Pytania o GrecjaKraje i miasta

  Zadać pytanie
Zadać pytanie
Na Twoje pytanie odpowiedzą eksperci i doświadczeni turyści.
+ Wyjaśnienie do pytania


Więcej o Grecja
Jakich map offline używasz podczas podróży? Ważne jest, aby zabytki były oznakowane i aby możliwe było zbudowanie niezawodnych tras spacerowych. Dzięki!
3 roku wstecz  •  9 subskrybenci 8 odpowiedzi
Potrzebujesz porady od doświadczonych turystów w Grecji. Urlop jak zwykle dwa tygodnie. Przylot do Aten, wyjazd z Heraklionu. Wstępnie planuję 3,5 dnia na Ateny. Z Aten promem do Mykonos są 2 pełne dni, następnie Santorini 2 pełne dni, a następnie Kreta 6,5 ​​dnia. Kreta na zasadzie resztkowej. Przede wszystkim martwi mnie, czy starczy czasu na Ateny i Santorini z Mykonos.
4 roku wstecz  •  6 subskrybenci 12 odpowiedzi
5 lat wstecz  •  2 abonent 1 odpowiedź
8 lat wstecz  •  12 subskrybenci 26 odpowiedzi
8 lat wstecz  •  5 subskrybenci 30 odpowiedzi
Chcę wiedzieć
10 lat wstecz  •  5 subskrybenci 6 odpowiedzi
Pod koniec sierpnia planujemy rodzinny wyjazd samochodem do Grecji z Ukrainy (Teropol) Jest nas piątka: ja, mąż, dziewczyny: 14 lat, 3 lata i 3 miesiące, powiedz mi, czy ktoś może przyjechać w ten sposób możesz doradzić dobre miejsce (willa, apartamenty) Halkidiki nam się podobały, chcemy spróbować na własną rękę, powoli, autem rodzinnym.Z góry dziękujemy !!!
11 lat wstecz  •  3 abonent 3 odpowiedź
Czy można zarezerwować hotele na 4 dni na jednej wyspie, 4 na innej, 4 na trzeciej... Twój wybór.?
12 lat wstecz  •  2 abonent 2 odpowiedź
Pomóż mi znaleźć strony w Grecji Chalkidiki właścicieli mieszkań na wynajem letnich wakacji (2 rodziny po 2 osoby) Napisz na e-mail: [email protected] Dziękuję
12 lat wstecz  •  2 abonent 2 odpowiedź
Dzień dobry! Chcę wynająć swoją nieruchomość w Grecji Attica jako osoba prywatna! Z poważaniem Tatiana
13 lat wstecz  •  2 abonent 2 odpowiedź
Pytanie do niezależnych dzikusów. Czy ktoś próbował podróżować samochodem po Grecji i wynająć zakwaterowanie tylko na nocleg w sektorze prywatnym? Jakże problematyczne, interesuje przede wszystkim Peloponez i odcinek od Salonik do Aten
13 lat wstecz  •  5 subskrybenci 4 odpowiedź
Chcę wynająć mieszkanie na całe lato z dzieckiem. Chciałbym mieć zamknięty teren i basen. Jeśli ktoś ma takie informacje to proszę o odpowiedź, a jeśli są sugestie napisz [email protected]
13 lat wstecz  •  11 subskrybenci 13 odpowiedzi
Powiedz mi, który ośrodek jest mniej lub bardziej cichy: bez głośnych dyskotek, klubów nocnych. Krótko mówiąc, kolgosp „spokojne życie”. Dzięki!
14 lat wstecz  •  4 abonent 4 odpowiedź
Jakie są stawki dla hoteli lub sektora prywatnego w zimie? Lub marzec/kwiecień/maj? Jeśli wynajmujesz mieszkanie? Słyszałem, że Agios Konstantinos jest tuż przy plaży.
14 lat wstecz  •  brak subskrybentów Bez odpowiedzi
jedziemy 16 sierpnia na dwa tygodnie
15 lat wstecz  •  3 abonent 5 odpowiedzi
Chcę pojechać do koleżanki na tydzień do Grecji w listopadzie proszę powiedz mi od czego zacząć, gdzie się udać, mam paszport, mogę mieszkać zarówno z nią jak i w hotelach
15 lat wstecz  •  3 abonent 3 odpowiedź
Wszystkie pytania
ZEA
już