Pytania o ZEAWycieczki

  Zadać pytanie
Zadać pytanie
Na Twoje pytanie odpowiedzą eksperci i doświadczeni turyści.
+ Wyjaśnienie do pytania


Więcej o ZEA
Chcę wiedzieć, ile pieniędzy zabrać ze sobą.
4 roku wstecz  •  3 abonent 2 odpowiedź
Chciałbym spróbować safari i nurkowania)
5 lat wstecz  •  2 abonent Bez odpowiedzi
Dzień dobry powiedz, proszę, jedziemy z facetem na odpoczynek w Ras al-Khaimah, hotelu Marjan Island Resort & Spa, potrzebujemy rosyjskojęzycznego przewodnika na wycieczkę do Dubaju, pomóż
6 lat wstecz  •  5 subskrybenci 2 odpowiedź
ZEADubai
Witam. W marcu odpoczniemy w Dubaju. Gdzie mogę kupić bilety na Legoland? Zajrzeliśmy na stronę naszego touroperatora, wycieczka kosztuje 110$ od osoby. To dla nas za drogie. h
6 lat wstecz  •  3 abonent 5 odpowiedzi
ZEADubai
Witam. Będę w Dubaju przez 1 cały dzień. Czy możesz doradzić, gdzie wybrać się na wycieczkę krajoznawczą na 5-6 godzin? Dzięki.
6 lat wstecz  •  9 subskrybenci 8 odpowiedzi
Witam. Chciałbym wiedzieć, jak udać się z hotelu do Dubaju na wycieczkę? A ile to kosztowało? Dzięki
7 lat wstecz  •  3 abonent 2 odpowiedź
Dobry dzień! Z Natalie Tours jedziemy do hotelu Beach. Kto może wykupić wycieczki poza przewodnikiem hotelowym, co byłoby tańsze? Zainteresowany wycieczką do Al Ain. Czy warto jechać?
7 lat wstecz  •  3 abonent 2 odpowiedź
ZEA
Sprzedam księgę rabatów 2014, najciekawsze kupony pozostały, pytania na mail [email protected] na Ukrainie
9 lat wstecz  •  1 abonent Bez odpowiedzi
ZEA
Może moje pytanie jest głupie, ale i tak zapytam. Apeluję do tych, którzy korzystali z takiej książki z kuponami: powiedzcie mi proszę, czy można wcześniej wyciąć kupon i udać się do celu tylko z kuponem (bez samej książki), aby nie przeciągać go za każdym razem. Z góry dziękuję za odpowiedź!
9 lat wstecz  •  5 subskrybenci 4 odpowiedź
ZEADubai
jak i jak dostać się z Dubaju do Ferrari Park
10 lat wstecz  •  8 subskrybenci 12 odpowiedzi
ZEADubai
wycieczka-kolacja na łodzi, kto wie co z tym?
10 lat wstecz  •  4 abonent 3 odpowiedź
ZEA
Powiedz mi, proszę, co to za wycieczka ... może nie sformułowałem jej dość dokładnie (((chciałbym wiedzieć: jak się tam dostać ... dzięki za odpowiedzi
10 lat wstecz  •  4 abonent 3 odpowiedź
Prosimy o udostępnienie tras z hotelu do popularnych miejsc turystycznych, najlepiej pieszo.
10 lat wstecz  •  3 abonent 4 odpowiedź
ZEADubai
Dobry wieczór, proszę powiedz mi, jak i gdzie mogę zarezerwować bilety na wycieczkę do Burdż Chalifa?
10 lat wstecz  •  3 abonent 3 odpowiedź
ZEA
Czy warto odwiedzić w kwietniu?
10 lat wstecz  •  3 abonent 3 odpowiedź
ZEADubai
Mamy pełne 5 dni, 3 osoby dorosłe. i dziecko do lat 12. Czy książka się zwróci i jakie rabaty są przyznawane, czy są bony do kawiarni?
10 lat wstecz  •  45 subskrybenci 71 odpowiedź
Dzień dobry! Podaj mi współrzędne rosyjskojęzycznego przewodnika, z którym możesz pojechać do Dubaju.
10 lat wstecz  •  7 subskrybenci 4 odpowiedź
1. Poinformuj trasę Hotel Regent Beach Resort - Emirates Mall. jaki jest najlepszy sposób, aby się tam dostać? 2. Poinformuj trasę Hotel Regent Beach Resort - Deira City. jaki jest najlepszy sposób, aby się tam dostać? 3. jak połączyć podróż metrem i zwiedzanie ciekawych miejsc (Sail, Palma itp.)?
10 lat wstecz  •  4 abonent 5 odpowiedzi
ZEADubai
W Dubaju będziemy przez 12 godzin, od 02:00 do 13:00. Co trzeba zobaczyć? Bilety na Burdż Chalifa już kupione :)
10 lat wstecz  •  12 subskrybenci 12 odpowiedzi
ZEA
Drodzy turyści, powiedzcie mi, ile kosztuje benzyna w Dubaju? Jest to możliwe w dolarach, euro lub dirhamach, a także rublach lub hrywnach. A czy cena benzyny różni się w różnych Emiratach, czy jest taka sama we wszystkich siedmiu?
10 lat wstecz  •  5 subskrybenci 6 odpowiedzi
Zainteresowany wycieczkami z hotelu. Czy oferowane są wizyty w Omanie?
10 lat wstecz  •  4 abonent 3 odpowiedź
Witam Potrzebujemy przybliżonych cen "za osobę dorosłą" na kolejne wycieczki na koniec 2013 roku w Dubaju. 1. Cena za przejazd metrem 2. Muzeum Narodowe w Dubaju 3. Starożytna twierdza „Dubai Dungeons” 4. Budowa „Żagla” i czy pozwolą mu tam popłynąć? 5. Wieża Burdż Chalifa. Zarezerwuj z kilkudniowym wyprzedzeniem? Cena £? 6. Pokaz „Śpiewających Fontann” w zatoce hotelu Burj Al Arab. Wstęp jest bezpłatny, jeśli nie, to ile? 7. Wesołe miasteczko Wonderland (cena biletu dla dorosłych jest interesująca) 8.Safari 9.Dubai Mall-zainteresowany ceną wycieczki do Akwarium :) 10. Hotel Atlantis-cena za zwiedzanie :) 11.Cena za wycieczkę „Ocean Indyjski i Oman” 12. Czy meczet Jumeirah jest wolny? Jeśli jest opłata, to w przybliżeniu ile? 13. Jumeirah Beach Park - cena wstępu? Przepraszam za tak wiele pytań, ale chciałbym wiedzieć ile pieniędzy potrzeba na to wszystko :)
10 lat wstecz  •  7 subskrybenci 11 odpowiedzi
Pokaż więcej »
Wszystkie pytania
już