Pytania o TajlandiaMiejsca i rozrywka

  Zadać pytanie
Zadać pytanie
Na Twoje pytanie odpowiedzą eksperci i doświadczeni turyści.
+ Wyjaśnienie do pytania


Więcej o Tajlandia
Jak również Sri Lanka, Goa, Hainan. Zastanawiamy się, który kraj wybrać. Były w: Turcja, Tunezja, Kreta. Chciałem egzotyki. Może możesz coś doradzić. Dziękuję Ci!
5 lat wstecz  •  4 abonent 5 odpowiedzi
Po raz drugi jedziemy do tego hotelu, podobało nam się. Jedliśmy na targu „rosyjskim”, obok hotelu. Chcę skosztować krokodyla, w kawiarniach przy ulicy prowadzącej do głównej drogi oferują jego mięso, ale nie chcę wpaść na kurczaka. Kto próbował tych zakładów? I ogólnie chcę usłyszeć recenzje o tych kawiarniach, aby później nie cierpieć z powodu żołądka.
5 lat wstecz  •  7 subskrybenci 13 odpowiedzi
Dzień dobry. Zastanawiam się, czy w pokoju jest żelazko. W niektórych hotelach można samodzielnie prasować rzeczy w pokoju bez korzystania z usług pralniczych. Dzięki!!!!!
6 lat wstecz  •  5 subskrybenci 3 odpowiedź
Chłopaki, czy Fly Dubai jest lotem regularnym, czy jedzenie jest wliczone w cenę biletu? Lot do Bangkoku? A może muszę kupić? Jeśli tak, to czy mogę sprawdzić ceny?
6 lat wstecz  •  5 subskrybenci 6 odpowiedzi
Witam, kto był w Pattaya teraz lub niedawno zimą - powiedz mi, czy na plaży Dong Tan trwa budowa? A co z naprawą? Gdzieś wyczytałem, że odbudowa powinna być zakończona do listopada.
6 lat wstecz  •  4 abonent 4 odpowiedź
6 lat wstecz  •  11 subskrybenci 11 odpowiedzi
Proszę, powiedz mi dobry salon masażu w pobliżu, nie chcę tracić czasu na poszukiwanie, z góry dziękuję!
7 lat wstecz  •  2 abonent Bez odpowiedzi
7 lat wstecz  •  3 abonent 2 odpowiedź
7 lat wstecz  •  7 subskrybenci 16 odpowiedzi
Dzień dobry. Powiedz mi, czy w Pattaya sprzedawane są patelnie elektryczne? Chciałbym usmażyć egzotyczne mięso ze sklepu (krokodyl itp.) w pokoju hotelowym, czy to prawda? Czy sieć będzie ściągać?
7 lat wstecz  •  8 subskrybenci 13 odpowiedzi
7 lat wstecz  •  10 subskrybenci 16 odpowiedzi
Jak dostać się z Patong na inne plaże, poza rowerem i taksówką? Mój mąż i ja jesteśmy tu do 16 maja, jeśli są tacy, którzy chcą podróżować po plażach i zabytkach Phuket, napisz, będziemy współpracować!
7 lat wstecz  •  3 abonent 2 odpowiedź
Hotela uznat gde, v kakom magasine v PATTAE mozno kupit metalloiskatel?
7 lat wstecz  •  4 abonent 6 odpowiedzi
Chłopaki! Czy ktoś może mi opowiedzieć o targach kwiatowych, interesują się storczykami, a nie hurtem, na kolekcję domową, hotel w Patong, będę wszystkim wdzięczny)
7 lat wstecz  •  4 abonent 4 odpowiedź
Jedziemy do Pattaya 26 stycznia zbiega się ze wschodnim Nowym Rokiem. Jak napływ Chińczyków wpłynie na ceny owoców i masaży?
7 lat wstecz  •  3 abonent 3 odpowiedź
Pierwszy raz jedziemy do Tajlandii. Plaża znajduje się 1 km od hotelu. Wiem, że możesz wypożyczyć hulajnogę. Czy nie jest niebezpieczne pozostawienie go bez opieki na plaży, w tym sensie, że można go ukraść, czy też nie ma czegoś takiego? A co z przestrzeganiem przepisów ruchu drogowego, co sądzi o tym lokalna policja drogowa?
8 lat wstecz  •  7 subskrybenci 12 odpowiedzi
Drodzy forumowicze, proszę o pomoc w opracowaniu ciekawej trasy przez Azję. Pierwsza taka podróż odbyła się w maju tego roku na trasie Singapur-Phuket-Bangkok. Tak się składa, że ​​mamy bezpłatne bilety Emirates na lot Dubaj-Bangkok lub inną trasę, która odpowiada tej taryfie. Proszę o pomoc w wyborze krajów i fascynujących miejsc do odwiedzenia. Rozważałem już opcje na Wietnam, Malezję, Kambodżę, Bali, ale nadal nie wiem, jak sfinalizować trasę.
8 lat wstecz  •  9 subskrybenci 12 odpowiedzi
Otwarcie wizy w konsulacie jest kłopotliwe, kara za opóźnienie wynosi 15$/dzień (i czy zostanie otwarta, jeśli bilet ma 16 dni), a co najważniejsze, po powrocie z Kambodży, czy wiza jest jednorazowa wejście?
8 lat wstecz  •  6 subskrybenci 12 odpowiedzi
8 lat wstecz  •  10 subskrybenci 22 odpowiedź
Pokaż więcej »
Wszystkie pytania
ZEA
już