Pytania o HiszpaniaKraje i miasta

  Zadać pytanie
Zadać pytanie
Na Twoje pytanie odpowiedzą eksperci i doświadczeni turyści.
+ Wyjaśnienie do pytania


Więcej o Hiszpania
W czerwcu spędzimy wakacje na Majorce. Chcemy pojechać do Walencji, aby spacerować po mieście. Pytania to: 1) Co warto zobaczyć w 12-13 godzin w Walencji, gdzie się udać? Wycieczka 15-15 - czy to ma sens, czy nie? 2) Vueling Airlines – kiedy najlepiej dokonać odprawy na lot przez Internet – kiedy otwiera się okienko odprawy lub zanim okienko się zamknie? Przy zakupie biletów na miejsca nie zapłaciłem. W jaki sposób rozkładane są wolne miejsca w kabinie - czy pozwalają samemu wybrać, czy są przydzielane automatycznie?
5 lat wstecz  •  5 subskrybenci 12 odpowiedzi
Proszę doradzić nadmorskie miasteczko w regionie Costa del Maresme z parkami przyrody, plażą i dogodnym węzłem komunikacyjnym dla podróżowania (najlepiej koleją). Poszukuje do wynajęcia mieszkania/pokoju. Będziemy wdzięczni za rekomendacje.
5 lat wstecz  •  6 subskrybenci 5 odpowiedzi
Wyjeżdżam w listopadzie na pełne 8 dni, nie wiem ile czasu spędzić w Madrycie, może warto połączyć to z Toledo i Kordobą. Doradzają eksperci z Hiszpanii.
6 lat wstecz  •  7 subskrybenci 9 odpowiedzi
7 lat wstecz  •  3 abonent 2 odpowiedź
do Barcelony przyjeżdżamy w lipcu, a potem nic. Chciałbym plażę i atrakcje, doradzić gdzie i jak?
9 lat wstecz  •  4 abonent 4 odpowiedź
jak znaleźć mieszkania dla 2
10 lat wstecz  •  6 subskrybenci 12 odpowiedzi
We wrześniu planujemy jechać do Roses na własną rękę Czytam o niesamowitych plażach w pobliżu miasta Wypożyczamy samochód Kto wie, czy warto? jak daleko i jak tam dojechać.Planujemy, jeśli pływasz i opalasz się poza miastem, to możesz wynająć mieszkanie nie tak blisko morza, nadal możesz tam dojechać samochodem.Dziękujemy!
11 lat wstecz  •  3 abonent 3 odpowiedź
Chciałem pojechać na wakacje i wybór padł na Hiszpanię, czyli na Costa Brava w sierpniu. Przeszukałem strony internetowe biur podróży, okazało się, że koszt idzie do tego czasu na 11 dni w hotelu 2* około 30-35 tys.Ale po przeczytaniu recenzji o tym, że po oddaniu pieniędzy do biura podróży , ich praca nad tym praktycznie się kończy i nikogo tak naprawdę nie obchodzi, co się wtedy z tobą stanie. Zastanawiając się, po co przepłacać, postanowiłem sprawdzić, ile by to było, gdybym sam zarezerwował bilety lotnicze i hotel. A co się stało… to samo! Więc teraz cierpię, albo szukałem w niewłaściwym miejscu, albo naprawdę lepiej przez firmę turystyczną ... Pomoc z poradami, którzy podróżowali w ten sam sposób, czy samodzielne podróżowanie się opłaca?
12 lat wstecz  •  8 subskrybenci 10 odpowiedzi
Powiedz mi, gdzie lepiej pojechać z rodziną z dzieckiem w wieku 3 lat na początku czerwca na miesiąc? Chcemy wynająć willę blisko plaży. Ale nie możemy zdecydować się na miasto.
12 lat wstecz  •  5 subskrybenci 10 odpowiedzi
A może jeszcze lepiej przejść przez agencję, bardziej wiarygodną i tradycyjną?
13 lat wstecz  •  7 subskrybenci 30 odpowiedzi
Jakim autobusem mogę się dostać z hotelu Mar Azul 3* na lotnisko na Majorce. Ile to kosztuje pod względem czasu i kosztów
13 lat wstecz  •  1 abonent Bez odpowiedzi
Dzień dobry wszystkim! Chłopaki, doradzajcie! Podróżujemy razem z żoną (44 i 29 lat), wszystko rezerwujemy sami. Kryteria wyboru: bliskość plaży (piaszczysta), skromny, ale komfortowy hotel z przyzwoitym obiadokolacją, możliwość wycieczek (bez samochodu). Hotasa Sarah w Can Picafort ma niewiele recenzji, ale uważamy, że jest przytulna i dość przyjazna dla budżetu. Kto tam był? Z góry dziękuję za odpowiedź! Włodzimierza.
13 lat wstecz  •  1 abonent Bez odpowiedzi
Z której linii lotniczej skorzystać?
14 lat wstecz  •  5 subskrybenci 4 odpowiedź
Chcemy podróżować samotnie z przyjacielem. Wyjazd z Kijowa Jak zarezerwować bilety i hotel?
14 lat wstecz  •  3 abonent 3 odpowiedź
Pierwszy raz jedziesz do Hiszpanii i ogólnie za granicę
14 lat wstecz  •  5 subskrybenci 4 odpowiedź
Planujemy podróż pociągiem do Hiszpanii i chcemy wiedzieć, co to jest i jak jest.
14 lat wstecz  •  2 abonent 1 odpowiedź
Jakie dokumenty trzeba sporządzić i gdzie zarezerwować bilety i pokój w hotelu, a czy dadzą nam pokój dwuosobowy dla trzech osób (ja z żoną i 14-letnie dziecko)?Dziękuję!
15 lat wstecz  •  2 abonent 1 odpowiedź
Wszystkie pytania
ZEA
już