Pytania o ZEADokumenty i granice

  Zadać pytanie
Zadać pytanie
Na Twoje pytanie odpowiedzą eksperci i doświadczeni turyści.
+ Wyjaśnienie do pytania


Więcej o ZEA
ZEA
Powiedz mi, kto dokładnie przekroczył granicę ZEA w najbliższej przyszłości: jeśli jest zaświadczenie o szczepieniu, czy test jest nadal wymagany? Czy po przyjeździe musisz też zdać test?
2 roku wstecz  •  5 subskrybenci 3 odpowiedź
ZEA
Czy wpłynie to na odwiedzenie tego kraju w przyszłości?
4 roku wstecz  •  3 abonent 2 odpowiedź
ZEA
Czy to prawda, że ​​nie wolno tam importować niektórych leków, a leki osobiste muszą być zgłoszone? Zawsze noszę przy sobie dużo leków - enzymów (bez nich nie dam rady, zwłaszcza w obcym kraju), na bóle głowy, gorączkę, leki przeciwhistaminowe, sorbenty... a potem mąż dużo czytał o tym, co trzeba oświadczył, że wiele jest zabronionych… czy ktoś coś o tym wie?
5 lat wstecz  •  8 subskrybenci 18 odpowiedzi
Dzień dobry! Proszę o pomoc w doradztwie! Mój ojciec zdecydował się zamieszkać w Sharjah, bardzo mu się podobało! Ale wpis jest na 30 dni. Czy można znaleźć sposób na wjazd i wyjazd do Omanu np. samochodem? Uczenie się latania samolotem co miesiąc jest boleśnie drogie.. czy potrzebuję wizy do tego Omanu? Czy są jakieś inne opcje? Byłbym bardzo wdzięczny za każdą wskazówkę +79150129901 whatapp
6 lat wstecz  •  4 abonent 6 odpowiedzi
ZEA
ZEA bez wiz
6 lat wstecz  •  8 subskrybenci 17 odpowiedzi
ZEADubai
7 lat wstecz  •  5 subskrybenci 4 odpowiedź
ZEA
Witam. Kupiłem wycieczkę z przyjacielem w Zjednoczonych Emiratach Arabskich. Dzień przed wyjazdem zadzwonili do mnie i powiedzieli, że nie dostałem wizy, ale znajomy ma. W dniu wyjazdu (znajomy odleciał) zadzwonili do mnie i powiedzieli, że wiza została wydana. I tak musiałem dopłacić 100 dolarów za bilet na lot. Potem zostaliśmy umieszczeni w niewłaściwym hotelu. Zgodnie z rezerwacją hotel był w Dubaju i osiedlił się w Sharjah na 3 dni, po czym przenieśli się do właściwego hotelu. Jak mogę teraz ubiegać się o odszkodowanie? Dzięki.
7 lat wstecz  •  8 subskrybenci 14 odpowiedzi
ZEA
Witam. Kupiłem wycieczkę last minute z kolegą 3 dni temu, wyjazd jutro, dziś rano zadzwonili z TA i powiedzieli, że odmówiono wizy, pieniądze nie zostały zwrócone. Wcześniej pracowałem w Zjednoczonych Emiratach Arabskich, wyjechałem z kraju zgodnie ze wszystkimi terminami i zasadami. Co teraz zrobić, bo Muszę dostać się do ZEA, nawet jeśli nie na tej trasie?
7 lat wstecz  •  6 subskrybenci 10 odpowiedzi
ZEADubai
Zainteresowany procedurą importu kamieni szlachetnych do ZEA, może ktoś wie
7 lat wstecz  •  3 abonent 4 odpowiedź
ZEADubai
Cześć! Chciałbym wiedzieć, czy mogę wrócić do Dubaju, jeśli mam deportację z powodu wygaśnięcia wizy. Nie zadzierał z niczym, niczego nie zepsuł.
7 lat wstecz  •  4 abonent 4 odpowiedź
ZEADubai
I jeszcze jedno, mam 19 lat i nie jestem żonaty. Czy odmówią nam wizy? A co można zrobić, aby uniknąć odrzucenia? Od dawna marzy mi się lot do Dubaju ☹️
7 lat wstecz  •  5 subskrybenci 4 odpowiedź
Pokaż więcej »
Wszystkie pytania
już