Pytania o ZEAKraje i miasta

  Zadać pytanie
Zadać pytanie
Na Twoje pytanie odpowiedzą eksperci i doświadczeni turyści.
+ Wyjaśnienie do pytania


Więcej o ZEA
ZEA
3 roku wstecz  •  2 abonent 1 odpowiedź
5 lat wstecz  •  3 abonent 2 odpowiedź
ZEADubai
5 lat wstecz  •  5 subskrybenci 9 odpowiedzi
ZEA
6 lat wstecz  •  12 subskrybenci 69 odpowiedzi
Dzień dobry! Czy możesz mi powiedzieć, jak mogę dostać się z lotniska w Abu Zabi do Sharjah? Czy autobus odjeżdża z lotniska? Ile to może kosztować?
10 lat wstecz  •  1 abonent Bez odpowiedzi
ZEA
Sytuacja jest taka: Będę podróżować po Indiach, na bilecie w obie strony Delhi-Dubaj-Kij, UIA zrobiła połączenie od 24h, po całej myśli co robić, pomyślałem o opcji wykupienia pakietu wycieczkowego w Zjednoczonych Emiratach Arabskich za 3-7 dni, z możliwością powrotu czarterem lub na własną rękę (np. wizzair'om). Czy można odrzucić ostatnie ramię Dubaj-Kijów, aby odpocząć na paczce? W takim przypadku bagaż musi zostać odprawiony do Dubaju, a nie do miejsca docelowego, jak się sprawy mają z tym? A co do wizy to w końcu będę w Delhi, paszporty ze mną, a żeby dostać się na lot do Dubaju z bagażem przed nim, potrzebuję wizy w paszporcie do okazania na lotnisku.
10 lat wstecz  •  brak subskrybentów 1 odpowiedź
ZEADubai
Powiedz mi proszę, jak mogę mieć tańsze wakacje w Zjednoczonych Emiratach Arabskich? Może na własną rękę, bez usług touroperatora? Dzięki.
10 lat wstecz  •  9 subskrybenci 10 odpowiedzi
ZEADubai
Do Dubaju chcemy lecieć z siostrą w kwietniu, ale nie biurem podróży, tylko na własną rękę. Obiecano nam wizę turystyczną. Ale co potem? Którą linią lotniczą lepiej lecieć z Kijowa? Gdzie i na czym możesz zaoszczędzić pieniądze podczas pobytu w hotelu? Czy muszę wcześniej rezerwować pokój? I ogólnie, czy w niezależnej trasie są jakieś pułapki?
11 lat wstecz  •  5 subskrybenci 4 odpowiedź
Czy ktoś był w tym hotelu "Golden Tulip Khatt Springs Resort & Spa 4*", Ras Al Khaimah, ZEA, Digdaga??? czy warto jechać sam???
11 lat wstecz  •  2 abonent 1 odpowiedź
Chciałem przeczytać prawdziwe recenzje ludzi, którzy byli w tym hotelu.. przekopali cały Internet, nic nie znaleźli ...
13 lat wstecz  •  brak subskrybentów Bez odpowiedzi
Cześć. Pokoje są dwuosobowe i chcę zapłacić za jedno łóżko. Czy to możliwe? Przyjadę sama i nie będę w stanie zapłacić za cały pokój. Z góry dzięki za odpowiedź.
13 lat wstecz  •  6 subskrybenci 7 odpowiedzi
ZEADubai
Ile kosztuje wycieczka na osobę, z posiłkami i lotem z Kijowa.Dziękuję!
13 lat wstecz  •  1 abonent 1 odpowiedź
czy hotel kempinski jest otwarty w palmie?
13 lat wstecz  •  1 abonent 1 odpowiedź
mówią, że hotel nie jest jeszcze otwarty?
13 lat wstecz  •  2 abonent 1 odpowiedź
Wszystkie pytania
już