Pytania o ChorwacjaPogoda i pory roku

  Zadać pytanie
Zadać pytanie
Na Twoje pytanie odpowiedzą eksperci i doświadczeni turyści.
+ Wyjaśnienie do pytania


Więcej o Chorwacja
Dzień dobry jadę z dziećmi do Chorwacji we wrześniu planujemy zostać przez pierwsze 5 dni w Opatiji a wakacje zakończyć w Crikvenicy Powiedz kto odpoczywał we wrześniu w Chorwacji, jakie jest powietrze i temperatura morza, czy pada deszcz.Może ktoś wie, gdzie zobaczyć wiarygodną prognozę pogody dla Chorwacji.Dziękuję.
11 lat wstecz  •  4 abonent 4 odpowiedź
Czy możesz mi powiedzieć, jaka jest pogoda, temperatura wody w morzu? Nie wiemy, jakie ubrania ze sobą zabrać.
11 lat wstecz  •  1 abonent 1 odpowiedź
Jak jest czerwiec w Chorwacji? Czy morze jest już ciepłe? kto był. powiedz mi
11 lat wstecz  •  5 subskrybenci 6 odpowiedzi
SYTUACJA POŻAROWA JEST STRASZNA, CZY WYSTĘPUJE SUSZA Z WODY Z KRANU? WIADOMOŚĆ SPLIT-MAKARSKA NIE JEST ZŁAMANA? CZY RUCH RUCHU JEST CZĘSTE? WYJŚĆ CZY NIE WYJŚĆ? CO DORADZASZ?
12 lat wstecz  •  3 abonent 2 odpowiedź
Planuję wakacje, mówią, że w Chorwacji szaleją pożary.. Powiedz mi, jak tam jest w rzeczywistości, czy są jakieś opóźnienia lotów itp.?
12 lat wstecz  •  7 subskrybenci 18 odpowiedzi
Dobry wieczór. Do Chorwacji chcemy pojechać w czerwcu (wczesne dni). kto wie, jaka jest tam pogoda. Mamy z nami 9 letnie dziecko. czy nie będzie zimno?
12 lat wstecz  •  6 subskrybenci 5 odpowiedzi
Czy możesz mi powiedzieć, czy pogoda jest odpowiednia do pływania w Chorwacji pod koniec maja (od 25 maja)? Który ośrodek ma cieplejszą wodę?
12 lat wstecz  •  7 subskrybenci 8 odpowiedzi
Cześć! Powiedz mi, czy w Chorwacji jest ciepło w październiku? A gdzie pojechać do Chorwacji, gdzie jest pięknie?
13 lat wstecz  •  4 abonent 3 odpowiedź
Zainteresowany pływaniem
13 lat wstecz  •  4 abonent 4 odpowiedź
Mój mąż i ja chcemy odpocząć w Chorwacji na początku kwietnia, pospacerować, może kilka wycieczek. Powiedz mi, jaka jest pogoda?
14 lat wstecz  •  3 abonent 2 odpowiedź
Mianowicie temperatura powietrza i morza w tym okresie? A do której godziny obowiązuje bezwizowy wjazd do Chorwacji.
15 lat wstecz  •  3 abonent 4 odpowiedź
Czy nadal mogę pływać w morzu, jaka jest przybliżona temperatura wody?
15 lat wstecz  •  4 abonent 3 odpowiedź
Chcę jechać 12 września, ale czy będę mógł się opalać?
15 lat wstecz  •  6 subskrybenci 8 odpowiedzi
Chciałbym pojechać w kwietniu
15 lat wstecz  •  3 abonent 2 odpowiedź
Do Opatiji jedziemy w pierwszej połowie października
16 lat wstecz  •  1 abonent 2 odpowiedź
JAKA POGODA W POŁOWIE WRZEŚNIA? CZY MOŻNA PŁYWAĆ W MORZU I W NIEDZIELE? JAKIE NOCE?
16 lat wstecz  •  1 abonent 3 odpowiedź
chcesz się zrelaksować
16 lat wstecz  •  1 abonent 3 odpowiedź
Proszę mi powiedzieć, jaka jest temperatura morza i powietrza w drugiej połowie czerwca w Chorwacji?Kto słyszał o hotelach VILA „GABRIEL”*** w Baska Voda i VILA „JOSIP JUKIC”*** w Makarskiej?
16 lat wstecz  •  1 abonent 2 odpowiedź
Powiedz mi, czy można pojechać do Chorwacji przez morze i plażę we wrześniu-październiku? A wycieczki można robić tylko w hotelu? Chcę niedrogiego hotelu w środku Dolmatii, najważniejsze dla mnie jest to, że jest wszystko, czego potrzebujesz i przyzwoite jedzenie, no cóż, niedaleko morza. Czy mogę go znaleźć? Dzięki!
17 lat wstecz  •  brak subskrybentów 3 odpowiedź
Wszystkie pytania
ZEA
już