Pytania o HiszpaniaPogoda i pory roku

  Zadać pytanie
Zadać pytanie
Na Twoje pytanie odpowiedzą eksperci i doświadczeni turyści.
+ Wyjaśnienie do pytania


Więcej o Hiszpania
Witajcie drodzy turyści! Ilu z was było w Hiszpanii na przełomie września i października, jaka jest pogoda? Czy można pływać?
5 lat wstecz  •  7 subskrybenci 5 odpowiedzi
5 lat wstecz  •  8 subskrybenci 10 odpowiedzi
Cześć! We wrześniu planuję polecieć z dziewczyną na Costa Brava (nie ustaliliśmy jeszcze dokładnego miejsca, ale wybieramy między Blanes, Loret i Tossa) na relaks. Chciałbym wiedzieć, jaka jest teraz pogoda? Jak morze jest jeszcze ciepłe?
5 lat wstecz  •  6 subskrybenci 5 odpowiedzi
Zapytaj tych, którzy byli na wycieczce i weszli na kolejkę linową. Jak zimno jest na górze? Czy muszę zabrać ze sobą lekką puchową kurtkę i ciepłe trampki, czy wystarczy lekka wiatrówka i trampki? Czytałem w recenzjach, że temperatura tam wynosi 6-8 stopni. Wylatujemy na początku września.
6 lat wstecz  •  5 subskrybenci 9 odpowiedzi
Odpocznij Chcę wybrać się na wycieczkę na plażę. Jaka jest pogoda i temperatura wody w październiku? Czy warto mieć nadzieję, że woda będzie miała około 23-24 stopnie, czy w zasadzie tak się nie dzieje?
6 lat wstecz  •  3 abonent 2 odpowiedź
Na Costa Dorada jedziemy na majowe wakacje, kiedy woda w morzu jest jeszcze zimna. P: Czy hotel posiada basen, w którym można pływać o tej porze roku? Dzięki!
6 lat wstecz  •  4 abonent 3 odpowiedź
W pracy, wakacje w kwietniu, podróżujemy z dziećmi, martwimy się temperaturą wody w morzu (oceanie), nie bierzemy pod uwagę podgrzewanych basenów.
9 lat wstecz  •  5 subskrybenci 4 odpowiedź
Powiedz mi, jak będzie ciepło w ostatnim tygodniu czerwca. Kto miał jakie doświadczenie? a może ktoś jest teraz na wybrzeżu? Jaka jest pogoda w tym roku?
10 lat wstecz  •  2 abonent 2 odpowiedź
Jaka jest pogoda w pierwszej połowie października w Salou? Czy pada? Czy morze jest ciepłe czy już zimne?
10 lat wstecz  •  3 abonent 2 odpowiedź
jaka jest pogoda na hiszpańskich wyspach w czerwcu? woda? morze? czy jest za wcześnie na wyjazd w czerwcu?
10 lat wstecz  •  3 abonent 4 odpowiedź
Często czytam, że w regionie Costa Bravo morze zawsze nie jest zbyt ciepłe, ale w jakim kurorcie i kiedy jest ciepło. patrząc na Costa Dorada
10 lat wstecz  •  5 subskrybenci 7 odpowiedzi
Witam, planujemy wyjazd w połowie listopada na Teneryfę. Powiedz mi proszę, czy będzie tam zimno, a jeśli jest zimno, to gdzie indziej można pojechać w listopadzie. Dzięki!
11 lat wstecz  •  2 abonent 1 odpowiedź
lecimy od 31 sierpnia do 10 września
11 lat wstecz  •  2 abonent 1 odpowiedź
Jest pomysł na Boże Narodzenie przez tydzień, żeby tam pomachać. Ale nie byłem tam od 5 lat i nie pamiętam pogody
11 lat wstecz  •  4 abonent 3 odpowiedź
czy muszę zabrać wiatrówki? jaka jest tam pogoda? Jedziemy 16 czerwca.
11 lat wstecz  •  2 abonent 5 odpowiedzi
Czy powinienem zabrać ciepłe ubrania? Czy możesz teraz tam pływać? Jeździmy od 16 czerwca. Dzięki.
11 lat wstecz  •  2 abonent 5 odpowiedzi
Zastanawiam się, czy mogę pływać w morzu od 16 czerwca, czy woda się nagrzeje?Jaka jest teraz temperatura wody? Interesuje mnie też, jak ciepła jest w tej chwili woda w aquaparkach, czy można tam pływać?
11 lat wstecz  •  1 abonent Bez odpowiedzi
Cześć! Do Salou lecimy 15 czerwca na 10 dni. Spojrzałam na pogodę - w szoku mamy upał, jest tam bardzo fajnie, nie spodziewałam się tego. A może ten hysmeteo jest przerażający? Jak jest naprawdę teraz? Jak morze (gismeteo mówi - 17 stopni). Jak, zgodnie z doświadczeniami minionych lat, dzieje się to w połowie czerwca? Z góry dziękuję za twoje odpowiedzi.
11 lat wstecz  •  5 subskrybenci 7 odpowiedzi
Jedziemy na wakacje, zastanawiamy się nad opcjami - bardzo chciałbym pojechać na Teneryfę, ale prognozy pogody są mylące. Jak realistyczne będzie opalanie się na początku maja? Byliśmy już na wyspie w sierpniu zeszłego roku - było super, nie chciałabym psuć wspomnień :)
11 lat wstecz  •  3 abonent 3 odpowiedź
Powiedz mi, pzhl, który był na Teneryfie w maju (część południowa), jaka jest tam wtedy pogoda? Bardziej interesuje mnie temperatura wody w oceanie, bo jak rozumiem, powietrze tam zawsze dobrze się nagrzewa. Czy pływa się wygodnie, czy woda jest wciąż zimna? A jednocześnie - czy są dyskoteki i bary, w których jest dużo młodych ludzi?
11 lat wstecz  •  1 abonent 1 odpowiedź
Dzień dobry! Rozumiem, że wszystko zmienia się z roku na rok, ale z doświadczenia wczasowiczów. Jaka jest pogoda na początku czerwca? Szczególnie zainteresowany, bo chcemy jechać z dzieckiem 10 lat
11 lat wstecz  •  7 subskrybenci 19 odpowiedzi
Powiedz mi, czy wygodnie jest odpoczywać w grudniu
11 lat wstecz  •  2 abonent 2 odpowiedź
czy warto jechać do Hiszpanii na słońce i nad morze pod koniec maja, a jeśli tak, to gdzie dokładnie???
11 lat wstecz  •  4 abonent 5 odpowiedzi
Jaka jest pogoda na początku listopada? o.Gran Canaria Jak znaleźć kogoś, kto pojedzie tam od 1 listopada?
12 lat wstecz  •  3 abonent 9 odpowiedzi
Proszę opowiedzieć kto był zimą na Teneryfie, jaka jest tam pogoda i czy w ogóle warto tam jechać zimą. Mój syn i ja kochamy ciepłe morze. Ucieszę się ze wszystkich odpowiedzi. Dzięki.
12 lat wstecz  •  5 subskrybenci 5 odpowiedzi
Powiedz mi proszę!Chcemy jechać na wakacje w połowie czerwca, czy to możliwe, że będzie zimno??
12 lat wstecz  •  7 subskrybenci 13 odpowiedzi
Pokaż więcej »
Wszystkie pytania
ZEA
już