Pytania o JordaniaMiejsca i rozrywka

  Zadać pytanie
Zadać pytanie
Na Twoje pytanie odpowiedzą eksperci i doświadczeni turyści.
+ Wyjaśnienie do pytania


Więcej o Jordania
Czyli nawet w systemie all-inclusive woda pitna jest płatna? Ale co z alkoholem? na stronie Pegasus: „nielimitowane gorące, bezalkoholowe i lokalne napoje alkoholowe”
7 lat wstecz  •  2 abonent 1 odpowiedź
Czy możesz mi powiedzieć, czy można zjeść lunch gdzieś w ciągu dnia w Ammanie podczas Ramadanu (niedrogie kawiarnie, restauracje, fast foody) i gdzie dokładnie? Tak się złożyło, że wakacje przypadły dokładnie w tym czasie, boimy się, że będziemy też musieli pościć razem z rdzenną ludnością. Z góry dziękuję!
10 lat wstecz  •  3 abonent 4 odpowiedź
jak zapewniane są posiłki?czy jest wliczone w cenę, obiadokolacja? Czy woda pitna jest ogólnodostępna i czy jest płatna?
10 lat wstecz  •  1 abonent Bez odpowiedzi
1. Wynająć samochód czy wziąć taksówkę? 2. Jeśli jedziesz samochodem, to na lotnisku lub z Rosji przez Internet. 3. Jak znaleźć rosyjskojęzycznego przewodnika po Jordanii z samochodem i czy warto? Z góry dziękuję.
12 lat wstecz  •  5 subskrybenci 5 odpowiedzi
Wakacje planuję spędzić w drugiej połowie października w DoubleTree by Hilton Hotel Aqaba.Jako miłośnik Morza Czerwonego chciałbym poświęcić maksimum czasu na nurkowanie i snorkeling na wakacjach. Szukam kontaktów w Akabie, aby z wyprzedzeniem omówić moje pragnienia. Z góry dziękuje za twoją pomoc. Mój e-mail: [email protected]
12 lat wstecz  •  2 abonent 1 odpowiedź
Czy będą jakieś problemy z wizą i wjazdem do kraju, jeśli podróżuje jedna młoda dziewczyna???Problemy z hotelem???
12 lat wstecz  •  3 abonent 3 odpowiedź
witaj dzień! Chciałbym poznać orientacyjne ceny obiadów, gdzie jest sejf
14 lat wstecz  •  4 abonent 5 odpowiedzi
Powiedz mi, mieszkając w tym hotelu zgodnie z systemem żywnościowym BB, gdzie lepiej tam wszystko zjeść i jaka jest tam cena jedzenia?
15 lat wstecz  •  2 abonent 1 odpowiedź
Gdzie mogę nurkować z rurką i czy pogoda w sezonie jest taka sama jak w Egipcie?
16 lat wstecz  •  brak subskrybentów 1 odpowiedź
Wszystkie pytania
ZEA
już