Pytania o ChorwacjaMiejsca i rozrywka

  Zadać pytanie
Zadać pytanie
Na Twoje pytanie odpowiedzą eksperci i doświadczeni turyści.
+ Wyjaśnienie do pytania


Więcej o Chorwacja
Nie lubię zapełniać się w nocy i kolejek w jadalni. Ale jeśli w pokoju nie ma nawet lodówki, jedzenie jest niezbędne. Wolałbym obiad od kolacji. Czy ktoś próbował się zmienić?
6 lat wstecz  •  1 abonent Bez odpowiedzi
Czy warto jechać z grupą młodych ludzi. Czy będzie tam fajnie, czy jest wystarczająco dużo miejsc i ludzi? Z góry dzięki za odpowiedź
9 lat wstecz  •  3 abonent 2 odpowiedź
Приветствую, путешественники- отзовитесь кто отдыхал в Урании2* - как там с оборудованием кухни, посуда, плита имеется?
9 lat wstecz  •  2 abonent 1 odpowiedź
Dzień dobry wszystkim, szukam wszelkich informacji o mieście Stari Grad na wyspie Hvar (sklepy, targi, wypożyczalnia samochodów i rowerów, wycieczki, atrakcje ...) Proszę o odpowiedź, kto był na wakacjach!
10 lat wstecz  •  2 abonent 1 odpowiedź
chorwacja jedzenie
10 lat wstecz  •  1 abonent 1 odpowiedź
Jemy na odpoczynek z młodzieżową firmą
11 lat wstecz  •  4 abonent 6 odpowiedzi
Czytałam w opiniach o hotelu Laguna Materada, że ​​pociąg do Poreča dojeżdża tylko do godziny 16.00. Jak wrócić do hotelu?
11 lat wstecz  •  1 abonent Bez odpowiedzi
Ile pieniędzy potrzebujesz na obiady (nie szykowne) w kawiarni w Porec lub na nabrzeżu, jeśli 1 osoba dorosła + 1 dziecko (dziewczynka 11 lat).
11 lat wstecz  •  3 abonent 2 odpowiedź
Proszę napisać, co oznacza obiad w menu, czy trzeba zamawiać z wyprzedzeniem, czy co przyniesie według uznania restauracji, czy za herbatę, kawę trzeba płacić, wino jest oferowane czy nie? Czy warto negocjować z wdzięcznością, aby podali liczbę wyższą?
11 lat wstecz  •  4 abonent 4 odpowiedź
Dzień dobry. W tym roku planujemy spacer po Dubrowniku. Interesują mnie niedrogie, ale pyszne restauracje, w których można zjeść ryby i mięso)) Czy ktoś może mi powiedzieć dokładnie, gdzie są łodzie. Lokrum i ile kosztuje podróż tam iz powrotem) I ogólnie, jak zorganizować ruch po Dubrowniku na 1 dzień. Dzięki!
11 lat wstecz  •  2 abonent 2 odpowiedź
czy są miejsca na spacery w cavtacie: promenada, centralna ulica ze sklepami, park.
12 lat wstecz  •  1 abonent 1 odpowiedź
Do Trogiru wybieram się 1 września i pojawiło się pytanie: Chcę spróbować łowić z brzegu, czy to ma sens i czy nie jest to zabronione na poziomie legislacyjnym? Jeśli masz więcej informacji - udostępnij, będzie to bardzo ciekawe i pouczające nie tylko dla mnie.
12 lat wstecz  •  3 abonent 2 odpowiedź
Twoje wrażenia z wycieczki. Planujemy wyjechać 25 sierpnia.
12 lat wstecz  •  6 subskrybenci 10 odpowiedzi
Proszę podać koszt wypożyczenia rowerów w Makarskiej, Czy w Makarskiej i okolicach jest wiele wypożyczalni samochodów?
12 lat wstecz  •  1 abonent 1 odpowiedź
Jadę tam tego lata na odpoczynek i chciałbym wiedzieć o "fotelu bujanym"
12 lat wstecz  •  3 abonent 4 odpowiedź
Chciałbym spróbować jak najwięcej dań z owoców morza, w jakich kawiarniach lub restauracjach w Makarskiej?
12 lat wstecz  •  1 abonent 1 odpowiedź
aby nie było nudno i ciekawie spędzać czas))
13 lat wstecz  •  brak subskrybentów Bez odpowiedzi
Jeździmy w towarzystwie 7 osób, wypożyczamy samochód, zarezerwowaliśmy domek na wyspie Krk. Jak najaktywniej i najpiękniej spędzić 10 dni??? Jeśli to możliwe, zobacz wszystkie piękne zakątki tego kraju ??? Pamiętaj, że będziemy tam pierwszy raz :))))
13 lat wstecz  •  5 subskrybenci 8 odpowiedzi
Jakie są miejsca imprezowe i hotele w Chorwacji?
13 lat wstecz  •  4 abonent 3 odpowiedź
Nasza wycieczka obejmuje tylko śniadanie. Ile średnio kosztuje obiad (pierwszy, drugi, sałatka) i obiad (drugi, napój sałatkowy). Czy możesz polecić opcję ekonomiczną?
13 lat wstecz  •  4 abonent 5 odpowiedzi
żeglarz ze Splitu lub z Poole
13 lat wstecz  •  2 abonent 1 odpowiedź
Pliz, powiedz mi, proszę, czy są bary i przynajmniej jedna dyskoteka w odległości spaceru?
13 lat wstecz  •  1 abonent Bez odpowiedzi
Interesuje się nurkowaniem w Chorwacji.
13 lat wstecz  •  2 abonent 1 odpowiedź
Witam Proszę mi powiedzieć, który ośrodek wybrać na wycieczkę, żeby się nie nudzić.Plaża interesują kamyki, a nie betonowe płyty.Podróżują 2 osoby dorosłe.
13 lat wstecz  •  6 subskrybenci 6 odpowiedzi
Jestem muzykiem i spędziłem wiele bardzo letnich sezonów w Niemczech nad Bodensee.Chciałabym zmienić miejsce, bardzo interesowała mnie bezwizowa Chorwacja, ale nikt nawet nie wie, czy grają w kawiarni? i częściej w jakich miastach widzieliście/słyszeliście/skrzypków,saksofonistów, gitarzystów.Ja sam gram na akustycznej gitarze hiszpańskiej.Piszą o tym co jedli i co widzieli,ale ani słowa o muzyce,a to mnie smuci, że nie ma tam muzyki restauracyjnej lub, co gorsza, jest to zabronione!
13 lat wstecz  •  8 subskrybenci 13 odpowiedzi
Potrzebuję informacji o tym hotelu?
14 lat wstecz  •  1 abonent Bez odpowiedzi
Błagam o pomoc i odpowiedź wszystkim, którzy odpoczywali w Makarskiej. Czy naprawdę musisz kupić kapcie z jeżowca na wakacje w Makarskiej? A jeśli tak, to czy można je kupić już w Chorwacji i ile kosztują? Dziękuję za odpowiedź! Tatiana
14 lat wstecz  •  7 subskrybenci 7 odpowiedzi
Jesteśmy w ciasnych okolicznościach, więc chcemy więcej premii za nasze pieniądze, zrozumcie dobrze - nie chciwość ...
14 lat wstecz  •  5 subskrybenci 5 odpowiedzi
Czy napoje są oferowane przez cały dzień (WSZYSTKIE) czy tylko podczas posiłków? Dzięki
14 lat wstecz  •  2 abonent 2 odpowiedź
Pokaż więcej »
Wszystkie pytania
ZEA
już