Pytania o GrecjaDokumenty i granice

  Zadać pytanie
Zadać pytanie
Na Twoje pytanie odpowiedzą eksperci i doświadczeni turyści.
+ Wyjaśnienie do pytania


Więcej o Grecja
Ludzie, jakieś wieści na temat Grecji? Dziś, 14 maja, miał zostać otwarty dla turystów...
3 roku wstecz  •  12 subskrybenci 43 odpowiedź
Witam, czy uda mi się z fińską trasą. wjechać do Polski z wizą z Ukrainy, potem lecieć do Szwecji, a stamtąd samolotem do Helsinek. Czy muszę zrobić shangen za to?
9 lat wstecz  •  8 subskrybenci 9 odpowiedzi
Otrzymałem wizę i zdałem sobie sprawę, że w tym roku moje marzenia o Chorwacji zostały spełnione. Przecież z wizą Schengen na miesiąc na jedno przejście do Chorwacji nie jest możliwe, prawda? Powiedz mi, kto wie, czy można pojechać do Grecji? Albo gdzie indziej jest to możliwe z taką wizą z 3-letnim synem we własnym aucie (interesuje się wakacjami na plaży)? Z góry bardzo wdzięczny!
10 lat wstecz  •  3 abonent 6 odpowiedzi
Jestem z Ukrainy, chcę wyjechać z polską wizą Schengen do Grecji
10 lat wstecz  •  8 subskrybenci 10 odpowiedzi
Mam na myśli Konsulat Mariupol.
10 lat wstecz  •  3 abonent 4 odpowiedź
Dzień dobry, powiedz mi, czy istnieje ryzyko nielotu do Grecji we wrześniu tego roku z powodu wydarzeń na Ukrainie? Czy dla ROSJI zostanie wprowadzony reżim wizowy do krajów strefy euro? Zarezerwowałeś hotel i teraz nie wiesz, co robić?
10 lat wstecz  •  9 subskrybenci 20 odpowiedzi
Proszę mi powiedzieć, kiedy jedziecie do Grecji z Ukrainy nie ma problemów, że dziecko nie ma osobnego paszportu (jest on wpisany w paszporcie rodziców)?
10 lat wstecz  •  7 subskrybenci 13 odpowiedzi
Mam grecką wizę turystyczną, czy mogę przejechać przez Węgry odprawę celną, jestem Ukraińcem.
10 lat wstecz  •  9 subskrybenci 19 odpowiedzi
Z Grecji planujemy przywieźć wszelkiego rodzaju „pamiątki” z żywnością, takie jak oliwa, wino, oliwki, feta itp. Z reguły takie produkty są sprzedawane (i lepiej konserwowane) w szklanych słojach i butelkach lub w blaszanych pojemnikach (słoiki i pojemniki). Jak możesz to wszystko przewieźć w samolocie? Czy sprawią, że wyrzucisz szklane pojemniki z bagażu podręcznego? I czy nie wyrzucą tego wszystkiego podczas kontroli bagażu? Interesujące są subtelności przepisów dotyczących bagażu „samolotowego”, a nie celnego (z nimi wszystko wydaje się jasne :)). Latamy non-stop, regularnym lotem, UIA, Kijów-Ateny-Kijów. Z góry dziękuję!!!
11 lat wstecz  •  10 subskrybenci 15 odpowiedzi
Jestem obywatelem Armenii, posiadam zezwolenie na pobyt Federacji Rosyjskiej, czy mogę pojechać do Grecji na wypoczynek poza tym na zaproszenie?
11 lat wstecz  •  1 abonent Bez odpowiedzi
Powiedz mi, jakie dokumenty musisz mieć przy sobie podczas kontroli na lotnisku, jeśli dana osoba ma sztuczny metalowy staw.
11 lat wstecz  •  3 abonent 2 odpowiedź
Czy ktoś już aplikował do centrów wizowych Grecji na Ukrainie, czy to prawda, że ​​nie wymagają wyciągu bankowego, a list sponsorski nie musi być poświadczony przez notariusza?
11 lat wstecz  •  5 subskrybenci 10 odpowiedzi
Czy ktoś sam ubiegał się o grecką wizę w Moskwie? Podziel się wrażeniami Zazwyczaj wizę otrzymywałem wraz z zakupem biletu, po raz pierwszy chcę spróbować zrobić to sam.
11 lat wstecz  •  3 abonent 2 odpowiedź
Wykupiliśmy wycieczkę do Grecji, wyjazd pod koniec sierpnia. Przekazano dokumenty do wizy na początku maja. Kiedy czekać na odpowiedź, czy otrzymaliśmy wizę? Przykład Moskwy, kiedy ludzie nie mogli odlecieć na czas z powodu braku wizy, jakoś się napinał. Czy tak samo jest na Ukrainie? Ponadto wszystkie dokumenty musimy otrzymać przed wyjazdem.
11 lat wstecz  •  5 subskrybenci 12 odpowiedzi
Zaświadczenie o wynagrodzeniu męża z miesięczną kwotą 600 UAH, ale w banku jest konto depozytowe. Czy z taką pensją zostanie otwarta wiza? Dzięki.
11 lat wstecz  •  4 abonent 6 odpowiedzi
Pokaż więcej »
Wszystkie pytania
ZEA
już