Pytania o WłochyMiejsca i rozrywka

  Zadać pytanie
Zadać pytanie
Na Twoje pytanie odpowiedzą eksperci i doświadczeni turyści.
+ Wyjaśnienie do pytania


Więcej o Włochy
7 lat wstecz  •  3 abonent 2 odpowiedź
Mieszkamy w Corvara, będzie dzień wolny i chcielibyśmy pojechać na termy gdzieś w pobliżu. Posiadamy samochód, możemy dojechać w każdą część Dolomitów. Dzięki!
7 lat wstecz  •  1 abonent Bez odpowiedzi
9 lat wstecz  •  3 abonent 2 odpowiedź
Dzień dobry, forumowicze). Ciekawe: czy jest wymagany podatek hotelowy, jeśli wybrano wycieczkę autobusową po Włoszech „Cities of the Arts”? TA nic o tym nie powiedział, ale w recenzjach ktoś pisze - 1-5 euro za noc. *Z góry dziękuję))
9 lat wstecz  •  6 subskrybenci 12 odpowiedzi
Gdzie można tanio zjeść we Włoszech?
10 lat wstecz  •  2 abonent 2 odpowiedź
Szukam hotelu z systemem all inclusive. i piaszczysta plaża
10 lat wstecz  •  1 abonent Bez odpowiedzi
Czy jedzenie w tym hotelu jest dobre? Co zapewniamy na śniadanie i obiad? Czy w pokojach jest telewizor?
10 lat wstecz  •  4 abonent 5 odpowiedzi
Czy jest przewodnik mówiący po angielsku? Plaża hotelowa, koszt? Czy można zamienić obiad na obiad?
10 lat wstecz  •  2 abonent Bez odpowiedzi
opowiedz nam o ośrodku, wycieczkach, hotelu.najlepiej za 2014, może ktoś był
10 lat wstecz  •  5 subskrybenci 15 odpowiedzi
Jak znaleźć rosyjskojęzyczne biura podróży w Rimini we Włoszech?
10 lat wstecz  •  4 abonent 3 odpowiedź
Proszę podać najbardziej opłacalną, tanią opcję z Rzymu do Reggio di Calabria.Dziękuję
10 lat wstecz  •  2 abonent 3 odpowiedź
Widziałem dziewczynę w holu, w samym hotelu, bałem się wziąć jakiekolwiek dane kontaktowe, bardzo mi się podobało, moim zdaniem było bardzo miłe, odpoczywałem z mamą, muszę ją pilnie znaleźć !!!
10 lat wstecz  •  7 subskrybenci 29 odpowiedzi
Przyjeżdżam na dworzec o 15.00, ao 15.30 zaczyna się opera
10 lat wstecz  •  2 abonent 2 odpowiedź
Jak zaplanować Sycylię i Sardynię Jak łatwiej dostać się z jednego miejsca do drugiego.
10 lat wstecz  •  4 abonent 5 odpowiedzi
Podziel się wrażeniami, kto był na południu Włoch, myślę, że pojadę tam wiosną i latem. Co lepiej zobaczyć? Planuję Neapol, Sardynia.Dziękuję
10 lat wstecz  •  8 subskrybenci 9 odpowiedzi
Dzień dobry! Jest kilka pytań dotyczących Wenecji. 1. Czy są bezpośrednie autobusy z lotniska Treviso do Wenecji (Piazza Roma)? Więc bez przelewów? Musisz znać cenę i czas (przyjeżdżamy wcześnie rano). 2. Czy na dworcu kolejowym w Wenecji jest przechowalnia bagażu, aby można go było zostawić na 4-5 godzin? 3. Supermarkety w Wenecji (Billa, Kup, itp.) - czy ceny, wybór i powierzchnie sklepowe są normalne? Niewiele gorzej niż sklepy na kontynencie? W pewnym sensie mamy najbliższego Coopa. 4. Czy można podróżować pieszo (wystarczy mostów)? 5. Na jakie wyspy w Wenecji polecasz żeglować? Październik. Bardzo dziękuję za twoją poradę!
11 lat wstecz  •  3 abonent 5 odpowiedzi
Proszę doradzić dobremu nawigatorowi ze szczegółowymi mapami Europy. Jadę do Włoch-Rimini. Ogólnie nic nie rozumiem u nowatorów !!!
11 lat wstecz  •  3 abonent 4 odpowiedź
Cześć wszystkim. Tak się złożyło, że jechałem sam na tydzień (Hotel Kennedy). Powiedz mi, co ze sobą zrobić. Słyszałem, że leżaki + parasol kosztują 15 euro. Czy oferują zniżki, jeśli jesteś sam? W jakich kawiarniach najlepiej zjeść? Czy po mieście trzeba podróżować autobusem, czy bez problemu pieszo? Czy hotel posiada rosyjskojęzyczny personel? I generalnie chętnie udzielę wszelkich informacji. Chcę pojechać do San Marino. Kto podróżował zwykłym autobusem, powiedz mi, jak długo i czy się zgubię? Dzięki.
11 lat wstecz  •  4 abonent 6 odpowiedzi
Chłopaki, pilnie potrzebujesz porady))) Ci, którzy mieli już doświadczenie w podróżowaniu po Europie autobusem ze Lwowa, powiedzcie, jak często transport jest opóźniony w drodze powrotnej? Faktem jest, że w opisie wycieczki jest napisane, że autobus przyjeżdża do Lwowa po 23:00 na dworzec, a pociąg mamy o 23:45... Wydaje się, że jest margines czasu, ale jednak. .. Będziemy mieli na niego czas? W przeciwnym razie będziesz musiał kukułka na kolejny dzień))) W jakim przedziale czasowym zwykle, jeśli nie ma problemów na drodze, turyści wracają do domu? Bardzo dziękuję za odpowiedzi)
11 lat wstecz  •  7 subskrybenci 10 odpowiedzi
Jeden za granicą.
11 lat wstecz  •  8 subskrybenci 12 odpowiedzi
Wiele osób pisze, że na wycieczki jest nieznośnie gorąco, jest mnóstwo ludzi, a ceny na wszystko rosną w górę? Kto był tam w lipcu, podziel się wrażeniami!
11 lat wstecz  •  8 subskrybenci 18 odpowiedzi
W zeszłym roku kupiłem bilet na stronie Trenitalia z Wenecji do Rzymu iz powrotem. Wszystko się udało i jestem bardzo zadowolona. W tym roku zadanie stało się trudniejsze, musimy zdobyć więcej Mediolan-Florencja-Rzym-Neapol-Rzym. O ile wiem, są tam pewne trudności, limit czasu przy zakupie biletu, np. za 15 minut. Muszę wszystko kupić, obawiam się, że nie uda mi się zebrać takiej ilości pociągów i moich danych w tak krótkim czasie... Co powinienem zrobić w takich przypadkach???? Proszę mi powiedzieć, może coś się już zmieniło lub są jakieś opcje w moim przypadku. Dziękuję wszystkim za pomoc.
11 lat wstecz  •  3 abonent 2 odpowiedź
Pokaż więcej »
Wszystkie pytania
ZEA
już