Pytania o GrecjaMiejsca i rozrywka

  Zadać pytanie
Zadać pytanie
Na Twoje pytanie odpowiedzą eksperci i doświadczeni turyści.
+ Wyjaśnienie do pytania


Więcej o Grecja
Podróżuję sam. Chciałem wyjaśnić, czy podróżowanie po wyspie samotnie będzie dla mnie bezpieczne. Specyficzna trasa z alykanas na drodze na północ do plaży xigia. Z pewnością na całej długości drogi są jakieś lokale, więc nie będzie strasznie jechać.
6 lat wstecz  •  4 abonent 3 odpowiedź
Dzień dobry wszystkim, idę tak szybko, jak to możliwe, powiedz mi, gdzie możesz grać w dobrego pokera?
6 lat wstecz  •  4 abonent 3 odpowiedź
Dzień dobry Pytanie: jak dostać się z Paralia Katerini do Platamonas, Neo Pori? Poradzić najbliższe dobre plaże do P. Katerini, czy ktoś może opowiedzieć o swoich wakacjach w P. Katerini w 2017 roku
6 lat wstecz  •  2 abonent Bez odpowiedzi
Dzień dobry. Do Grecji jedziemy 20 lipca pod koniec lipca, a nasz wybór waha się między Kretą a Rodos. Interesują ich przede wszystkim plaże, potem 3-4 gwiazdkowe hotele. Powiedz mi proszę!
7 lat wstecz  •  8 subskrybenci 13 odpowiedzi
Gdzie konkretnie lepiej odpocząć w maju w Grecji? (wyspy, Ateny). Czy możesz mi pomóc wybrać hotel?
7 lat wstecz  •  6 subskrybenci 17 odpowiedzi
Dzień dobry! Ja i mój mąż wybieramy się do tego hotelu od 29 maja na 11 dni. Chciałabym zrozumieć, jak wygodnie jest wieczorami wyjść z hotelu? Czy jest jakiś transport publiczny, taksówka?
7 lat wstecz  •  4 abonent 3 odpowiedź
Cześć! Mam pytanie do każdego tego rodzaju. Chcę kupić tanią nieruchomość nad morzem w Grecji, jest informacja, że ​​można spotkać gdzieś około 15 tysięcy euro. Czy jest to prawdziwe? Przez ograniczony czas planuję odpoczywać tam z rodziną. A w pozostałym okresie - do wynajęcia. Aby w pełni zrekompensować koszty za 5 lat, a następnie otrzymać zysk netto. Proszę o przemyślenia i pomysły w tej sprawie. Z góry dziękuję.
7 lat wstecz  •  12 subskrybenci 20 odpowiedzi
Kto był w hotelu Forest Park, powiedz mi, jak tam jedzenie? Czy dla dorosłych wystarczy niepełne wyżywienie? Czy na obiad serwują mięso, owoce? W jakiej ilości? Słyszałem, że nie ma bufetu, a szef kuchni sam układa potrawy. A jeśli osoba nie jadła? jak być? Nadal zainteresowany. Jak daleko jest do najbliższego miasta? Czy można chodzić. Ten hotel jest polecany przez organizatora wycieczek Mouzenidis. Czy możesz mu zaufać?
8 lat wstecz  •  3 abonent 4 odpowiedź
Jak jedzenie w hotelu? czy można bez problemu zatankować samochód? A co z kartami bankowymi? Jaki jest obecny stosunek do turystów?
9 lat wstecz  •  9 subskrybenci 16 odpowiedzi
Czy można zamówić jedzenie, a nie tylko samemu je ugotować?
9 lat wstecz  •  2 abonent 1 odpowiedź
Pokaż więcej »
Wszystkie pytania
ZEA
już