Pytania o GruzjaMiejsca i rozrywka

  Zadać pytanie
Zadać pytanie
Na Twoje pytanie odpowiedzą eksperci i doświadczeni turyści.
+ Wyjaśnienie do pytania


Więcej o Gruzja
Jedziemy do Gruzji na wiosnę, kto był w delfinarium, podziel się wrażeniami, czy można tam pływać z delfinami?
5 lat wstecz  •  2 abonent 1 odpowiedź
Dzień dobry, czy można zamówić obiad w pokoju i ile to kosztuje?
6 lat wstecz  •  2 abonent 1 odpowiedź
Witam Powiedz mi dobrych przewodników lub agencje, które prowadzą ciekawe wycieczki z Tbilisi.Będziemy w Tbilisi od 8 września do 25 września.
6 lat wstecz  •  6 subskrybenci 4 odpowiedź
6 lat wstecz  •  3 abonent 1 odpowiedź
Nie musiałem iść sam, ale okoliczności były takie. Szukam kogoś (najlepiej dziewczyny lub towarzystwa). Żeby nie było tak smutno spacerować i wypoczywać w mieście Batumi w okresie od 23.06 do 29.06. Reagować.
6 lat wstecz  •  1 abonent Bez odpowiedzi
Jedziemy na tydzień, tylko śniadania.Jakie są śniadania?Ile kosztuje samo jedzenie bez dodatków?
6 lat wstecz  •  4 abonent 2 odpowiedź
Hotel jest wystarczająco duży. Jak rozwiązuje się pytanie, które jest problemem tylko w niektórych krajach byłego ZSRR: czy będziemy cierpieć wieczorami z powodu głośnej muzyki z restauracji?
6 lat wstecz  •  2 abonent 1 odpowiedź
Doradź, gdzie lepiej wynająć dom w Tbilisi. Firma 4 osobowa, jedziemy na 4 dni. W przybliżeniu jaka kwota? Może ktoś ma współrzędne sprawdzanych miejsc.
7 lat wstecz  •  5 subskrybenci 3 odpowiedź
9 lat wstecz  •  3 abonent 2 odpowiedź
Ile będzie kosztować nocleg i 3 posiłki dziennie dla grupy 20 osób, nocleg w pokojach 4-6 osobowych Sierpień 2015
9 lat wstecz  •  3 abonent 2 odpowiedź
Chcę jechać z synem, aby pokazać Gruzję, ale chcemy, aby hotel był z niepełnym lub pełnym wyżywieniem, chciałbym w Batumi, jeśli ktoś tam był, napisz dziękuję Aleno
10 lat wstecz  •  4 abonent 3 odpowiedź
Kiedyś odpoczywaliśmy na Krymie (morze i góry), teraz chcemy jechać do Gruzji, bardzo dobrze wpisuje się to w nasz aktywny wypoczynek Gruzja?Jeśli chodzi o hotel, nie jesteśmy wybredni, tylko nocujemy i jemy śniadania no cóż, oczywiście udogodnienia są mniej lub bardziej godne (nie jakaś pluskwa), są wszelkiego rodzaju korzyści cywilizacji takie jak: telewizja, 200 kanałów telewizyjnych, sauna, masaże dla nas to nie ma znaczenia, nie interesuje nas, no cóż, jeśli chodzi o język, czy można tam porozumieć się po rosyjsku, żeby nie być przywiązanym do przewodników i tras zwiedzania, uwielbiamy rano wstawać, jeść śniadanie, drapać się po głowie, i gej-gej gdziekolwiek chcesz.tu jest przeciętny odpoczynek więc na 7-10 + lot + jedzenie poza hotelem?
10 lat wstecz  •  6 subskrybenci 15 odpowiedzi
Myśląc o wycieczce do Gruzji pojawiło się pytanie, co lepsze, pełne wyżywienie, czy może ciekawiej i taniej zjeść w lokalnych kawiarniach? Kto wie, powiedz mi! Hotel Oasis z pełnym wyżywieniem kusi, ale drogi!
10 lat wstecz  •  6 subskrybenci 15 odpowiedzi
Jak opłacana jest opłata za metro, czy opłata za przejazd do dowolnej stacji jest taka sama, czy też zależy to od odległości? Jak korzystać z komunikacji miejskiej, czy muszę kupować kupony w autobusie?
11 lat wstecz  •  7 subskrybenci 13 odpowiedzi
Chcemy zarezerwować, więc jesteśmy zainteresowani. Z góry dzięki za odpowiedź. Mój adres: [email protected]
11 lat wstecz  •  2 abonent 1 odpowiedź
Ile kosztuje zakwaterowanie, ile wyżywienie.Cena nie wskazuje, czy wyżywienie jest wliczone, czy nie.
13 lat wstecz  •  4 abonent 3 odpowiedź
Jakie są ceny na sierpień
13 lat wstecz  •  1 abonent 1 odpowiedź
Chcę pojechać do Gruzji
13 lat wstecz  •  1 abonent 1 odpowiedź
Wszystkie pytania
ZEA
już