Pytania o HiszpaniaKomunikacja i Internet

  Zadać pytanie
Zadać pytanie
Na Twoje pytanie odpowiedzą eksperci i doświadczeni turyści.
+ Wyjaśnienie do pytania


Więcej o Hiszpania
Chciałem nauczyć się hotelu przynoszącego zysk. Nazwiska turystów Edmund Kaiser, Kaiser i Yana Svetlana Iureva (turystka obywatelka Rosji). Z góry dziękuję.
9 lat wstecz  •  3 abonent 2 odpowiedź
Dzień dobry. Jadę do tego hotelu latem. Powiedz mi, czy jest tam darmowe wi-fi, czy dobrze łapie sygnał w pokoju (odbierz/wyślij pocztę). Czy jest bezpłatna siłownia? Poczekam na odpowiedź na [email protected]. Dziękuję wszystkim, którzy odpowiedzą
10 lat wstecz  •  1 abonent Bez odpowiedzi
Czym jest Internet dla gości w hotelu - Wi-Fi, przewodowy? Płatne czy zawarte w pakiecie?
11 lat wstecz  •  1 abonent 1 odpowiedź
Jeśli jest, to gdzie dokładnie i jak się z nią połączyć? Na przykład we Frankfurcie można wykorzystać tylko 30 minut dziennie i trzeba połączyć się przez SMS (wysyłają kod). Jakie są zasady w Barajas.
11 lat wstecz  •  3 abonent 3 odpowiedź
Od ostatniego pytania minęły 2 lata. Naprawdę nie rozumiałem od niego, czy w hotelu jest darmowe wifi. jeśli nie, gdzie mogę go znaleźć w pobliżu? Jeśli zapłacono, jaki jest przybliżony koszt? Z góry dziękuję!
11 lat wstecz  •  brak subskrybentów Bez odpowiedzi
Dzień dobry! Jak najlepiej dzwonić z Hiszpanii? tel. automaty, lokalna karta sim? Z góry dziękuję!
11 lat wstecz  •  4 abonent 4 odpowiedź
Jak się z tobą skontaktować. Ja, Talgat Sułtanow Rosja, Czelabińsk. [email protected]. tel. 89514367689
13 lat wstecz  •  5 subskrybenci 7 odpowiedzi
Skąd wiesz, czy ludzie przyszli, czy nie?
13 lat wstecz  •  1 abonent Bez odpowiedzi
Dzień dobry wszystkim. Proszę mi powiedzieć, czy jest możliwe, po przyjeździe na Majorkę, głupio przyjść do biura i wynająć samochód za gotówkę, w przeciwnym razie wielu pisze, że zarezerwowali diabeł wie na jak długo. A na co zwrócić uwagę przy ubezpieczeniu, żeby nie wpaść w kłopoty?
13 lat wstecz  •  1 abonent 1 odpowiedź
Dzień dobry wszystkim. Proszę powiedzieć, kto kontaktował się z biurem podróży Extra Tour w Irkucku. Jak się mają do wydajności? Z góry dziękuję.
13 lat wstecz  •  1 abonent Bez odpowiedzi
Dzień dobry wszystkim. Panie i panowie, proszę powiedzieć, kto miał interesy z biurem podróży Start-Travel w Irkucku. Jak dobrze współpracują z rejsami i Europą. Z góry dziękuję.
13 lat wstecz  •  1 abonent Bez odpowiedzi
Czy możesz mi powiedzieć, czy w tym hotelu jest internet? Nie znam się na innych krajach i kurortach, ale na Majorce na stronach touroperatorów nie piszą nic o Internecie. Z góry dziękuję.
14 lat wstecz  •  1 abonent 1 odpowiedź
Czy powinienem zabrać laptopa?
14 lat wstecz  •  3 abonent 3 odpowiedź
Biura podróży udzielają tylko informacji o zakwaterowaniu
16 lat wstecz  •  1 abonent 6 odpowiedzi
Wszystkie pytania
ZEA
już