Pytania o GrecjaWycieczki

  Zadać pytanie
Zadać pytanie
Na Twoje pytanie odpowiedzą eksperci i doświadczeni turyści.
+ Wyjaśnienie do pytania


Więcej o Grecja
Powiedz mi proszę, jaki jest najlepszy i najtańszy sposób na zwiedzanie różowej plaży i zatoki Balos: w ramach grupy wycieczkowej czy na własną rękę w wynajętym samochodzie? Jeśli jest to wycieczka - podaj współrzędne zaufanego biura informacji turystycznej lub indywidualnego przewodnika (WhatsApp, telegram, viber).
6 lat wstecz  •  5 subskrybenci 6 odpowiedzi
Czy ktoś podróżował przez lokalne firmy podczas wycieczek do Meteory i Aten i ile to kosztuje? A ile daje maszyna (czas i pieniądze). A gdzie można je kupić?
6 lat wstecz  •  4 abonent 2 odpowiedź
Witam, proszę powiedz mi, że gdzieś w pobliżu są dyskoteki i wycieczki, w jakich kosztach w przybliżeniu i czy można je kupić w hotelu
6 lat wstecz  •  2 abonent 1 odpowiedź
Powiedz, czy łasica chi jest możliwa wycieczka do około. Korfu do St. Spyridon, który vartist
7 lat wstecz  •  3 abonent 1 odpowiedź
9 lat wstecz  •  5 subskrybenci 15 odpowiedzi
Cześć! Jedziemy tego lata do hotelu MEDBLUE FANES z dwójką dzieci w wieku 9,11 lat, jakie ciekawe miejsca mogę odwiedzić i plaże lub możesz mi podać trasę, jeśli weźmiemy samochód. Jakie są najlepsze sklepy w pobliżu tego hotelu?
9 lat wstecz  •  6 subskrybenci 9 odpowiedzi
Czy Muzenidzi mają coś wspólnego z Pałacem w Knossos (myślę, że to labirynt Minotaura, mogę się mylić), jaskinią Zeusa i Santorini. I za tę cenę...
9 lat wstecz  •  5 subskrybenci 5 odpowiedzi
powiedz mi, które wycieczki są męczące, a które warto odwiedzić
10 lat wstecz  •  5 subskrybenci 6 odpowiedzi
Jak samemu dojechać na Santorini w najniższej cenie? dzięki za odpowiedzi
10 lat wstecz  •  2 abonent 2 odpowiedź
Cześć! Kto odpoczywał na Bali na Krecie, powiedz mi, gdzie odbywali wycieczki? Jaka jest cena w 2014 roku za wycieczki do zatoki Balos? W której agencji wypożyczyłeś samochód? Czy wszystko pasowało?
10 lat wstecz  •  3 abonent 5 odpowiedzi
Powiedz mi, czy Ouranoupolis oferuje wycieczki do Meteory? Mój mąż chce jechać do Athos, zarezerwowaliśmy tam hotel na początku października. I marzę o Meteorze, ale wszystkie recenzje dotyczą wycieczek z Kassandry. Jedziemy sami, bez touroperatora. Samochodu nie będzie, czy naprawdę da się tam dojechać komunikacją miejską, czy jest to straszne kłopoty? Ile by to w przybliżeniu kosztowało (wycieczka z przewodnikiem lub transport publiczny)? Byłbym wdzięczny za wszelkie podpowiedzi.
10 lat wstecz  •  3 abonent 3 odpowiedź
Witam!Zatrzymamy się w hotelu Hersonissos Palace 4*, proszę powiedz mi, które wycieczki są warte odbycia, aby były interesujące, a gdzie touroperatorzy są drodzy?Dziękujemy za odpowiedzi!
10 lat wstecz  •  3 abonent 2 odpowiedź
Gdzie mogę wybrać się na wycieczkę z dwuletnim dzieckiem? A gdzie najlepiej go kupić? Znam dobrze angielski - możesz też mówić po angielsku) Czytałem, że są tańsze))
10 lat wstecz  •  8 subskrybenci 10 odpowiedzi
Czy możesz mi powiedzieć, jak dostać się do Aptery z Georgioupolis komunikacją miejską?
10 lat wstecz  •  1 abonent Bez odpowiedzi
Nigdy nie byliśmy w Grecji - wszystko w krajach azjatyckich. Wszędzie są rosyjskojęzyczne biura podróży, które świadczą usługi znacznie taniej niż Pegasus, Tez itp. Czy jest coś takiego. Kreta?
10 lat wstecz  •  5 subskrybenci 6 odpowiedzi
Powiedz mi proszę, wiem, że na wycieczkę krajoznawczą po Rodos możesz wysiąść, a następnie ponownie wsiąść do autobusu i kontynuować wycieczkę ... Czy musisz wsiąść do dokładnie tego autobusu, z którego wyjechałeś, czy możesz kontynuować w innym autobusie wycieczkowym?
10 lat wstecz  •  7 subskrybenci 11 odpowiedzi
Pierwszy raz jedziemy do Grecji z naszym 11-letnim synem. Co mu pokazać? Oczywiście o greckim smaku.
10 lat wstecz  •  3 abonent 5 odpowiedzi
i jaki jest najlepszy sposób, aby się tam dostać samemu?Dzięki za odpowiedź [email protected]
10 lat wstecz  •  7 subskrybenci 7 odpowiedzi
Cześć wszystkim. Mój mąż i ja jedziemy na Kretę tego lata. Zamieszkamy w hotelu niedaleko Agios Nikolaos. Czy możesz mi powiedzieć, gdzie iść, co odwiedzić?
10 lat wstecz  •  4 abonent 3 odpowiedź
Dzień dobry! Proszę doradzić dobre biuro podróży w Panormo
11 lat wstecz  •  1 abonent 1 odpowiedź
Cześć! Jedziemy do Hersonissos we wrześniu, chciałabym wiedzieć na jakie wycieczki warto zwrócić uwagę, bo. Wierzę, że będziemy mieli ogromny wybór, ale tak naprawdę to pytanie jest warte zachodu! Wciąż interesuje się życiem nocnym - klubami ..
11 lat wstecz  •  4 abonent 5 odpowiedzi
Co warto zobaczyć na Krecie. Planujemy wynająć samochód i jeździć po wyspie. Powiedz mi jakie są przybliżone odległości i do czego. O której godzinie atrakcje są otwarte, ao jakich zamykają Ile kosztują bilety wstępu.
11 lat wstecz  •  6 subskrybenci 9 odpowiedzi
Podziel się wrażeniami, kto był w tym hotelu? Gdzie najlepiej wybrać się na wycieczki? co zabrać ze sobą? Jedziemy tam i prawie nie ma recenzji :(
11 lat wstecz  •  2 abonent 2 odpowiedź
Pokaż więcej »
Wszystkie pytania
ZEA
już