Pytania o GrecjaKomunikacja i Internet

  Zadać pytanie
Zadać pytanie
Na Twoje pytanie odpowiedzą eksperci i doświadczeni turyści.
+ Wyjaśnienie do pytania


Więcej o Grecja
Powiedz mi proszę, u którego operatora bardziej opłaca się kupić kartę SIM i ile to będzie kosztować? Do komunikacji z bliskimi potrzebny jest Internet + korzystanie z map Google. Przez 5 dni. Z góry dziękuję.
4 roku wstecz  •  4 abonent 2 odpowiedź
Odpowiedz na e-mail poczta [email protected]
9 lat wstecz  •  2 abonent 2 odpowiedź
Powiedz mi jaką kartę SIM kupić w Grecji, aby korzystać z Internetu?Czy można tam kupić modem?Dziękuję.
9 lat wstecz  •  2 abonent 1 odpowiedź
W ramach wdzięczności musisz przenieść małą paczkę z ubraniami! ważenie na kilogram. Przyjdą po ciebie i podziękują. Proszę odpowiedz komu na Krecie.
10 lat wstecz  •  2 abonent 1 odpowiedź
W recepcji.
10 lat wstecz  •  3 abonent 2 odpowiedź
Czy to karta telefoniczna? A jaka jest jego zwykła wartość w euro (jakich nominałów)? Gdzie najlepiej kupić?
10 lat wstecz  •  4 abonent 5 odpowiedzi
Nie mam na myśli Wi-Fi gdzieś w recepcji czy w barach, ale Wi-Fi lub możliwość bezpośredniego połączenia z Internetem bezpośrednio w pokojach, do długotrwałej pracy. Nawet płatna opcja wystarczy. Bardzo trzeba wiedzieć.
10 lat wstecz  •  3 abonent 2 odpowiedź
tam teraz moja mama naprawdę chce się z nią jakoś skontaktować .... jej telefon nie odbiera
11 lat wstecz  •  2 abonent 1 odpowiedź
Chciałbym zabrać ze sobą laptopa i przejść do trybu online, aby komunikować się z bliskimi. Z góry dziękuję
11 lat wstecz  •  1 abonent 1 odpowiedź
Czy możesz mi powiedzieć, czy w hotelu jest wi-fi? Jeśli tak, to gdzie: w holu, w pokojach, czy przy basenach? Z góry dziękuję.
11 lat wstecz  •  3 abonent 2 odpowiedź
Dzień dobry! Powiedz mi, co jest lepsze, aby kupić lokalną kartę SIM na czas wakacji lub skorzystać z tel-boxów?
11 lat wstecz  •  6 subskrybenci 6 odpowiedzi
Cześć ) Czy ktoś wie czy w pokojach jest darmowe WI-FI?
11 lat wstecz  •  2 abonent 2 odpowiedź
Szacunkowa sieć WIFI?
12 lat wstecz  •  2 abonent 1 odpowiedź
W pokoju, a przynajmniej w holu? Jeśli nie, to doradź, gdzie możesz go znaleźć w pobliżu?)) Z góry dziękuję)
12 lat wstecz  •  2 abonent 2 odpowiedź
Naprawdę tego potrzebuję, proszę !!!!!!!!!!!!!!!Będę wdzięczny
12 lat wstecz  •  brak subskrybentów Bez odpowiedzi
Czy hotel ma sposób-fi? Czy muszę płacić za korzystanie z Internetu?
12 lat wstecz  •  3 abonent 2 odpowiedź
W REA HOTEL 3* będziemy przebywać od początku sierpnia. Powiedz mi, jak taniej jest dzwonić do Rosji, a także czytałem w innych recenzjach, że w hotelu są duże karaluchy i komary, a nasze Raptory ich nie przyjmują.
13 lat wstecz  •  7 subskrybenci 9 odpowiedzi
Przyjaciele, powiedzcie mi, jak tanio dzwonić z Grecji (Kreta) do Izraela. Może kupić kartę telefoniczną? Ile to kosztuje? Dzięki :)
13 lat wstecz  •  4 abonent 5 odpowiedzi
Czy muszę płacić za leżaki na plaży, ile? Ile kosztuje samochód dziennie?
13 lat wstecz  •  3 abonent 4 odpowiedź
Czy w tym hotelu jest Wi-Fi?
13 lat wstecz  •  1 abonent Bez odpowiedzi
Interesuje mnie połączenie z domem. Co jest bardziej opłacalne - netto czy kup ich karty sim?
13 lat wstecz  •  3 abonent 2 odpowiedź
Tak lub nie, płatne lub nie
13 lat wstecz  •  2 abonent 2 odpowiedź
Chcę zarezerwować pokój w tym hotelu, ale nie mogę go znaleźć na liście hoteli w Grecji z pokojami?
13 lat wstecz  •  3 abonent 2 odpowiedź
Nie mogę znaleźć rozkładu jazdy autobusu Kijów-Saloniki. Po prostu wiem, że jedzie przez Uman i Odessę. BARDZO KONIECZNIE WIEDZIEĆ, jak długo potrwa podróż, czy będzie przeprawa promowa? Z góry wielkie dzięki
14 lat wstecz  •  1 abonent Bez odpowiedzi
Witam Proszę mi powiedzieć, które hotele mają wi-fi Hotele mają 4-5 gwiazdek Dziękuję!!
14 lat wstecz  •  2 abonent 3 odpowiedź
Czy łatwo jest dostać się promem z Santorini do Pireusu?
16 lat wstecz  •  1 abonent Bez odpowiedzi
Wszystkie pytania
ZEA
już