Pytania o WęgryMiejsca i rozrywka

  Zadać pytanie
Zadać pytanie
Na Twoje pytanie odpowiedzą eksperci i doświadczeni turyści.
+ Wyjaśnienie do pytania


Więcej o Węgry
Oprócz akwarium zdecydowanie planujemy tam pojechać.
5 lat wstecz  •  6 subskrybenci 7 odpowiedzi
WęgryGyor
7 lat wstecz  •  3 abonent 3 odpowiedź
W Budapeszcie będziemy przez 6 dni. Powiedz mi, proszę, jakie zabytki miasta możesz zobaczyć i jakie wycieczki wybrać?
8 lat wstecz  •  8 subskrybenci 12 odpowiedzi
Powiedz mi proszę, na początku stycznia 9.01-13.01 są dekoracje sylwestrowe targów i innych wydarzeń w Budapeszcie.
8 lat wstecz  •  2 abonent 1 odpowiedź
Что посоветуете посмотреть в Будапеште имея ограниченный бюджет...
9 lat wstecz  •  3 abonent 2 odpowiedź
Кто был на католическое Рождество в Будапеште? Интересуеет не Святвечер 24 декабря, а именно 25 декабря. Что-нибудь будет открыто или все печально. Интересуют как музеи, так и рестораны.
10 lat wstecz  •  brak subskrybentów Bez odpowiedzi
Przeczytałem na stronie vidampark, że bilet wstępu kosztuje 4900 forintów. Czy jest tuż za wejściem i wszystkimi przejażdżkami? A może będziesz musiał zapłacić za każdą atrakcję? Dzięki!
11 lat wstecz  •  2 abonent 1 odpowiedź
Dzień dobry. Powiedz mi, jak prawidłowo kupić bilet do łaźni i który? Nie mogę tego rozgryźć... http://www.szechenyibath.hu/prices
11 lat wstecz  •  3 abonent 6 odpowiedzi
Dzień dobry. Ciekawi Cię, gdzie w Budapeszcie można zjeść smacznie i niedrogo?
11 lat wstecz  •  6 subskrybenci 7 odpowiedzi
Так случилось, что опыта зимних поездок автобусом нет. Скажите очень холодно при ночном переезде. Собираемся не далекою. В Венгрию.
12 lat wstecz  •  6 subskrybenci 11 odpowiedzi
Bardzo interesuje mnie, jak dostać się z Budapesztu do Sentandre i może do Wiednia.
12 lat wstecz  •  3 abonent 6 odpowiedzi
Często przemierzamy kordony. Interesują mnie opinie innych osób
13 lat wstecz  •  4 abonent 7 odpowiedzi
Proszę o poinformowanie doświadczonych ludzi, którzy przeprowadzili eksperymenty na swoich żołądkach, gdzie w Peszcie (Plac Geroev - Andrássy Avenue) można zjeść smaczny, niedrogi i, co najważniejsze, bezpieczny dla zdrowia obiad z rodziną.
14 lat wstecz  •  5 subskrybenci 5 odpowiedzi
Jadę do Budapesztu na Nowy Rok 2010, a obchody Nowego Roku będą w Budapeszcie. Jako opcję świętowania oferują restaurację Trofeo za 80 euro .... opowiedz mi o tym. Czy to jest warte pieniędzy, czy można tam wydać ciekawsze NG????
14 lat wstecz  •  4 abonent 19 odpowiedzi
Nie byłam wcześniej na Węgrzech i chciałabym miło spędzić czas z naszą trójką (ja, mąż i dziecko). jedziemy samochodem. Słyszeliśmy o wielu ciekawych miejscach w Budapeszcie, ale nie wiemy, jak najlepiej zorganizować wycieczki? Czy można je zamówić lokalnie? Gdzie jest najlepsze miejsce do świętowania Nowego Roku?
16 lat wstecz  •  brak subskrybentów 2 odpowiedź
Wszystkie pytania
ZEA
już