Pytania o AustriaMiejsca i rozrywka

  Zadać pytanie
Zadać pytanie
Na Twoje pytanie odpowiedzą eksperci i doświadczeni turyści.
+ Wyjaśnienie do pytania


Więcej o Austria
Planujemy wyjazd z firmą do Wiednia. Gdzie można odpocząć, napić się piwa, zjeść pyszne jedzenie i posłuchać lokalnych muzyków, jak piwiarnie, ale przy muzyce ludowej.
7 lat wstecz  •  2 abonent Bez odpowiedzi
7 lat wstecz  •  1 abonent Bez odpowiedzi
Na Google.maps widzę parking przy wyciągach w ośrodku Lech. Jeśli jest bezpłatny, możesz zabrać mieszkanie dalej i podjechać samochodem. A jeśli parking kosztuje 20 € za dzień, to lepiej zapłacić te pieniądze bliżej hotelu.
7 lat wstecz  •  2 abonent 1 odpowiedź
Cześć ! Powiedz mi, ile kosztuje transfer z Bad Kleinkirchheim na lotnisko w Salzburgu 8 stycznia 2014 r. Jesteśmy 10 osób ze sprzętem. A jak trudno jest znaleźć już na miejscu?
10 lat wstecz  •  3 abonent 4 odpowiedź
Nie umiem jeździć na nartach i nie chcę się uczyć. Mój towarzysz pięknie jeździ, ale nie ma do tego własnego sprzętu. Rozważ zarówno Polskę, jak i Austrię.
11 lat wstecz  •  1 abonent 1 odpowiedź
Czy można zarezerwować bilety do Kursalonu bez przedpłaty z wykupem przed koncertem bezpośrednio w kasie?
12 lat wstecz  •  brak subskrybentów Bez odpowiedzi
Dzień dobry! Muszę spotkać mężczyznę na lotnisku w Wiedniu. Niestety nie znam tego miejsca zbyt dobrze. Jeśli na lotnisku tzw. miejsce spotkania, podobnie jak na innych lotniskach, które wskazują cztery strzałki? Dzięki, przystań
13 lat wstecz  •  2 abonent 2 odpowiedź
powiedz mi jak, gdzie i ile?
13 lat wstecz  •  3 abonent 2 odpowiedź
może ktoś odniósł sukces na własną rękę lub zamierza iść sam lub z grupą, proszę o udostępnienie informacji
13 lat wstecz  •  3 abonent 2 odpowiedź
Na święta chcemy pojechać na narty do Austrii. Ceny gryzą. Biuro podróży zaproponowało nam kurort Bad Kleinkirchheim. Ceny były bardzo rozsądne. Według tej samej firmy turystycznej w samym ośrodku wszystko jest znacznie tańsze. Od ceny nart po kufel grogu. Kto był? Czy możesz podać rzetelne informacje o ośrodku? Może to zapomniana wioska?
13 lat wstecz  •  1 abonent 1 odpowiedź
w ciągu 25 euro za 2
14 lat wstecz  •  1 abonent Bez odpowiedzi
Powiedz mi, jak mogę dostać się z lotniska w Monachium do Zell am See środkami transportu publicznego?
14 lat wstecz  •  1 abonent Bez odpowiedzi
czy w hotelu jest restauracja?
15 lat wstecz  •  1 abonent Bez odpowiedzi
Wszystkie pytania
ZEA
już