Pytania o GrecjaBiura podróży i operatorzy

  Zadać pytanie
Zadać pytanie
Na Twoje pytanie odpowiedzą eksperci i doświadczeni turyści.
+ Wyjaśnienie do pytania


Więcej o Grecja
Chcemy od nich kupić bilet lotniczy, wiemy, czy możemy na tym polegać.
6 lat wstecz  •  1 abonent 1 odpowiedź
jedziemy do hotelu Lefkoniko Baech and Bay. Powiedzieć. Czy w pobliżu są rosyjskojęzyczne biura podróży?
10 lat wstecz  •  2 abonent 2 odpowiedź
Gdzie lepiej odpocząć w Grecji w czerwcu z 10-letnim dzieckiem?
10 lat wstecz  •  7 subskrybenci 8 odpowiedzi
proszę powiedz mi jaka jest pogoda w połowie października od 7-20.10. Jak wygodne jest morze? Możliwość wypoczynku z dziećmi. Dzięki
11 lat wstecz  •  2 abonent 1 odpowiedź
Jedziemy do Grecji i nie wiemy, którym touroperatorom dać pierwszeństwo! Jeśli ktoś wie, proszę powiedz mi, które firmy turystyczne w Chersoniu są wiarygodne i sprawdzone!
11 lat wstecz  •  4 abonent 6 odpowiedzi
kto pojechał do Grecji - jak zdobyć zaświadczenie z banku - czy mam dość pieniędzy tylko na wykupienie wycieczki
11 lat wstecz  •  3 abonent 5 odpowiedzi
Kupiłem wycieczkę do tego hotelu za 46900 rubli dla dwojga. Ale byłem zdezorientowany dostępnością pokoi wychodzących na wschód. Czy nie dostałem się pod ten numer?
11 lat wstecz  •  1 abonent Bez odpowiedzi
Proszę opowiedzieć mi o touroperatorze w Grecji z Ukrainy i gdzie najlepiej się udać
11 lat wstecz  •  6 subskrybenci 6 odpowiedzi
Kupiliśmy wycieczkę na Cypr z tego TO na czerwiec.Chcę wykupić wycieczkę od nich na koniec lipca do Grecji, na Rodos.Nie korzystaliśmy wcześniej z ich usług, nie jestem pewien ich wiarygodności. Kto ma takie doświadczenie?Czy możesz coś powiedzieć o tym touroperatorze?Wyjazd z Kijowa.
11 lat wstecz  •  9 subskrybenci 11 odpowiedzi
Poleć obóz dla dzieci
11 lat wstecz  •  1 abonent Bez odpowiedzi
Kto jest gospodarzem Labiryntu na Krecie? Polecasz tego touroperatora, czy nie? Jak to się ma do Teztura?
11 lat wstecz  •  4 abonent 7 odpowiedzi
Proszę mi powiedzieć, czy istnieje ogólna procedura płatności za wczesne rezerwacje? A może każdy operator tworzy dla siebie warunki?
11 lat wstecz  •  7 subskrybenci 7 odpowiedzi
Dzień dobry. Powiedz mi, Proszę. który touroperator lepiej kupić wycieczkę do Grecji, jedziemy po raz pierwszy. Dzięki.
11 lat wstecz  •  10 subskrybenci 13 odpowiedzi
Dobry wieczór! Bardzo chciałabym pojechać do Państwa na odpoczynek pod koniec maja z rodziną (ja, mąż i dziecko 4 lata) w apartamencie executive SV lub z widokiem na Marinę. Tak powiedziało mi biuro podróży. Na śniadanie, obiad, kolację. Proszę mi powiedzieć, jakie zalety mają wczasowicze w takim pokoju (plaża, restauracja itp.) oraz jak podawane są napoje podczas śniadań, obiadów i kolacji? (co jest płatne, co jest darmowe). Dzięki.
11 lat wstecz  •  4 abonent 3 odpowiedź
Wszystko, co oferują recenzje, nie jest tego warte.
12 lat wstecz  •  6 subskrybenci 9 odpowiedzi
Którzy touroperatorzy oferują wycieczki do Grecji? Wiem o Mibs Travel, ale nie zaoferowali mi nic sensownego. Gdzie jeszcze możesz się zwrócić?
12 lat wstecz  •  11 subskrybenci 31 odpowiedź
Powiedz mi, czy ktoś pojechał do Grecji na własną rękę, bez biura podróży? Jest wiele świetnych ofert na rezerwację, nie widzę powodu, aby przepłacać w biurze podróży, ALE jak i gdzie zdobyć bilet lotniczy? Kto czarteruje do Heraklionu? Czy są regularne loty? Wyjazd z Kijowa. Dzięki!
12 lat wstecz  •  4 abonent 13 odpowiedzi
Witam. Będziemy około. Kreta. W pozostałej części planujemy zobaczyć jak najwięcej zabytków, z możliwością dotarcia na sam kontynent.Powiedz mi, w którym mieście lepiej się zatrzymać?
12 lat wstecz  •  7 subskrybenci 11 odpowiedzi
Chcę pojechać na wycieczkę autobusową z touroperatorem „Greek Club” na trasie „Moje greckie lato”, może ktoś pojechał? napisz swoje recenzje!
12 lat wstecz  •  5 subskrybenci 5 odpowiedzi
Kto pojechał do Halkidiki (Grecja) na trasie *greckiej sjesty* (prawdopodobnie przez Accord), proszę powiedz nam.
12 lat wstecz  •  2 abonent 2 odpowiedź
Czy ktoś tam sprzedaje wycieczki? Nie możemy znaleźć. Chcę małą wyspę niedaleko Rodos.
12 lat wstecz  •  3 abonent 2 odpowiedź
Cześć! Liczę na pomoc ekspertów i Waszą obojętność :) Chcemy jechać do Grecji, gdzie jeszcze się nie zdecydowaliśmy, proszę o radę, będę zadowolony.Bez samochodu. Główne kryteria: - piaszczysta plaża, niebieska woda - dużo zieleni, piękna przyroda - atrakcje w okolicy - mniej ludzi na plaży Dzięki!
12 lat wstecz  •  6 subskrybenci 7 odpowiedzi
Proszę polecić mały przytulny hotel przy plaży z pokojami z bungalowami lub zielonym dziedzińcem na relaks z rocznym dzieckiem. Chciałbym czystą plażę i morze w bezpośrednim sąsiedztwie :)
12 lat wstecz  •  4 abonent 6 odpowiedzi
Chcemy odpocząć. Byli w Turcji, Egipcie. Zdecydowaliśmy się pojechać do Europy (Grecja). Ceny wakacji nad morzem są bardzo wysokie w porównaniu z Egiptem. W Egipcie można odpocząć znacznie taniej i w znacznie lepszym hotelu niż w Grecji. Pytanie: Jaka jest różnica między wakacjami nad morzem, na przykład w Grecji (w Hersonissos), a wakacjami na przykład w Turcji? Za tę cenę ta sama Turcja jest 2 razy tańsza, a hotel jest znacznie lepszy w Toy Turkey. W Egipcie do 1000 dolarów. można odpocząć w 5* ultra, a w Grecji w 4* słabym za 1400 euro. A więc w drogę, gdzie jechać w Europie, żeby to było normalne za cenę i przyzwoity tel. Dzięki.
12 lat wstecz  •  9 subskrybenci 11 odpowiedzi
Pokaż więcej »
Wszystkie pytania
ZEA
już