Pytania o UkrainaMiejsca i rozrywka

  Zadać pytanie
Zadać pytanie
Na Twoje pytanie odpowiedzą eksperci i doświadczeni turyści.
+ Wyjaśnienie do pytania


Więcej o Ukraina
3 roku wstecz  •  3 abonent 1 odpowiedź
3 roku wstecz  •  2 abonent 1 odpowiedź
Czy przed rezerwatem są bramki i kontrola dostępu? Ile kosztuje wejście? A gdzie się tam osiedlić, tak przyzwoicie.
4 roku wstecz  •  3 abonent 2 odpowiedź
Wszyscy mieszkańcy Kijowa - SZCZĘŚLIWEGO DNIA MIASTA!
4 roku wstecz  •  12 subskrybenci 60 odpowiedzi
4 roku wstecz  •  3 abonent 1 odpowiedź
Dzień dobry, powiedz mi proszę, czy można normalnie spędzać czas w Skadovsk? pod względem klubów, imprez. picie do rana i wszystko)
6 lat wstecz  •  2 abonent 4 odpowiedź
Za dwa tygodnie są moje urodziny. Naprawdę chcę uciec od wszystkich na trzy dni (piątek, sobota, niedziela), ale nie wiem gdzie. apeluję do zbiorowego umysłu) Dokąd poszedłbyś sam świętować swoje urodziny, gdy nastrój ze słowa „rocznica” zapada w śpiączkę? Dany: 1. Paszport jest zwykły, niebiometryczny. 2. Kocham lato bardziej niż zimę. 3. Uważam również za swój kraj. 4. Miejsce musi być bezpieczne. 5. Niedrogi)
6 lat wstecz  •  17 subskrybenci 91 odpowiedź
Witam, pragnę wyjaśnić, ja i mój mąż zarezerwowaliśmy pokój w Państwa hotelu i interesuje nas pytanie, czy sauna i basen są płatne osobno ???
6 lat wstecz  •  6 subskrybenci 13 odpowiedzi
7 lat wstecz  •  3 abonent Bez odpowiedzi
7 lat wstecz  •  4 abonent 2 odpowiedź
Jedziemy z koleżanką w lipcu na Zakarpacie w Polanie. Od dwóch tygodni chcę nie męczyć się resztą :) Chcę przywieźć jak najwięcej niezapomnianych wrażeń z wyjazdu. Podobno miejsca są kolorowe, malownicze. Marzy więc o „objęciu bezmiaru” w krótkim czasie.
7 lat wstecz  •  9 subskrybenci 30 odpowiedzi
Będziemy tam rano sami. Czy mogę tam zarezerwować wycieczkę? Ile czasu odłożyć? Co oglądać?
8 lat wstecz  •  5 subskrybenci 7 odpowiedzi
Pokaż więcej »
Wszystkie pytania
Ukraina
Arabat strzałka Berdiańsk Boryspol Charków Chmilnik Czernihów Dniepr Donieck Gribówka Kamieniec Podolski Kijów Kirillovka Koblevo Lazur Lwów Mirgorod Morszyn Odessa Primorsk Satanow Schodnica Siergiejewka Skadowsk Światogorsk Szack Truskawiec Uman Zatoka Żelazny port
już
ZEA
już