Pytania o PolskaMiejsca i rozrywka

  Zadać pytanie
Zadać pytanie
Na Twoje pytanie odpowiedzą eksperci i doświadczeni turyści.
+ Wyjaśnienie do pytania


Więcej o Polska
Dzięki :)
6 lat wstecz  •  1 abonent Bez odpowiedzi
6 lat wstecz  •  6 subskrybenci 3 odpowiedź
1. Przejście dla pieszych. Czy są teraz kolejki, jak długo trwa przejście, o jakiej porze dnia jest minimum osób. 2. Czy autobusy mają możliwość dojechania na własne pasy, czy stoją w częstym korku z samochodami i mają możliwość wjazdu na osobny pas dla autobusów tylko bezpośrednio w punkcie kontrolnym? Jeśli pojedziesz autobusem Lwów-Kraków, przekroczysz granicę szybciej niż pieszo lub samochodem? 3. Jaki jest dziś najszybszy sposób przekroczenia granicy w Szeginach (do krajniaka w Krakowie)? Dzięki
8 lat wstecz  •  3 abonent 2 odpowiedź
W której tawernie lepiej spotkać się z NG?
10 lat wstecz  •  brak subskrybentów Bez odpowiedzi
Cześć! Chcę pojechać do Zakopanego, nigdy tam nie jeździłem na nartach. Powiedz mi, ile kosztuje podniesienie tam i wypożyczenie nart i kombinezonu narciarskiego?
11 lat wstecz  •  2 abonent 2 odpowiedź
Jedziemy na Nowy Rok. Firma jest mała, tylko cztery osoby. Ale my chcemy dobrze bawić się w Sylwestra. Polecam wesoły, młodzieżowy bar, pub, dyskoteka. Warunek: być zabawnym, hałaśliwym, dużo ludzi. A najlepiej w centrum. Coś jak czeski Harley. Jeśli ktoś zna podobne zakłady, za radę rozpoznam len! Dzięki
12 lat wstecz  •  3 abonent 5 odpowiedzi
wesołego i ciekawego nowego roku w Polsce. Cóż, jeśli będzie to program na zamku.
12 lat wstecz  •  4 abonent 3 odpowiedź
Doświadczona pomoc! Teraz „odpoczywam” w Zakopanem. Nie mogę jeździć z powodu ekstremalnego zimna. zamarł jak pies słyszałem, że w okolicy są baseny termalne Powiedz mi jak do nich dojechać komunikacją miejską
12 lat wstecz  •  3 abonent 2 odpowiedź
Wyjechałem z Warszawy (kierunek na Wrocław) o 13.30 i jadę od 5 godzin, przejechałem 200 km... Polska jest po generalnym remoncie. Czy ktoś może mi powiedzieć, gdzie w internecie są informacje o naprawach na drogach? A może tylko twoje doświadczenie?
12 lat wstecz  •  5 subskrybenci 7 odpowiedzi
Aby otworzyć polską wizę organizując wyjazd na własną rękę, potrzebujesz dokumentów potwierdzających wypłacalność finansową?
12 lat wstecz  •  6 subskrybenci 20 odpowiedzi
pociągiem lub autobusem
13 lat wstecz  •  2 abonent 1 odpowiedź
Prosimy o przesłanie cennika za zakwaterowanie w hotelu.
14 lat wstecz  •  3 abonent 2 odpowiedź
Proszę powiedzieć ile kosztuje obiad i kolacja w kawiarni w Zakopanem? A w ogóle ile pieniędzy trzeba zabrać ze sobą na 8 dni, biorąc pod uwagę wypożyczenie nart i instruktora, gdzie lepiej kupić złotówki na Ukrainie lub wymienić je w Polsce? Z góry dziękuję wszystkim za pomoc.
14 lat wstecz  •  1 abonent Bez odpowiedzi
Proszę opowiedzieć jak wygląda Nowy Rok w Polsce Czytałem ogłoszenie, że uroczystość odbywa się w aquaparku.A kiedy trzeba wziąć bilet, z miesięcznym lub dwumiesięcznym wyprzedzeniem?W co się ubrać, czy jest zimno tam?
16 lat wstecz  •  1 abonent 2 odpowiedź
Proszę mi powiedzieć, jaka jest cena karnetu na wyciągi narciarskie w ośrodkach narciarskich w Polsce? A czy jest jakaś różnica, żeby wziąć abonament na dzień czy na tydzień? Z góry dziękuję.
16 lat wstecz  •  1 abonent 2 odpowiedź
Proszę mi powiedzieć, gdzie najlepiej zjeść w Zakopanem (żeby było na nartach), gwiazdy w hotelach nie są tak ważne jak dobre trasy narciarskie. Z góry dziękuję
16 lat wstecz  •  1 abonent 2 odpowiedź
Wszystkie pytania
ZEA
już