Pytania o GrecjaZakupy

  Zadać pytanie
Zadać pytanie
Na Twoje pytanie odpowiedzą eksperci i doświadczeni turyści.
+ Wyjaśnienie do pytania


Więcej o Grecja
każdy, kto był w jakimkolwiek kraju na wakacjach, zawsze przynosi pamiątki krewnym, kolegom lub sobie dla przyjemności), w związku z czym pojawiło się pytanie: co należy kupić, a czego w żadnym wypadku nie należy kupować, ponieważ zmarnowane pieniądze ? Patrzę na mojego 30 cm złotego sfinksa i myślę - gdzie był mój mózg, kiedy kupowałem go na piramidach?)))) proszę podziel się swoimi udanymi i niezbyt udanymi zakupami))
10 lat wstecz  •  10 subskrybenci 13 odpowiedzi
Powiedz mi, jak samodzielnie dojechać do centrum handlowego Mediterenian Cosmos z Pierii?
10 lat wstecz  •  1 abonent 1 odpowiedź
Ile kosztują podstawowe produkty na Rodos: warzywa, chleb, masło, mięso, woda.
10 lat wstecz  •  2 abonent 1 odpowiedź
Proszę powiedz mi, mówią, że na Rodos są duże supermarkety z dużym wyborem żywności.Interesuje mnie szczególnie wędliny...
10 lat wstecz  •  3 abonent 3 odpowiedź
Dzień dobry! Proszę mi powiedzieć, czy można spełnić cenę do 2500 euro (futro damskie, norka, jednoczęściowe, do kolan)? I kolejne pytanie: ile w tych fabrykach będą kosztować męskie kożuchy i skórzane kurtki? od ile euro? Z góry dziękuję!
11 lat wstecz  •  5 subskrybenci 4 odpowiedź
Na Krecie będziemy pierwszy raz, przeczytałam, że region słynie z winiarstwa, chciałabym prosić o radę w wyborze wina - gdzie lepiej brać, które lepiej brać (wolę czerwone, nie suche), czy pozwalają na degustację itp. Byłbym wdzięczny za każdą radę.
11 lat wstecz  •  6 subskrybenci 9 odpowiedzi
Co można przywieźć z Krety dla siebie, osoby dorosłej i dziecka?)) Może z olejków, produktów, a może są jakieś specjalne pamiątki??
11 lat wstecz  •  9 subskrybenci 11 odpowiedzi
powiedz mi, czy iPhone 5 będzie tańszy na Rodos.Wiem, że za granicą są o 5-7 tysięcy tańsi niż w Rosji, czy dotyczy to Rodos
11 lat wstecz  •  1 abonent 4 odpowiedź
otvete mne pojalusta, doleko naxodyatsya targovie centri ot nashego otelya, i otkuda mojno pokuoat shubu?
11 lat wstecz  •  3 abonent 2 odpowiedź
Jakie są średnie ceny futra na Krecie?
11 lat wstecz  •  9 subskrybenci 15 odpowiedzi
Zapytaj o radę na temat futer w Kastorii w tym sezonie
11 lat wstecz  •  5 subskrybenci 6 odpowiedzi
Drodzy turyści! Do Grecji lecimy pierwszy raz, powiedz mi jakie ciekawe rzeczy można kupić w Grecji? Oliwa z oliwek i futra nie są potrzebne.
11 lat wstecz  •  7 subskrybenci 8 odpowiedzi
Gdzie kupić i ile kosztuje iPhone 5 na Krecie? Czy prawdziwe jest wolne od podatku?
11 lat wstecz  •  2 abonent 2 odpowiedź
Koszt długiego futra z kapturem z norek? Czy można kupić w Paralia Katerinis bez wchodzenia do fabryk?
11 lat wstecz  •  4 abonent 2 odpowiedź
Pojadę z dzieckiem i być może nie będzie możliwości wyjazdu do dużych miast. Co możesz zabrać do domu na wakacje na Bali?
11 lat wstecz  •  3 abonent 3 odpowiedź
Dzień dobry, 7 września 2013 r. lecimy, już w tym czasie będziemy z mężem... w podróży poślubnej. Zatrzymajmy się w mieście Hersonissos, chciałbym wiedzieć, które wycieczki lepiej odwiedzić i ich koszt, a także chcielibyśmy zrobić niezapomniane prezenty dla bliskich, na przykład ... bransoletki na rękę i wisiorki z kamieni, gdzie lepiej kupić i przybliżony koszt, a także futra i spojrzeć na kożuchy. Jeśli to możliwe, powiedz mi, gdzie lepiej iść na obiad i ile kosztuje wynajęcie samochodu i motoroweru, będę bardzo wdzięczna za otrzymanie informacji. Bardzo dziękuję z góry!!!!!!
11 lat wstecz  •  6 subskrybenci 5 odpowiedzi
Pomóż ludziom. Jedziemy na Kretę z dużą firmą, jestem organizatorem, nie ma boom-boomu w tym temacie. Kopiuję pytanie bez cięć. Zapytaj prawdę. Co mnie denerwuje: nie chcę nosić dużej ilości gotówki. Zapytaj profesjonalistów, czy jest tam wiele bankomatów, czy akceptują karty do płatności? A jednak zdarzyło mi się to w Bułgarii – bank ustalił limit dziennej wypłaty pieniędzy, bo. Bułgaria jest uważana za kraj w niekorzystnej sytuacji pod względem kradzieży (pamiętam, że ograniczyłem wtedy czynsz do 300 dolców). W związku z tym trzeba wcześniej skontaktować się z bankiem i ostrzec o maksymalnej kwocie? Czy są takie roszczenia do Krety? I kolejne pytanie - gdzie lepiej wypłacić pieniądze - w bankomacie w banku czy może to być gdziekolwiek?
11 lat wstecz  •  9 subskrybenci 22 odpowiedź
Lecimy we wrześniu.. Polowanie kupić futro lub kożuch
11 lat wstecz  •  4 abonent 4 odpowiedź
Dzień dobry wszystkim. Jadę na Kretę, chcę połączyć przyjemne z pożytecznym.
11 lat wstecz  •  7 subskrybenci 9 odpowiedzi
Chcę latem odpocząć nad morzem i kupić futro.
11 lat wstecz  •  5 subskrybenci 14 odpowiedzi
W internecie znalazłam oferty usług przewodników mieszkających w Grecji, którzy oferują transfer do fabryk Kastorii i pomoc w wyborze futra. Piszą, że rzekomo robią dużą zniżkę. Czy ktoś korzystał z ich usług, jak myślisz - czy naprawdę mogą pomóc obniżyć cenę? W ogóle kto już w Grecji kupował futra, powiedz mi - nie rozumiem takiego momentu - na produktach są już metki, dlaczego ludzie kupują te same modele futer w różnych cenach (sądząc po Opinie)?
11 lat wstecz  •  8 subskrybenci 32 odpowiedź
Czy na lotnisku w Zakynthos jest duti? Co można tam kupić?
11 lat wstecz  •  2 abonent 2 odpowiedź
W JAKIE DNI, O KTÓREJ GODZINIE I GDZIE DZIAŁA RYNEK ODZIEŻOWY.
12 lat wstecz  •  2 abonent 4 odpowiedź
JAKIE GODZINY PRACY SKLEPÓW W HERSONISSOS.
12 lat wstecz  •  3 abonent 3 odpowiedź
Odpocznę w hotelach Anissa Beach od 01.10. do 13.10.20012.
12 lat wstecz  •  4 abonent 5 odpowiedzi
gdzie jest najlepsze miejsce na zakupy na Krecie.okolica jest blisko lotniska i dobrej plaży.
12 lat wstecz  •  2 abonent 2 odpowiedź
Czy w sklepach Malia/Stalida można kupić niezbyt drogie towary: ubrania, buty.
12 lat wstecz  •  brak subskrybentów 1 odpowiedź
Pokaż więcej »
Wszystkie pytania
ZEA
już