Pytania o FinlandiaMiejsca i rozrywka

  Zadać pytanie
Zadać pytanie
Na Twoje pytanie odpowiedzą eksperci i doświadczeni turyści.
+ Wyjaśnienie do pytania


Więcej o Finlandia
Dobry dzień dla wszystkich) Czy po przybyciu z wycieczką (na 1 dzień) z Petersburga do Lapy można mieć czas na obejrzenie festiwalu zamków z piasku? A może lepiej wziąć tranzyt z Petersburga (nie jeździć samochodem, nie oferować samochodu)) i zostać w Lapie przez dwa dni, aby wszystko przemyśleć? Kto był? Co radzisz?
6 lat wstecz  •  1 abonent Bez odpowiedzi
Będziemy w drodze do Helsinek. Przyjeżdżamy rano. Słyszałem, że robią bardzo smaczne naleśniki i wszelkiego rodzaju słodycze. W końcu wydzielone przedmieścia Rosji. Kto wie, w jakich miejscach w mieście robi się pyszne śniadania? A jak najlepiej się tam dostać z lotniska? Dzięki
11 lat wstecz  •  2 abonent 1 odpowiedź
Cześć! Byłbym wdzięczny za radę. Będę w Helsinkach po drodze w grudniu, dojeżdżam o 7 rano na dworzec autobusowy, ao 17 muszę być przy odprawie na lotnisku. Chcę zostawić swoje rzeczy w celi na AB, przejechać 3 tramwajem, pojechać do twierdzy i na lotnisko. Proszę o informację na temat transportu do ruchu (kupimy jeden dzień) trasa: PKS-tramwaj-trzy prom do twierdzy-dworzec autobusowy-lotnisko. Gdzie mogę dostać po drodze tani posiłek? Z góry dziękuję!!!
12 lat wstecz  •  3 abonent 2 odpowiedź
Proszę mi powiedzieć, czy jest możliwość odwiedzenia Luostotunturi Amethyst Spa dla nierezydentów tego hotelu? A ile kosztuje wejście do „Amethyst Spa”??? I ogólnie każda rada byłaby interesująca) Z góry dziękuję)
12 lat wstecz  •  1 abonent Bez odpowiedzi
Jeśli ktoś jeździ lub jeździł na takie wyjazdy, proszę napisz swoje uwagi.
13 lat wstecz  •  2 abonent 2 odpowiedź
Może jest spa do pływania z dziećmi. Gdzie można łowić pstrągi? Może jest tam miejscowy Święty Mikołaj. Ogólnie rzecz biorąc, trzeba coś robić przez 10 dni z 3 dziećmi :)))
14 lat wstecz  •  1 abonent 2 odpowiedź
wygrał certyfikat Land-Rover na wakacje w 4-osobowym domku od 26.12.09 do 01.02.09, ale ludzie nie zebrali. Nudno jest podróżować samotnie
14 lat wstecz  •  3 abonent 12 odpowiedzi
Cześć! Jedziemy ze znajomymi na wakacje sylwestrowe do Finlandii, jeździmy na narty. Pomoc proszę. wybierz miejsce bliżej dobrych stoków i domek dla 6-8 osób. Potrzebujemy tylko sprawdzonych domków. Dzięki
15 lat wstecz  •  2 abonent 1 odpowiedź
Odpowiedz proszę, kto podróżował w ten sposób.Na trasie są różnego rodzaju dodatki. zapłata, co się za tym kryje? Nie wyhodowany? Czy odprawa celna zajmuje dużo czasu, jeśli jedziesz autobusem z Petersburga do Finlandii? Nie głupia wycieczka? Z góry dziękuję!
15 lat wstecz  •  1 abonent Bez odpowiedzi
Odpoczniemy w domku, chcieliśmy iść do kasyna, ale do Helsinek daleko. Słyszałem o klubie w Jyväskylä („Club RAY Brick\'s”. Kauppakatu 41, 40100 Jyvaskyla Telefon: (014) 449 9416). Kto wie, proszę powiedz nam o nim więcej.
15 lat wstecz  •  3 abonent Bez odpowiedzi
Chcemy jeździć na łyżwach. Czy powinienem je zabrać ze sobą? A może jest wypożyczalnia? Jeśli tak, ile to kosztuje? A gdzie jeździć? Z góry dziękuję.
15 lat wstecz  •  1 abonent 2 odpowiedź
ile kosztuje obiad w Finlandii, a ile kosztują talerze. Dzięki.
16 lat wstecz  •  1 abonent 1 odpowiedź
Wszystkie pytania
ZEA
już