Pytania o HiszpaniaZakupy

  Zadać pytanie
Zadać pytanie
Na Twoje pytanie odpowiedzą eksperci i doświadczeni turyści.
+ Wyjaśnienie do pytania


Więcej o Hiszpania
4 roku wstecz  •  10 subskrybenci 12 odpowiedzi
Cześć! We wrześniu planuję polecieć z dziewczyną na Costa Brava (nie ustaliliśmy jeszcze dokładnego miejsca, ale wybieramy między Blanes, Loret i Tossa) na relaks. Chciałbym wiedzieć, jakie są przybliżone ceny produktów na rynkach, gdzie lepiej kupić? Zastanawiasz się też, czy warto tam kupować ubrania/buty?
5 lat wstecz  •  6 subskrybenci 4 odpowiedź
Widzę dużo promocyjnych biletów lotniczych i autobusowych. Ale nie wiem, czy to się naprawdę opłaca, czy po prostu tak piszę? Rozumiem, że każdy ma inny budżet, ale o tym, jaka jest najlepsza cena (od x $ i do x $) do Europy i Azji w 2 kierunkach.
5 lat wstecz  •  3 abonent 2 odpowiedź
Czy na miejscu można kupić pamiątki i drobiazgi, czy trzeba po to jechać do Barcelony?
10 lat wstecz  •  3 abonent 3 odpowiedź
Czy można to kupić? Gdzie ? A ile to kosztuje przynajmniej w przybliżeniu? Mój mąż i ja odpoczniemy w Salou, może można go tam kupić, czy jest jeszcze w Barcelonie?
10 lat wstecz  •  4 abonent 5 odpowiedzi
Drodzy turyści! Kto kupił kastaniety w Hiszpanii? Czy można je kupić w sklepach z pamiątkami, które i ile średnio kosztują?
11 lat wstecz  •  2 abonent 2 odpowiedź
Uwielbiam stylowe, klasyczne i modne ubrania. Czy jest w tym centrum?
11 lat wstecz  •  2 abonent 2 odpowiedź
Jedziemy do Hiszpanii, chcę kupić buty sportowe (buty piłkarskie) Kup w Hiszpanii lub w Rosji, cokolwiek doradzisz. Wielkie dzięki!!!
11 lat wstecz  •  1 abonent 1 odpowiedź
Mówią: Hiszpania to przede wszystkim zakupy. Czy tak jest? Jedziemy na Costa Brava. Oprócz atrakcji nie zabraknie zakupów. Co można tam kupić ciekawego, przydatnego i przywieźć do domu? Interesuje się jedzeniem, napojami, odzieżą i akcesoriami. Z góry dziękuję za twoje odpowiedzi.
11 lat wstecz  •  6 subskrybenci 14 odpowiedzi
Czy są jakieś dobre modne ubrania? Gdzie go kupić w Barcelonie?
11 lat wstecz  •  3 abonent 4 odpowiedź
Czy możesz mi powiedzieć, jak to jest z płatnością kartą kredytową? ile sklepów i restauracji, kawiarni z opcją płatności bezgotówkowej? Z góry dziękuję!
11 lat wstecz  •  6 subskrybenci 6 odpowiedzi
Przyleciałem dzisiaj z Barcelony z paragonami fiskalnymi w rękach. podstemplowane w urzędzie celnym. ale nie miałem czasu na odbiór pieniędzy ze względu na fakt, że pieniądze w Barcelonie są odbierane przed odprawą na lot. gorączkowych kolejek.ale generalnie są koperty ze sklepów..ale nie wiem, gdzie je wysłać na lotnisko, personel wyjaśnił, co jest potrzebne w Madrycie lub według miejsca zamieszkania w odpowiednich bankach.ale my nie ma w Kemerowie takich banków, które by działały z systemem wolnym od podatku, szkoda, że ​​1500 euro, jeśli zniknie.
12 lat wstecz  •  3 abonent 3 odpowiedź
zakupy
12 lat wstecz  •  5 subskrybenci 11 odpowiedzi
Planujesz wakacje w październiku
12 lat wstecz  •  6 subskrybenci 7 odpowiedzi
Chciałabym wiedzieć, czy są tam na sprzedaż dobrej jakości kożuchy i skóry i jakie są za nie ceny?
14 lat wstecz  •  6 subskrybenci 7 odpowiedzi
Wszystkie pytania
ZEA
już