Pytania o HiszpaniaWycieczki

  Zadać pytanie
Zadać pytanie
Na Twoje pytanie odpowiedzą eksperci i doświadczeni turyści.
+ Wyjaśnienie do pytania


Więcej o Hiszpania
Lecimy na Gran Canarię. Powiedz mi, proszę, jakie zabytki, platformy widokowe i wycieczki odwiedzić? Trochę zdezorientowany - jak dotąd nie znalazłem nic ciekawego poza wydmami Maspalomas, rośliną rumu i skałą Palca Bożego. Prawdopodobnie nie weźmiemy samochodu.
10 miesięcy wstecz  •  5 subskrybenci 5 odpowiedzi
Kto zna dobre darmowe audioprzewodniki? Znalazłem tylko przewodniki płatne.
4 roku wstecz  •  2 abonent 1 odpowiedź
Cześć! Byliśmy w Salou we wrześniu. Odbyliśmy wycieczki i z przewodnikiem zaistniała niezbyt przyjemna sytuacja (dwa razy po wycieczkach nie zapewniono transportu do hoteli). Po powrocie złożyli skargę do firmy ITravex, która organizowała wycieczki. Firma uznała nasze roszczenia, ale stanęła po stronie przewodnika (przewodnik oczywiście obnaża się jako biały i puszysty i oświadcza, że ​​wszyscy kłamiemy i wszystko było super). Chciałabym więc pójść dalej i już narzekać na ITravex. Gdzie możesz zgłosić reklamację? Z góry dziękuję.
6 lat wstecz  •  5 subskrybenci 5 odpowiedzi
Do tej pory trafiłam tylko na lokalną agencję Bus Plana, przeszukiwałam już FB w grupach, nie wiem gdzie znaleźć innych podróżników wypożyczonym autem, żebym mogła jeździć razem i zobaczyć pobliskie miasta na własną rękę (my nie jedź ()
6 lat wstecz  •  3 abonent 11 odpowiedzi
Dobry dzień. Proszę mi powiedzieć, kto był na trasie autobusowej po Hiszpanii południowej królowej lub innej podobnej trasie do Hiszpanii z Akkord-tour.Pewnego dnia oferują wieczorny show całe życie Flamenco. Czy warto jechać?
6 lat wstecz  •  4 abonent 3 odpowiedź
Dzień dobry! Jaki jest najtańszy sposób podróżowania do Barcelony, jeśli zatrzymujesz się w hotelu w Salou? Czy jeden dzień w Barcelonie nie wystarczy? Okazuje się, że podróż Salou - Barcelona 2-3 dniowa podróż w obie strony, za droga.
6 lat wstecz  •  2 abonent 1 odpowiedź
Chciałbym odwiedzić Andaluzję, słynną Granadę, Sewillę, Rondę na 7 dni w maju. Budżet jest ograniczony. Nie ma doświadczenia z samodzielnymi wyjazdami, a także czasu na przygotowania. Jak najlepiej zorganizować tę wycieczkę: 1. Natychmiast zamów wycieczkę po tych miastach w biurze podróży. 2. Kup wycieczkę do Malagi i wykup wycieczki na miejscu.
6 lat wstecz  •  9 subskrybenci 26 odpowiedzi
Jaka jest cena? Czy warto jechać? Gdzie zarezerwować?
8 lat wstecz  •  4 abonent 4 odpowiedź
Obliczam opcje lotu i okazuje się, że koszt jest w przybliżeniu taki sam - lot na Gran Canarię + lot z Teneryfy lub przylot i wylot z Teneryfy. Czy warto odwiedzić Gran Canarię, jeśli i tak będziemy na Teneryfie?
8 lat wstecz  •  8 subskrybenci 15 odpowiedzi
Kto prowadził? Jakie są alternatywne środki transportu? Musisz opuścić Krsta Brava 13 lutego i być w Madrycie 14 rano. Dzięki za odpowiedzi. ps. Pierwszy lot do Hiszpanii
8 lat wstecz  •  3 abonent 2 odpowiedź
Wycieczka - klasyczna Hiszpania
9 lat wstecz  •  7 subskrybenci 7 odpowiedzi
Do Barcelony chcemy pojechać na własną rękę. Dlatego Byłam już w Barcelonie, chciałabym tylko przespacerować się i odwiedzić Sagrada Familia i Park Güell. Recenzje mówią, że lepiej kupić bilety przez Internet z wyprzedzeniem, w przeciwnym razie będą długie kolejki. Co generalnie nie jest realistyczne, aby wejść bez wcześniej zakupionego biletu. Po prostu nie chcę planować z wyprzedzeniem. Chciałem zlokalizować
10 lat wstecz  •  6 subskrybenci 9 odpowiedzi
Czy istnieją odpowiedniki busplana?
10 lat wstecz  •  2 abonent 1 odpowiedź
Dzień dobry. Powiedzcie mi proszę drodzy eksperci, co jest bardziej opłacalne w Hiszpanii na zwiedzanie atrakcji - wynajem samochodu (średni koszt doby dla auta średniej klasy?) Czy usługi biura podróży (w hotelu lub na ulicy?) Dzięki.
10 lat wstecz  •  3 abonent 3 odpowiedź
Kupiłem bilet do Bas Touristik przez Internet. Kupon otrzymałem e-mailem. Czy możesz mi powiedzieć, gdzie mogę wymienić go na bilet?
10 lat wstecz  •  2 abonent 2 odpowiedź
Do Salou jedziemy pod koniec czerwca. Czworo dorosłych, troje dzieci, najmłodsze ma 5 lat. Pierwszy raz w Hiszpanii. Chcemy zwiedzać ciekawe miejsca, ale informacje w Internecie są takie sobie. Co polecasz, kto gdzie był! Jaki jest najtańszy sposób na zorganizowanie wycieczek? Pomóż się dobrze bawić. Podziel się swoim doświadczeniem! Z góry dziękuję wszystkim)))
10 lat wstecz  •  4 abonent 4 odpowiedź
Dobry dzień. Powiedz mi, czy w tym kraju są „agencje uliczne”, które organizują wycieczki na miejscu? A może lepiej wziąć od touroperatora? I opowiedz mi o kosztach tych wycieczek
10 lat wstecz  •  2 abonent 2 odpowiedź
Witam, w hotelu odpoczniemy latem 2014. Na pewno pojedziemy pociągiem do Barcelony. Jakie zabytki polecasz odwiedzić w Barcelonie?
10 lat wstecz  •  1 abonent 1 odpowiedź
Czy w Calelli są firmy turystyczne, w których można kupić wycieczki taniej niż u organizatora wycieczek.
10 lat wstecz  •  1 abonent Bez odpowiedzi
Czy są wycieczki do Paryża? A w przybliżeniu ile to będzie kosztowało?Odpoczniemy od 3 do 17 maja w Salou.
10 lat wstecz  •  4 abonent 6 odpowiedzi
2 dni na zwiedzanie Barcelony, w przybliżeniu tylko jedno miejsce z kolejką linową będzie mogło odwiedzić.
11 lat wstecz  •  4 abonent 4 odpowiedź
FRAGATA,3* Costa del Maresme! Dzień dobry przyjaciele ! Idę do tego hotelu! Nie znalazłem ani jednej recenzji na jego temat, czy naprawdę jest taki zły, że nikt do niego nie poszedł? Kto wie coś o hotelu lub tym mieście?
11 lat wstecz  •  1 abonent Bez odpowiedzi
Pokaż więcej »
Wszystkie pytania
ZEA
już