Pytania o ZEAPogoda i pory roku

  Zadać pytanie
Zadać pytanie
Na Twoje pytanie odpowiedzą eksperci i doświadczeni turyści.
+ Wyjaśnienie do pytania


Więcej o ZEA
ZEADubai
4 roku wstecz  •  7 subskrybenci 6 odpowiedzi
ZEADubai
Czy zniesiesz upały w Dubaju w czerwcu, lipcu i sierpniu? A może po prostu schować się pod klimatyzatorami? Czy umiesz pływać w morzu? Spaceruj przynajmniej wieczorem po mieście. Widzieliśmy, że nawet w nocy temperatura wynosiła 38*C.
6 lat wstecz  •  8 subskrybenci 14 odpowiedzi
ZEADubai
Z doświadczeń poprzednich lat. Interesują mnie daty od 20 grudnia do 10 stycznia.
7 lat wstecz  •  9 subskrybenci 9 odpowiedzi
Powiedz mi proszę, kto był w Sharjah w połowie maja, jaka jest pogoda? Bardzo gorący?
7 lat wstecz  •  5 subskrybenci 5 odpowiedzi
ZEADubai
Dzień dobry! Drodzy turyści, proszę powiedzcie mi, kto odpoczywał w ZEA na początku sierpnia. Byliśmy w maju i na początku czerwca. W zasadzie rozumiem pogodę, w czerwcu nie było dla mnie zbyt gorąco, tylko w zatoce było ciepło do pływania. Fora piszą, że sierpień to najgorętszy miesiąc na wakacje w Zjednoczonych Emiratach Arabskich. Może wybierz połowę lipca? A może od początku sierpnia różnica temperatur nie jest zauważalna? Dzięki za odpowiedzi)
10 lat wstecz  •  5 subskrybenci 5 odpowiedzi
Jedziemy, krępuje mnie temperatura 40, czy ktoś podróżował z dziećmi w czerwcu? Czy woda chłodzi? Jedziemy na 20 dni, czy jest coś wspólnego z dzieckiem?
10 lat wstecz  •  10 subskrybenci 11 odpowiedzi
ZEADubai
najlepiej metrem
10 lat wstecz  •  2 abonent 1 odpowiedź
ZEADubai
Powiedz mi proszę, jak gorąco jest w kwietniu w Dubaju, czy można wytrzymać wycieczki? Jeśli to możliwe, porównaj z Egiptem w tym samym okresie. Z góry dziękuję
10 lat wstecz  •  10 subskrybenci 10 odpowiedzi
ZEADubai
Którą kartę SIM lepiej zabrać do korzystania z Internetu ..... i rozmowy na Ukrainę są interesujące.
10 lat wstecz  •  8 subskrybenci 10 odpowiedzi
ZEA
Mój przyjaciel mówi, że w ZEA można pływać w styczniu, a pogoda nie jest zbyt ciepła. W co wierzyć?
10 lat wstecz  •  3 abonent 4 odpowiedź
ZEA
Chcemy do ZEA, nie wiemy jaka jest pogoda i woda w grudniu
10 lat wstecz  •  3 abonent 4 odpowiedź
jedziemy 12.11.13 Bardzo chciałbym popływać w morzu, czy pływają w tym miesiącu i jak tam woda? Dzięki!
10 lat wstecz  •  5 subskrybenci 5 odpowiedzi
ZEADubai
Witam wszystkich! Ja i mój mąż jedziemy do Dubaju w drugiej połowie stycznia na 10 dni. Nie zdecydowaliśmy się jeszcze na hotel, szukamy 3-ku, miasta, pod uwagę Kassels al Barsha i Citymaks Al Barsha ze śniadaniem, bo zamierzamy spędzić tylko noc. Co jeszcze możesz zaproponować? Ale mojej wiernej bardziej interesują warunki pogodowe i temperatura wody, bo nie lubią zimnej wody))) Ale nie obchodzi mnie to, po prostu widzę zbiornik - zaraz tam, przy każdej pogodzie) Kto odpoczął, proszę o udostępnienie twoje wrażenia i uczucia. Z niecierpliwością czekamy na święta, nie chcemy się przeliczyć. Mój dąży do cywilizacji i poleciałbym na Sri Lankę, ale nie umiem tego przekonać (((I rozstałem się do końca i to ;-) uwierz mi)) Dziękuję wszystkim nebayduzhim!)
10 lat wstecz  •  9 subskrybenci 16 odpowiedzi
ZEADubai
powiedz mi, że jedziemy do Dubaju na nowy rok, jaka jest pogoda o tej porze, czy można się opalać, pływać, czy będzie zimno i jak się ubrać,
11 lat wstecz  •  4 abonent 5 odpowiedzi
ZEADubai
Czy woda nie jest zimna w lutym-marcu? A jaki hotel wybrać z piaszczystą plażą o łagodnym nachyleniu?
11 lat wstecz  •  5 subskrybenci 5 odpowiedzi
ZEADubai
Jedziemy 10-13 listopada na tydzień. Jaka jest temperatura wody i powietrza?
11 lat wstecz  •  5 subskrybenci 8 odpowiedzi
ZEADubai
Powiedz mi, jaka jest pogoda w połowie września w Dubaju z silną falą upałów?
11 lat wstecz  •  9 subskrybenci 11 odpowiedzi
ZEA
Czy warto w tym czasie jechać do ZEA, czy resztę zepsuje palące słońce. Tego roku odpoczywaliśmy w lipcu w Egipcie, też było bardzo gorąco. Ale przeżyli. Kto zna ZEA i Egipt według temperatury, gdzie jest goręcej???
11 lat wstecz  •  6 subskrybenci 11 odpowiedzi
ZEADubai
Powiedz mi, czy upały w Dubaju są do zniesienia w drugiej połowie czerwca, także w lipcu? A jaka jest temperatura wody w zatoce? czy pływanie jest możliwe?
11 lat wstecz  •  8 subskrybenci 12 odpowiedzi
ZEADubai
A jednak czy morze kwitnie w Zatoce Perskiej (w sensie drobnych glonów, piana na wodzie)? Dziękuję za odpowiedź.
11 lat wstecz  •  5 subskrybenci 6 odpowiedzi
ZEADubai
czy mój syn i ja odczujemy brak tlenu w marcu czy na początku kwietnia; ponieważ przeczytałem, że w ZEA jest BRAK TLENU.
11 lat wstecz  •  9 subskrybenci 9 odpowiedzi
gdzie wygodniej jest odpocząć w lutym w Zjednoczonych Emiratach Arabskich lub Egipcie?
11 lat wstecz  •  2 abonent 2 odpowiedź
ZEADubai
Do ZEA jedziemy w marcu lub kwietniu. Interesują mnie pogoda, temperatura wody...
11 lat wstecz  •  3 abonent 3 odpowiedź
Pokaż więcej »
Wszystkie pytania
już