Pytania o GrecjaPogoda i pory roku

  Zadać pytanie
Zadać pytanie
Na Twoje pytanie odpowiedzą eksperci i doświadczeni turyści.
+ Wyjaśnienie do pytania


Więcej o Grecja
4 roku wstecz  •  10 subskrybenci 11 odpowiedzi
Spojrzałem na przybliżoną prognozę pogody, nie interesują mnie wakacje na plaży. Zainteresowany Twoim osobistym doświadczeniem. Chciałbym zapoznać się z kulturą i historią. Dzięki
5 lat wstecz  •  2 abonent Bez odpowiedzi
5 lat wstecz  •  8 subskrybenci 8 odpowiedzi
Powiedz mi proszę, jaka jest pogoda na Rodos na początku października. Widzieliśmy prognozy. Zainteresowany osobistym doświadczeniem lub wiedzą tych, którzy byli tam na początku października.
7 lat wstecz  •  6 subskrybenci 6 odpowiedzi
od połowy czerwca woda ma ponad 22 stopnie?
9 lat wstecz  •  6 subskrybenci 5 odpowiedzi
Czym jest morze we wrześniu w Heraklionie?
10 lat wstecz  •  6 subskrybenci 9 odpowiedzi
Powiedz mi, jakie ciepłe ubrania zabrać ze sobą, jeśli liczysz na połowę września? Czy jest możliwość samodzielnego dotarcia do aquaparku i jak?
10 lat wstecz  •  2 abonent 3 odpowiedź
Dzień dobry. Jak wygodnie na wakacje z dzieckiem początek października (1-15/10)? Wiatry))) odpływ i temperatura. Znalazłem informacje w Internecie, ale chciałbym wiedzieć bardziej obiektywnie. Dzięki.
10 lat wstecz  •  3 abonent 5 odpowiedzi
Jaka jest teraz pogoda na Rodos? Morze jest ciepłe? Wietrzny?
10 lat wstecz  •  2 abonent 1 odpowiedź
Jaka jest temperatura wody w morzu pod koniec maja. Czy będzie można pływać?
10 lat wstecz  •  6 subskrybenci 5 odpowiedzi
Zebraliśmy się ze znajomymi, aby w drugiej połowie maja wybrać się na 2 tygodnie do Hotelu Mitsis Grand. Biuro podróży twierdzi, że w tej chwili jest jeszcze bardzo zimno do kąpieli w morzu i bardzo silny wiatr, bardzo zimno, szczególnie wieczorem. Chyba nie czytam tego w recenzjach. Pomóż mi zdecydować, proszę.
10 lat wstecz  •  10 subskrybenci 13 odpowiedzi
Interesuje Cię pół roku na Krecie po 18 października?
11 lat wstecz  •  3 abonent 2 odpowiedź
Dobry wieczór lecimy na odpoczynek na Chalkidi. Palini Beach 4 gwiazdki odwiedź wycieczki do Olimpu i Salonik. Nasza podróż to tylko 4 dni. W zasadzie na plażowanie i pływanie nie będzie dużo czasu. Doradź - co zabrać ze sobą rzeczy? kto przyjechał niedawno? W internecie pogoda w ciągu dnia to 26 stopni. -15 stopni w nocy. Czy to naprawdę ciepłe lato czy wiosna z długim rękawem? Dzięki! czekam na odpowiedzi)))
11 lat wstecz  •  5 subskrybenci 5 odpowiedzi
Dzień dobry) Do tego hotelu lecimy 27 września z dwójką małych dzieci. Martwię się o pogodę - prognozy są bardzo sprzeczne. Może ktoś wtedy odpoczywał na Półwyspie Chalcydyckim, czy będzie jeszcze ciepło? A może tylko my w całym hotelu zamarzniemy...
11 lat wstecz  •  2 abonent 2 odpowiedź
Witam Powiedz mi proszę, czy warto jechać na wakacje do Grecji w październiku od około 10? Czy można się opalać, cieszyć się morzem? A który ośrodek lepiej wybrać, który był cieplejszy? Przepraszam za zamieszanie, ale o reszcie w Grecji nie wiem absolutnie nic, a dopiero w październiku masz szansę zobaczyć ten kraj i spędzić tam wakacje.
11 lat wstecz  •  12 subskrybenci 18 odpowiedzi
Jakie są temperatury na Krecie pod koniec września na początku października? Czy ty umiesz pływać? Weź parasol?
11 lat wstecz  •  5 subskrybenci 7 odpowiedzi
proszę powiedz mi, jaka jest pogoda w połowie października od 20.08.10. Jak wygodne jest morze? Możliwość wypoczynku z dziećmi.
11 lat wstecz  •  1 abonent Bez odpowiedzi
Dzień dobry! Powiedz mi proszę, jaka jest pogoda na Krecie na początku września, planujemy wylecieć w pierwsze dni 1 lub 5 września.
11 lat wstecz  •  1 abonent Bez odpowiedzi
Dzień dobry! Powiedz mi proszę, jaka jest pogoda na Krecie na początku września, planujemy wylecieć w pierwsze dni 1 lub 5 września.
11 lat wstecz  •  4 abonent 3 odpowiedź
Proszę kogoś doświadczonego, skomentuj - złamałam głowę, co robić: planowaliśmy ze znajomymi w połowie września od 15 spieszyć na Zakynthos, prawie zdecydowaliśmy, ale nagle dowiedzieliśmy się, że od połowy września jest pogoda tam coraz gorzej... Czekaliśmy na cały rok wakacji, naleśnik, do morza, słońca, plaży, piasku. Cóż, żebyście mogli prowadzić samochód, odpocząć wieczorem w tawernach. Cóż, żeby nie być bardzo drogim, to wszystko się wydarzyło. Zdecydowaliśmy się na Grecję, ceny są tam całkiem rozsądne, ale jeśli pogoda nie dopisze, długo wyczekiwane wakacje zostaną nieodwołalnie zepsute, a to już katastrofa. W Grecji byliśmy już na Półwyspie Chalcydyckim, na Krecie - nie chciałbym się powtarzać. Czy możesz doradzić, co można rozważyć w tym okresie w Grecji, czy nie w Grecji, ale żeby budżet był do przyjęcia, na 10 nocy 60-70 tysięcy rubli.
11 lat wstecz  •  6 subskrybenci 17 odpowiedzi
Proszę mi powiedzieć, kiedy jest najlepszy czas na wyjazd na wakacje do Grecji i ile kosztuje urlop we dwoje na 10 dni.
11 lat wstecz  •  7 subskrybenci 8 odpowiedzi
Proszę o informację jaka jest pogoda na Krecie w październiku (w pierwszej połowie miesiąca). Pogoda, opady, temperatura wody... Generalnie jest dużo informacji, ale wolę opinie doświadczonych podróżników, że tak powiem.
11 lat wstecz  •  6 subskrybenci 7 odpowiedzi
Kto był już w hotelu Dolphin Bay na Krecie i jakie są Wasze wrażenia?Co możecie doradzić w kwestii zakwaterowania?Jaka jest teraz temperatura morza?W którym morzu 4 jest cieplejsza?Jakie jest wejście do morze na plaży od hotelu? czy problemy zostały rozwiązane? Czy były owoce i lody czy nie?Czy można kupić owoce w wiosce?Co z owocami morza? Dzięki za odpowiedzi Olga
11 lat wstecz  •  2 abonent 3 odpowiedź
Podróżuję z dzieckiem w wieku 9 lat, chciałbym popływać w morzu. Jaka jest pogoda na początku września? Czy morze jest spokojne, jaki wiatr? Wieczorem, gdzie możesz po prostu wybrać się na spacer po zdrowie, nie zrozumiałem z recenzji, możesz opuścić hotel i udać się do wioski, czy nie? Jeśli wynajmowałeś samochód, jak uzasadnione jest to, benzyna, drogi? Bardzo chciałbym porozmawiać z osobą, która była w tym hotelu jesienią ubiegłego roku.
11 lat wstecz  •  2 abonent 2 odpowiedź
Że woda nie była zimna do pływania.
11 lat wstecz  •  5 subskrybenci 5 odpowiedzi
Powiedz mi coś przydatnego, proszę na wakacjach w Sirens Beach 4*Kreta, lecąc 12 maja, 3 dzieci, 3-niemowlęta. 1 pytanie jaka była pogoda w poprzednich latach? jak tam hotel? Czy jest Wi-Fi? czy lepiej iść do komputera w ich hotelu? Co zabrać w ogóle, no cóż, z tak szczególnej potrzeby w tym hotelu ... dziękuję
11 lat wstecz  •  1 abonent 1 odpowiedź
Pokaż więcej »
Wszystkie pytania
ZEA
już