Pytania o IndonezjaMiejsca i rozrywka

  Zadać pytanie
Zadać pytanie
Na Twoje pytanie odpowiedzą eksperci i doświadczeni turyści.
+ Wyjaśnienie do pytania


Więcej o Indonezja
Esli mi hotim poehat v park slonov, nado brat exkursiu lub vzjat taksi a ta zaplatit pri vhode?? Leela N.
6 lat wstecz  •  3 abonent 2 odpowiedź
Będę 6.12-13.12.13
11 lat wstecz  •  brak subskrybentów Bez odpowiedzi
Witam. Na Bali jedziemy po raz pierwszy. Niewiele pieniędzy. Czy można tam tanio zjeść? Jeśli wiesz, powiedz mi gdzie i ceny. Bardzo się boimy, że umrzemy z głodu.
11 lat wstecz  •  3 abonent 2 odpowiedź
pokaż lokalizację na mapie i wszystkie warunki zakwaterowania i wyżywienia all inclusive oraz koszt za 14 dni dla dwojga z lotem z Kijowa
12 lat wstecz  •  2 abonent 2 odpowiedź
Drodzy eksperci! Powiedz mi, jaki jest najbardziej optymalny rodzaj jedzenia na Bali i ile kosztuje woda butelkowana Ile będzie kosztować jedzenie w lokalnych kawiarniach? Chcemy zjeść tylko śniadanie, czy nie będziemy głodować? To samo pytanie dla Sri Lanki. Dzięki
13 lat wstecz  •  2 abonent 1 odpowiedź
Chciałbym zanurzyć się w podwodnym świecie Bali
13 lat wstecz  •  1 abonent Bez odpowiedzi
Powiedz mi proszę. W lutym chcę dać mężowi bilet do ciepłych krajów. doradzać w agencji na Bali. zazwyczaj jeździmy sami, a nie przez biura podróży. czy warto wydać pieniądze? mój mąż kocha piesze wędrówki, jest wspinaczem, kocha dzikość, przyrodę. i jak najlepiej kupić bilety samodzielnie lub za pośrednictwem biura podróży. Spojrzałem na bilety, 30 sztuk dla jednego (60 dla dwóch), a wycieczka w ostatniej chwili kosztuje 72 sztuki. a jeśli się opłaca, to gdzie jechać na lotnisko? czego szukać?
14 lat wstecz  •  2 abonent 1 odpowiedź
Wszystkie pytania
ZEA
już