Pytania - odpowiedzi – Pogoda i pory roku

  Zadać pytanie
Zadać pytanie
Na Twoje pytanie odpowiedzą eksperci i doświadczeni turyści.
+ Wyjaśnienie do pytania
TOP 5 koneserów
według liczby pytań, na które udzielono odpowiedzi w ciągu 30 dni
1
аватар
Odebrano na 3 pytanie
2
аватар
Odebrano na 3 pytanie
3
аватар
Odebrano na 2 pytanie
4
аватар
Odebrano na 1 pytanie
5
аватар
Odebrano na 1 pytanie


Już
2 roku wstecz  •  1 abonent 1 odpowiedź
Czy w maju można odpocząć w Turcji? Nie zimno? Jesteśmy na wakacjach do 25 maja. Kiedy i gdzie najlepiej jechać? Alanya? Gdzie jest cieplej? Mój mąż chce jechać do Turcji, a nie Egiptu. A jeśli od 15 do 25? Czy będzie tam ciepło? Czy ty umiesz pływać? Powiedziano mi, że w maju jest tam zimno i nie ma tam nic do roboty. Kto był w maju, podziel się wrażeniami i radą.
2 roku wstecz  •  7 subskrybenci 8 odpowiedzi
2 roku wstecz  •  10 subskrybenci 12 odpowiedzi
Słodkie ceny, martwimy się, że całe wakacje nie odbędą się w kurtkach.
2 roku wstecz  •  6 subskrybenci 6 odpowiedzi
2 roku wstecz  •  3 abonent 2 odpowiedź
Powiedz mi, jak się mają sprawy z temperaturą powietrza wieczorem w grudniu? Potrzebujesz kurtki, a może kurtki - lecimy pierwszy raz.
2 roku wstecz  •  6 subskrybenci 4 odpowiedź
Hotel znajduje się w zatoce i widziałem wiele recenzji, które wydają się być możliwe o każdej porze roku. Ale czy tak jest naprawdę? W zeszłym roku zima w Sharm była gorąca i bezwietrzna, a w połowie kwietnia w Hurghadzie wiał wiatr. Czytałem, że sezon wiatrowy w Egipcie przesunął się ostatnio na marzec - początek kwietnia. Tak, a archiwum prognoz na Gismeteo w zasadzie również to potwierdza. Dlatego może nie jest tak strasznie jechać zimą do hotelu na Marsie, ale nad zatokę? Kto był, jakie są recenzje? :)
2 roku wstecz  •  3 abonent 1 odpowiedź
Pokaż więcej »
Wszystkie pytania
ZEA
już