Pytania o ZEAWaluta i pieniądze

  Zadać pytanie
Zadać pytanie
Na Twoje pytanie odpowiedzą eksperci i doświadczeni turyści.
+ Wyjaśnienie do pytania


Więcej o ZEA
ZEA
3 roku wstecz  •  6 subskrybenci 5 odpowiedzi
ZEADubai
Uprzejmie powiedz mi, proszę. Czy na Ukrainie bardziej opłaca się wymieniać hrywny na dirhamy? A może nadal musisz brać dolary, a następnie wymieniać je na dirhamy w Zjednoczonych Emiratach Arabskich? Albo wziąć kartę w hrywnach z Privatbank i wypłacać dirhamy z bankomatu po kursie NBU? Z góry dzięki za odpowiedź.
3 roku wstecz  •  4 abonent 3 odpowiedź
ZEADubai
Jadę sam na 7 dni. Zainteresowany kosztami transportu, niedrogimi kawiarniami/restauracjami i atrakcjami. Zakupy nie są interesujące (poza kilkoma pamiątkami)!
4 roku wstecz  •  9 subskrybenci 16 odpowiedzi
Jeśli jest taka potrzeba
7 lat wstecz  •  1 abonent Bez odpowiedzi
Dzień dobry! Powiedz mi, proszę, dzisiaj podczas wymiany wydali dolary nowej próbki. „Stare” 100 dolarów zostało z ostatniej podróży. Czy zostaną przyjęte do wymiany? Czy tylko nowy?
7 lat wstecz  •  4 abonent 3 odpowiedź
ZEADubai
8 lat wstecz  •  6 subskrybenci 10 odpowiedzi
Czy można wypłacić euro z karty kredytowej Visa Electron, gdzie była kaucja, która się skończyła i karta została aktywowana, gotówka w euro?
9 lat wstecz  •  5 subskrybenci 33 odpowiedź
ruble można wymienić na lokalne, czy lepiej wymienić je na dolary tu i tam już...?
10 lat wstecz  •  4 abonent 5 odpowiedzi
Niedługo lecę Ale mam euro, czy mogę się tam przesiąść i jaki kurs?
10 lat wstecz  •  4 abonent 4 odpowiedź
Czy lokalne banki nie boją się nowego 100-dolarowego (wprowadzonego 8 października 2013 r.) rachunku? czy można go swobodnie wymieniać na dirhamy?
10 lat wstecz  •  6 subskrybenci 7 odpowiedzi
ZEADubai
Jaki jest obecny kurs dolara do dirhama -1:3,65?
10 lat wstecz  •  5 subskrybenci 6 odpowiedzi
Gdzie jest najlepszy kurs? W Szardży, w hotelu, na lotnisku?
11 lat wstecz  •  6 subskrybenci 5 odpowiedzi
ZEADubai
Jeśli dobrze rozumiem, to wtedy turyści zostawiają pieniądze jako depozyt podczas meldowania się w hotelu? W związku z tym 3 pytania: 1. Dlaczego nie zaleca się korzystania z karty? 2. jeśli zostawisz pieniądze jako zabezpieczenie, jak się upewnić, że nie zostaniesz oszukany? mówią, że nie zawsze wracają? 3. radzą powiedzieć „teraz pójdę i wymienię to na twoją walutę i przyniosę”. i nie przynoś. A co jeśli nic nie powiedzą? czy nie zmuszą cię do zapłaty? ps idziemy po raz pierwszy. (prawdopodobnie już zauważalne)))))))
11 lat wstecz  •  11 subskrybenci 12 odpowiedzi
jadę od 10 sierpnia, zadzwoń kto tam jedzie?
11 lat wstecz  •  3 abonent 3 odpowiedź
Do Dubaju przyjeżdżamy nocą, gdzie jest czas na wymianę euro na dirhamy???
11 lat wstecz  •  10 subskrybenci 11 odpowiedzi
Mówią, że hotel może wziąć prowizję. Czy kurs wymiany na lotnisku jest dobry?
11 lat wstecz  •  6 subskrybenci 5 odpowiedzi
ZEADubai
Czy możesz mi powiedzieć czy jest wymiennik na wyjściu po przylocie z term 1 lotniska w Dubaju, może ktoś coś doradzi lub przekaże ważne informacje.Wiem, że w hali przylotów jest jak bezcłowy, prawda?
11 lat wstecz  •  5 subskrybenci 4 odpowiedź
Czy możesz mi powiedzieć, czy istnieje sposób, aby nie zostawić depozytu? Jeśli, jak mówią, 300 dolarów. - to całkiem sporo. A jeśli zwraca się je również ostatniego dnia w drachmach, to straty są znaczne. I czy w pobliżu jest rynek, na którym można kupić owoce. Dzięki
11 lat wstecz  •  3 abonent 6 odpowiedzi
gdzie lepiej wymienić dolary na ich walutę, bezpośrednio na lotnisku lub w hotelu, bo tam polecę około 19-00 i będę w hotelu o 21-00, ale będę musiał zjeść obiad ( tylko śniadanie w cenie)? Proszę pisać bardziej szczegółowo o plaży, o jedzeniu, o rozrywce w hotelu i okolicy. 1,5 godziny do Dubaju? wi-fi w hotelu gratis?jak naładować tablet (oddać adapter?) Dziękuję za odpowiedź.
11 lat wstecz  •  6 subskrybenci 8 odpowiedzi
Czytałem w internecie, że drobne rachunki w wymiennikach są przyjmowane po niższej stawce, czy to prawda?!
11 lat wstecz  •  5 subskrybenci 5 odpowiedzi
gdzie mogę wymienić na ich walutę i jak najlepiej to zrobić ... lecimy pierwszy raz, nic nie wiemy ....
12 lat wstecz  •  4 abonent 9 odpowiedzi
ZEADubai
Powiedz mi oczywiście tym, którzy mają prawdziwe doświadczenie, jak użyć karty kredytowej VISA jako depozytu. Byłbym gotów zostawić depozyt w dolarach amerykańskich, gdyby zostały im zwrócone, czy można to przedyskutować podczas meldowania się w hotelu?
12 lat wstecz  •  4 abonent 4 odpowiedź
dostępne dolary
12 lat wstecz  •  4 abonent 5 odpowiedzi
dostępne dolary
12 lat wstecz  •  2 abonent 2 odpowiedź
ZEA
Proszę powiedz mi, a ZEA mają system TAX FREE
12 lat wstecz  •  3 abonent 3 odpowiedź
Lokalny czy dolarowy?
12 lat wstecz  •  4 abonent 12 odpowiedzi
Jedziemy na Nowy Rok 2012 w Sharjah w Verona Resort 3*. Kto tam był, powiedz mi, jak to jest z kaucją w hotelu, czy trzeba go zostawić, czy możesz odmówić? Słyszałem, że w dniu wyjazdu nie ma gdzie zamienić tego depozytu (ich dirkhanów) z powrotem na dolary. To prawda? Mówią, że na lotnisku nie ma kantorów. Ale czy jest w hotelu? Czy można zabrać ze sobą euro, czy w ogóle nie jest to opłacalne? Ile kosztuje wejście na płatną plażę? Jak się ubrać? Jeśli chodzi o spotkanie noworoczne, wielu (którzy nie jedzą kolacji NG w hotelu) rezerwuje stoliki w kawiarniach i restauracjach z wyprzedzeniem. Czy można to zrobić teraz z Moskwy? A czy możesz polecić jakieś miejsca, które nie są drogie? A o wycieczkach: co tak naprawdę radzisz odwiedzić? Dziękuję Ci! Elena
12 lat wstecz  •  6 subskrybenci 9 odpowiedzi
Kto ostatnio wrócił, jaki jest kurs $ za dirhamy na lotnisku i czy kurs zależy od ilości wymienianej waluty (np. rozmień $100 czy $1000).Dziękuję!!!
13 lat wstecz  •  8 subskrybenci 8 odpowiedzi
Pokaż więcej »
Wszystkie pytania
już