżony harmonogram (śniadania, obiady i kolacje) oraz (jeśli któreś z powyższych jest płatne, średnią cenę jedzenia).
12 lat wstecz  •  3 abonent 2 odpowiedź
Czy w tym hotelu jest all inclusive?
13 lat wstecz  •  1 abonent Bez odpowiedzi
Drodzy podróżnicy! Po prostu nie możemy się zdecydować: Meksyk czy Tajlandia .... Jak tam owoce morza w Meksyku? Naprawdę chcemy jeść homary itp. Ile to kosztuje? Z góry dziękuję za twoje odpowiedzi!
13 lat wstecz  •  2 abonent 2 odpowiedź
Wylatujemy 20 sierpnia. Jaka jest cena wynajmu? Skąd mogę pobrać mapę drogową lub czy jest ona dostarczana z samochodem? Gdzie najlepiej zabrać samochód?
13 lat wstecz  •  2 abonent 1 odpowiedź
Słyszałem, że w pobliżu Riwiery Mai jest ekstremalny park, czy warto tam jechać?
13 lat wstecz  •  3 abonent 2 odpowiedź
Ceny i różnorodność żywności?
16 lat wstecz  •  1 abonent Bez odpowiedzi
Wszystkie pytania
ZEA
już