Pytania o ZEAZakupy

  Zadać pytanie
Zadać pytanie
Na Twoje pytanie odpowiedzą eksperci i doświadczeni turyści.
+ Wyjaśnienie do pytania


Więcej o ZEA
ZEADubai
Tych. Z czego „za grosz” można czerpać najwięcej przyjemności?
4 roku wstecz  •  6 subskrybenci 7 odpowiedzi
ZEADubai
Chciałbym przywieźć oryginalny żyrandol na pamiątkę
5 lat wstecz  •  8 subskrybenci 24 odpowiedź
Witam. Nazywam się Tatiana. Planuję przyjechać do Dubaju. I kup biżuterię i biżuterię srebrną. Proszę o podanie warunków eksportu towarów z tego kraju. jestem z Kazachstanu i ho
7 lat wstecz  •  3 abonent 2 odpowiedź
Dzień dobry! Gdzie najlepiej kupić biżuterię i ubrania po niższej cenie? A może lepiej kupić tutaj w Astanie? Dzięki
9 lat wstecz  •  5 subskrybenci 6 odpowiedzi
ZEADubai
Chcę kupić dwa nowe iPhony, wezmę je w paczkach w bagażu podręcznym. Czy będę miał problemy z odprawą celną w Kijowie?
10 lat wstecz  •  3 abonent 6 odpowiedzi
Niedługo wybieram się na wakacje do Sharjah. Namawiam męża, żeby obejrzał futra, ale nie wiem, gdzie iść, żeby się nie pomylić i nie dać się oszukać. Czytałem wiele pozytywnych recenzji o Condor, powiedz mi, kto tam był, jakie wrażenia z niego wyniosłeś?
10 lat wstecz  •  5 subskrybenci 4 odpowiedź
ZEADubai
Proszę powiedzieć, gdzie można kupić niedrogi sprzęt: aparat, tablet, komputer, telefon?
10 lat wstecz  •  2 abonent 2 odpowiedź
ZEADubai
Drodzy turyści!Czy można kupić kożuch?Podzielcie się adresami i kolejnością cen na ten temat, jeśli macie doświadczenie!) Hotel położony jest w centrum miasta w pobliżu starego bazaru Deira.Z góry dziękuję!
10 lat wstecz  •  6 subskrybenci 6 odpowiedzi
ZEA
Powiedz mi, ile kosztuje iPhone 5s w centrum handlowym w Dubaju? Planuję wyjazd na styczeń 2014r. Dziękuję
10 lat wstecz  •  5 subskrybenci 4 odpowiedź
Chcemy przywieźć ze sobą owoce (mango). Wszędzie piszą, że bagaż podręczny musi mieć określony rozmiar. A jeśli torba jest większa? Czy nie chybią? Doradź, jak najlepiej i bez konsekwencji przynieść owoce do domu
10 lat wstecz  •  4 abonent 3 odpowiedź
Czy możesz trzymać pieniądze w sejfie? Na ile jest niezawodny? Czy futro można bezpiecznie przechowywać w pokoju?
10 lat wstecz  •  3 abonent 2 odpowiedź
Czy w Emiratach można kupić skórzany płaszcz? Powiedz mi gdzie?
10 lat wstecz  •  1 abonent Bez odpowiedzi
Drodzy podróżnicy! Naprawdę potrzebujemy pomocy od tych, którzy niedawno byli w Szardży. Zgodnie z Twoimi "gorącymi wrażeniami" proszę o radę. Jadę z synem do Lords Hotel Sharjah, wziąłem tylko śniadanie. Moje pytania: 1. JEDZENIE. Gdzie mogę nakarmić dziecko i samemu zjeść obiad i kolację? Ile kosztuje jeden posiłek? 2. NAWIGACJA. Boję się zgubić :) Czy sprzedają mapy po rosyjsku lub angielsku z nazwami ulic i/lub znaczących miejsc. Czy ktoś może opublikować link, aby go wydrukować. 3. ZAKUPY. Potrzebujemy konkretnych adresów, pod którymi można kupić TANIO, ale JAKOŚCIOWO od LOKALNYCH Rzemieślników: kożuch, biżuterię, tekstylia domowe, buty, torebkę, ubrania... UWAGA!! ZARA i inni nie interesują się sieciówkami, są masowo w Moskwie :) 4. Cóż, ci, którzy byli w moim hotelu, mogą dać cenne rady :)
11 lat wstecz  •  2 abonent 2 odpowiedź
Koleżanka będzie chciała zamówić jej zakup
11 lat wstecz  •  3 abonent 7 odpowiedzi
Dziwne, wszyscy mówią „trzeba targować się wszędzie, jeśli chcesz kupić ciuchy ze zniżką”, nie rozumiem, przychodzisz do jakiejś Zary i mówisz: „Tu jestem, proszę, ta bluzka, nie za 1500 ale za 1000. Czy tak powinno być?
11 lat wstecz  •  6 subskrybenci 10 odpowiedzi
ceny
11 lat wstecz  •  5 subskrybenci 9 odpowiedzi
rynki
11 lat wstecz  •  2 abonent 2 odpowiedź
ZEADubai
...czyli telefony wyprodukowane w Japonii
11 lat wstecz  •  brak subskrybentów Bez odpowiedzi
ZEA
Ceny, design, smaki. Butelki są bardzo ładne. Co z tym smakiem???
11 lat wstecz  •  8 subskrybenci 11 odpowiedzi
ZEA
Planuję kupić kilka butelek arabskich perfum olejnych lub spray w Dubaju (w mieście, nie w Duty-free - u niego wszystko jest jasne). Czy mogę je nosić w bagażu podręcznym, boję się zabrać je do bagażu - pękną, przeciekają itp.? Podziel się swoim doświadczeniem, jak transportowałeś, jak spakowałeś, czy były z tym jakieś problemy?
11 lat wstecz  •  10 subskrybenci 12 odpowiedzi
Czy hotel oferuje bezpłatny transfer busem do Dubaju i Fudżajry. Czy istnieje limit bezpłatnych przejazdów na pobyt?
11 lat wstecz  •  5 subskrybenci 4 odpowiedź
czy ktoś może iść????????????
11 lat wstecz  •  6 subskrybenci 8 odpowiedzi
jedziemy do Sandy Beach Hotel, u mamy DR, 21-go trzeba będzie zamówić kwiaty. jak to zrobić z hotelu i ile to będzie kosztować? kto wie, powiedz mi proszę)
11 lat wstecz  •  6 subskrybenci 7 odpowiedzi
Witajcie drodzy turyści!To pytanie jest napisane dużo o obfitości futra w ZEA.Czy naprawdę można tam kupić dobry kożuszek?Podzielcie się adresami i kolejnością cen na ten temat, jeśli macie doświadczenie! ) Z góry dziękuję!
11 lat wstecz  •  1 abonent 1 odpowiedź
ZEADubai
Proszę powiedzieć, gdzie w Dubaju można zapłacić kartą (centra handlowe, metro, autobusy, taksówki, wycieczki, bilety do parków rozrywki, muzeów), a gdzie akceptują tylko gotówkę? Z góry dziękuję.
11 lat wstecz  •  4 abonent 3 odpowiedź
Pokaż więcej »
Wszystkie pytania
już