Pytania o TunezjaMiejsca i rozrywka

  Zadać pytanie
Zadać pytanie
Na Twoje pytanie odpowiedzą eksperci i doświadczeni turyści.
+ Wyjaśnienie do pytania


Więcej o Tunezja
5 lat wstecz  •  4 abonent 2 odpowiedź
Może ktoś wie, czy w Hammamet jest wypożyczalnia rowerów? Czy można jeździć rowerem po mieście i ile to kosztuje?
6 lat wstecz  •  3 abonent 2 odpowiedź
Witam Czytając opisy hoteli w Tunezji zauważyłam, że w niektórych hotelach w dniu przyjazdu pierwsze karmienie to tylko obiad.W niektórych hotelach nie jest to napisane.Jak to jest naprawdę?
7 lat wstecz  •  4 abonent 21 odpowiedź
Witam, powiedz mi proszę. Jedziemy z dwuletnim dzieckiem do Houda Golf and Beach Club 3*. Czy w hotelu jest mleko? W jakiej formie jest podawany? A może powinieneś go zabrać ze sobą?
7 lat wstecz  •  2 abonent 1 odpowiedź
Powiedz mi, gdzie można zjeść pyszny posiłek po spacerze w Monastyrze w centrum dzielnicy Ribat? Kuchnia morska czy lokalna i jakich dań warto spróbować?
10 lat wstecz  •  3 abonent 3 odpowiedź
Proszę mi powiedzieć, jak dostać się z hotelu do atrakcji w Monastyrze i Sousse i ile to kosztuje?
10 lat wstecz  •  5 subskrybenci 9 odpowiedzi
Dobry dzień! Jak zrozumiałem z recenzji, hotel nie ma terytorium jako takiego. W związku z tym pojawiło się pytanie: czy można chodzić brzegiem morza i ile czasu zajmuje dojście do najbliższej osady? Z góry dziękuję za odpowiedź.
10 lat wstecz  •  4 abonent 3 odpowiedź
Co można bezpiecznie spożywać z „all inclusive”, a także interesować się tym, co zawiera alkohol i w jakiej objętości - jedziemy z firmą)))
10 lat wstecz  •  3 abonent 3 odpowiedź
Cena £?
10 lat wstecz  •  brak subskrybentów Bez odpowiedzi
Potrzebujesz internetu w hotelu.
10 lat wstecz  •  1 abonent 1 odpowiedź
Chłopaki, powiedzcie mi, czy w hotelu jest windsurfing
10 lat wstecz  •  2 abonent 1 odpowiedź
Chłopaki. powiedz mi, czy hotel ma wypożyczalnie windsurfingu?
10 lat wstecz  •  2 abonent 1 odpowiedź
czy wziąć laptopa
11 lat wstecz  •  2 abonent 1 odpowiedź
Kto wie, jak to jest z klubami i innymi rozrywkami nocnymi?
11 lat wstecz  •  4 abonent 3 odpowiedź
O której godzinie jest śniadanie, obiad i kolacja? Na niektórych stronach piszą, że siłownia jest 3 godziny tygodniowo za darmo na zasadzie all inclusive? Co oznacza płatny minibar? Czy można przechowywać napoje w minibarze, czy trzeba za to zapłacić?
11 lat wstecz  •  7 subskrybenci 6 odpowiedzi
Powiedz mi, jak ciekawe jest miejsce w tym hotelu do nurkowania z maską? i jak małe jest kąpielisko? (na zdjęciu widziałem bardzo małą odległość, po której pływają boje, podobno zabraniając dalszego pływania)
11 lat wstecz  •  1 abonent Bez odpowiedzi
Byłam z siostrą w czerwcu tego roku, hotel jest cudowny, woda ciepła, ale przede wszystkim chcę zapytać WSZYSTKICH o animatorów Tito i Mitje, poznaliśmy się bardzo dokładnie podczas wakacji, zbliżyli się nas, rozpoczęła się rozmowa, znajomy, kto wie, gdzie oni teraz są? oni pracują w tym hotelu? może ktoś inny spotkał ich podczas ostatnich wakacji, powiedz nam, bardzo interesujące!
11 lat wstecz  •  3 abonent 2 odpowiedź
Proszę powiedzieć, czy napoje alkoholowe i piwo w ciągu dnia są płatne, czy bezpłatne w przypadku all inclusive?
11 lat wstecz  •  4 abonent 3 odpowiedź
Ostatnie komentarze na temat pobytu w tym hotelu?
11 lat wstecz  •  1 abonent 1 odpowiedź
Jedziemy do tego hotelu i akurat w czasie odpoczynku dziecko będzie obchodziło urodziny. Czy możesz mi powiedzieć, czy hotel organizuje urodziny dla wczasowiczów? Jeśli tak, z kim powinieneś się skontaktować?
11 lat wstecz  •  5 subskrybenci 4 odpowiedź
Powiedz mi, kto był w CARIBBEAN WORLD BEACH AZUR 4, to jeden hotel z sieci CARIBBEAN WORLD Agencja stwierdziła, że ​​był najlepszy ze wszystkich. Ale nie ma na to żadnych recenzji. To wyjaśniało, że jeszcze go nie sprzedaliśmy. Ogólnie rzecz biorąc, chodzenie bez dokładnego poznania jest raczej głupie.
11 lat wstecz  •  7 subskrybenci 7 odpowiedzi
Chcę zarezerwować wycieczkę do Tunezji na kampanię RB - pojawiło się pytanie - jaki system żywienia wybrać. Dużo jeździmy na wycieczki - w hotelu w podstawach - spędziliśmy noc i coś przekąsili.
11 lat wstecz  •  3 abonent 2 odpowiedź
Dzień dobry, odpoczywałem w hotelu Dessole Le Hammamet Resort 4* Spotkałem animatora o imieniu Mimo, ale to mój pseudonim. Czy w Tunezji istnieją portale społecznościowe, aby jakoś znaleźć jego kontakty. Z góry dziękuję.
12 lat wstecz  •  3 abonent 2 odpowiedź
W tym roku mam zamiar spędzić wakacje w Tunezji....ale trochę nieswojo, że jadę sam.
12 lat wstecz  •  4 abonent 25 odpowiedzi
Czytam dużo recenzji i wszędzie piszą inaczej, chciałbym wiedzieć od tych, którzy byli tam niedawno
12 lat wstecz  •  6 subskrybenci 8 odpowiedzi
Pokaż więcej »
Wszystkie pytania
ZEA
już