Pytania o GrecjaInne

  Zadać pytanie
Zadać pytanie
Na Twoje pytanie odpowiedzą eksperci i doświadczeni turyści.
+ Wyjaśnienie do pytania


Więcej o Grecja
Pomyślałem), skoro byliśmy chorzy (ale bez pomocy medycznej) i mamy już przeciwciała, a tego lata chcemy polecieć na wakacje więcej niż jeden raz, po co płacić za test za każdym razem, jeśli można podać wyniki badań z przeciwciałami.
3 roku wstecz  •  10 subskrybenci 13 odpowiedzi
Planuję wyjazd do Grecji pod koniec lipca, początek sierpnia, bardzo mocno patrzę w stronę Loutrak. Czytałem, że w zeszłym roku w Zatoce Korynckiej miała miejsce inwazja meduz. Jak wygląda sytuacja w tym roku? Może powinieneś spojrzeć w innym kierunku?
6 lat wstecz  •  2 abonent 1 odpowiedź
kwiecień-maj lub koniec września, październik. Bezpośredni lot z interesów Kijowa. To sezon regularny, czarter lub tania wycieczka, nie obchodzi mnie to. Najważniejsze jest tani lot))) Potem wszystko robię sam)))) Wycieczki, hotele, usługi - nieciekawe) 10-14 dni. Mnie, aby zrozumieć poziom cen, w przybliżeniu. Porównuję teraz Kretę z Kijowa z innymi wyspami na Rajanach z Polski. Wielkie dzięki.
8 lat wstecz  •  2 abonent 1 odpowiedź
Jesteśmy Rosjanami, ale możemy mówić po niemiecku
9 lat wstecz  •  4 abonent 3 odpowiedź
ustal ceny..od i do..dziękuję
10 lat wstecz  •  3 abonent 2 odpowiedź
dwoje dorosłych i dziecko 12 lat, ze Lwowa lub Kijowa
11 lat wstecz  •  1 abonent 1 odpowiedź
Kto w tym roku odpoczywał w Grecji, powiedz ile kosztuje wiza, jakie dokumenty są wymagane do otwarcia wizy, ile czasu zajmuje jej rozpatrzenie, czy zaświadczenie z pracy o dochodach i zaświadczenie z banku o dostępności konto są wymagane. Ile pieniędzy musisz mieć na koncie bankowym? Czy można wykupić wycieczkę w ostatniej chwili do Grecji i mieć czas na przetworzenie wszystkich dokumentów?
13 lat wstecz  •  4 abonent 6 odpowiedzi
proszę powiedz mi, czy są wycieczki last minute do Grecji w lipcu, sierpniu w 4 i 5-gwiazdkowych hotelach? I czy są znacznie tańsze, jeśli w ogóle? Z góry dziękuję...
14 lat wstecz  •  6 subskrybenci 12 odpowiedzi
Wszystkie pytania
ZEA
już