Pytania o Wielka BrytaniaMiejsca i rozrywka

  Zadać pytanie
Zadać pytanie
Na Twoje pytanie odpowiedzą eksperci i doświadczeni turyści.
+ Wyjaśnienie do pytania


Więcej o Wielka Brytania
Szukam innych podróżników do wspólnych wycieczek lub niezależnych wycieczek po kraju
9 lat wstecz  •  3 abonent 2 odpowiedź
Kto ma doświadczenie w grach w angielskiej Premier League? Jak wygląda sytuacja z biletami, czy mogę kupić w kasie, czy lepiej zarezerwować przez internet?
11 lat wstecz  •  3 abonent 2 odpowiedź
Chciałem odwiedzić Szkocję podczas ex-trasy, nie ma bezpośrednich lotów z Moskwy do Edynburga, jak się tam dostali, kto tam był i czy warto jechać i jak się tam dotarli, jeśli były loty przesiadkowe, jak długo trwał lot tego samego ak. A jak się wszystko dzieje?
11 lat wstecz  •  2 abonent 1 odpowiedź
Была недавно в Лондоне в экс туре 7 дней , много мест посетила , Оксфорд . Стратфорд-на-эйвоне , вообще все понравилось.Хотела еще посмотреть Англию виза еще действует,интересует тур "Большая прогулка по Англии" включает-Лондон – замок Уорвик – Оксфорд – Ливерпуль – Озерный край – Нью Кастл – Вал Адриана – замок Алнвик – Йорк – Ноттингем – Стратфорд на Эвоне – Котсволд – дворец Бленем – Лондон – Бат – Гластонбери – Экзетер – Боскастел-Тинтэнджел – Лоустон – Стоутхендж – Сосбери – Портсмут – Брайтон – замок Лидс. Но отзывы совсем не интересные, вроде как почти ничего не показывают гиды так как не успевают или смотреть оказывается нечего "развали замка короля Артура или построения креп.стены римлянами.Теперь сомневаюсь стоит ли ехать, деньги не малые за этот тур.Или лучше в Шотландию?
11 lat wstecz  •  1 abonent Bez odpowiedzi
Czy ktoś może mi powiedzieć, jak długo trwa musical „Upiór w operze”? Jeśli zacznę o 2:30...
12 lat wstecz  •  2 abonent 4 odpowiedź
Tydzień w październiku na moje urodziny Co polecasz? Gdzie niedrogo zjeść, jeśli zakwaterowanie znajduje się w pobliżu stacji Victoria? Gdzie świętować swoje urodziny? Pompy nie mają znaczenia. Mniejszości też.
12 lat wstecz  •  5 subskrybenci 9 odpowiedzi
Подскажите, пожалуйста, пользовался ли кто-то услугами человек в Лондоне, которого можно назвать персональный гид. Хотим небольшой кампашкой поехать в Лондон и ищем кого-то, кто смог на своем транспорте повозить нас по интересным местам - а не просто стандартным экскурсиям, помог с гостиницей и вообще показал город взглядом местного жителя. Спасибо.
12 lat wstecz  •  6 subskrybenci 5 odpowiedzi
We wrześniu chcę lecieć do Londynu
13 lat wstecz  •  3 abonent 5 odpowiedzi
Witam, tego lata mam zamiar studiować w Londynie. Mam 20 lat, ale jak rozumiem, okazuje się, że jestem nieletni? Chciałbym wiedzieć, jakie ograniczenia mnie czekają? Na przykład, czy jest jakaś bariera czasowa, za którą nie można być na zewnątrz? No i tak dalej. Chwile. Dzięki )
14 lat wstecz  •  1 abonent 1 odpowiedź
Wszystkie pytania
ZEA
już