Pytania o KarpatyMiejsca i rozrywka

  Zadać pytanie
Zadać pytanie
Na Twoje pytanie odpowiedzą eksperci i doświadczeni turyści.
+ Wyjaśnienie do pytania


Więcej o Karpaty
3 roku wstecz  •  5 subskrybenci 4 odpowiedź
Dawno, dawno temu, każdy podjazd był płatny, nie było karnetu narciarskiego. Jak teraz?
3 roku wstecz  •  2 abonent 1 odpowiedź
Potrzebujemy restauracji w BUKOWELU / impreza firmowa / 15 osób w stylu narodowym. Nie oferuj Kozachka - zamknięto, a raczej kupił go szczęśliwy byk.Co ważne - osobna hala.
6 lat wstecz  •  5 subskrybenci 11 odpowiedzi
Może jest bezpośredni przelew! Podróżujemy z małym dzieckiem, dzięki czemu jest mniej przesiadek. W Tarnopolu 07.12.17 pociągiem Zaporoże-Lwów, przyjazd o 10.02.
6 lat wstecz  •  12 subskrybenci 5 odpowiedzi
cena za podwójne z posiłkami lub bez)
8 lat wstecz  •  2 abonent Bez odpowiedzi
Czy można jechać, czy lepiej odłożyć zachód Ukrainy na lepsze czasy?
9 lat wstecz  •  20 subskrybenci 36 odpowiedzi
Nie iść daleko. A czy można gdzieś kupić owoce dla dziecka? Dzięki
9 lat wstecz  •  5 subskrybenci 5 odpowiedzi
Przez wieś przebiega kolej. Czy hałas zakłóca sen w nocy?
9 lat wstecz  •  1 abonent Bez odpowiedzi
Gdzie jest najlepsza droga do Migowa z Kijowa - przez Równe-Tarnopol czy Chmielnicki-Kamianet?
9 lat wstecz  •  5 subskrybenci 8 odpowiedzi
Dzień dobry Proszę podać koszt pokoi, potrzebujemy 2n-2-osobowe i 1-jeden pokój 3-osobowy na okres od 02.01 do 11-01.2015 A ile trzeba dokonać rezerwacji?
10 lat wstecz  •  3 abonent 3 odpowiedź
Pytanie, co zrobić ze sobą latem w Żdenijewie?
10 lat wstecz  •  4 abonent 6 odpowiedzi
Chcę przyjechać do Tatarowa od 30 czerwca na 2 tygodnie. Chcę zostać blisko Petrosa. Zainteresowany kosztami zakwaterowania i wyżywienia.
10 lat wstecz  •  3 abonent 2 odpowiedź
Oferuję wypoczynek w ośrodku narciarskim Krasiya w hotelu "Perlyna Krasii" (wyciąg bezpośrednio na terenie hotelu 10 UAH dla mieszkańców). Zarezerwowaliśmy sobie wakacje na Nowy Rok, ale nie wyszło. Zapłaciłem 2700 UAH - oferuję za 2000 UAH. Możesz wybrać dowolny dogodny dla siebie termin i liczbę dni odpoczynku, dowolną kategorię pokoju lub domku z kominkiem - jednocześnie 2700 UAH. już opłacone (+ śniadanie dla wszystkich gości)
10 lat wstecz  •  1 abonent Bez odpowiedzi
Nie mogę znaleźć informacji! Pomoc!
10 lat wstecz  •  2 abonent 1 odpowiedź
Dzień dobry! Kto odpoczywał w Mykulychynie, proszę mi powiedzieć, czy są jakieś obiekty rozrywkowe i rozrywkowe do spędzania wieczornego wypoczynku (bary, dyskoteki)? Z góry bardzo dziękuję.
11 lat wstecz  •  2 abonent 2 odpowiedź
Pokaż więcej »
Wszystkie pytania
ZEA
już