Pytania o WietnamPogoda i pory roku

  Zadać pytanie
Zadać pytanie
Na Twoje pytanie odpowiedzą eksperci i doświadczeni turyści.
+ Wyjaśnienie do pytania


Więcej o Wietnam
От профсоюза на выбор дают две путевки: во Вьетнам (Канары-бич, Муйня)и в Таиланд (Лонг-бич) ... Как там во Вьетнаме с волнами, медузами и погодой в целом?
7 lat wstecz  •  4 abonent 10 odpowiedzi
7 lat wstecz  •  5 subskrybenci 7 odpowiedzi
Oprócz pogody doradzę ośrodek, hotel, wyżywienie. Oprócz wakacji na plaży interesujący jest bogaty program wycieczek. Z góry dziękuję, Pavel.
9 lat wstecz  •  4 abonent 4 odpowiedź
chcemy jechać z małymi dziećmi, ale wystraszyły nas, że będzie tam zimno i padał deszcz
10 lat wstecz  •  5 subskrybenci 6 odpowiedzi
Powiedz mi, jak często pada deszcz pod koniec marca? Które morze? fale czy spokój? przezroczysty? Kiedy najlepiej wyjechać na wakacje?
10 lat wstecz  •  2 abonent 3 odpowiedź
Chcę pojechać na grudniowe wakacje do Wietnamu, powiedz mi, czy warto i gdzie teraz jest lepiej, czy teraz jest niebezpiecznie? Jaka jest tam sytuacja?
10 lat wstecz  •  4 abonent 7 odpowiedzi
Dobry dzień. Proszę mi powiedzieć, do którego ośrodka lepiej wybrać się w lutym-kwietniu, aby pogoda była i morze było ciepłe
10 lat wstecz  •  3 abonent 2 odpowiedź
Powiedz mi, jeśli ktoś odpoczywał w Nha Chang w czerwcu, jaka była pogoda i co najważniejsze morze. Chcę spokoju bez fal i czystego siedzenia, aby cieszyć się ciepłem i doskonałą wodą. Czy możesz polecić hotel z najlepszą plażą? Dzięki.
10 lat wstecz  •  2 abonent 1 odpowiedź
Jaka jest pogoda w lutym w Nha Trang, który był w tym czasie? z góry dziękuję
11 lat wstecz  •  3 abonent 2 odpowiedź
погодные условия(дожди,ветер)когда меньше?
11 lat wstecz  •  brak subskrybentów Bez odpowiedzi
Wyjazd, przypuszczalnie 29.12.13.
11 lat wstecz  •  4 abonent 6 odpowiedzi
czy przeszkadza w pływaniu?
11 lat wstecz  •  1 abonent Bez odpowiedzi
Niespodziewanie wakacje przyszły w październiku. Od dawna chciałem odwiedzić Wietnam. Nha Trang, ale to nie ma znaczenia, możesz skorzystać z dowolnego innego ośrodka. Co powiesz, jaka jest pogoda? Czy można się opalać, pływać lub padać i być zachmurzonym?
11 lat wstecz  •  2 abonent 1 odpowiedź
lecimy 23 grudnia na 12 dni do tego hotelu interesuje nas pogoda
11 lat wstecz  •  2 abonent 2 odpowiedź
Chcę odwiedzić cudowny kraj, ale mogę tylko pod koniec lub w połowie stycznia
12 lat wstecz  •  2 abonent 2 odpowiedź
pogoda na Phan Thiet w pierwszej połowie października Czy morze nie jest zachmurzone?
12 lat wstecz  •  1 abonent Bez odpowiedzi
proszę doradzić jaki wietnamski resort wybrać latem (lipiec-sierpień), aby nie wpaść w porę deszczową, żeby nie zepsuć reszty. Było pragnienie odwiedzenia Nha Trang, bardzo potrzebna jest rada znających się na rzeczy ludzi.
12 lat wstecz  •  3 abonent 3 odpowiedź
Dzień dobry, mamy wycieczkę od 2 do 13 kwietnia, powiedz mi, czy nadejdzie pora deszczowa?Hotel w Mui Ne, dziękuję!
12 lat wstecz  •  3 abonent 2 odpowiedź
Witam, bardzo chciałabym wiedzieć, jaka jest pogoda w Mui Ne w kwietniu, mamy wycieczkę od 2 do 13. Z góry dziękuję!!!!
12 lat wstecz  •  3 abonent 10 odpowiedzi
Pod koniec marca chcemy pojechać z synem do Vinperl. Czy ktoś tam był, jaka jest teraz pogoda? Na co należy zwrócić uwagę. Nie byliśmy w Wietnamie, więc opinia o Nha Trang i hotelu jest ciekawa. Z góry dziękuję.
12 lat wstecz  •  2 abonent 3 odpowiedź
Pogoda na styczeń
12 lat wstecz  •  3 abonent 2 odpowiedź
Wraz z mężem jedziemy do Wietnamu w okresie od 25.10 do 10.11.11. Chcę spokojnego morza i dobrego hotelu z dobrą obsługą, doskonałymi śniadaniami i rosyjskojęzycznym menedżerem.
13 lat wstecz  •  4 abonent 9 odpowiedzi
O której porze roku morze jest spokojne?
13 lat wstecz  •  3 abonent 2 odpowiedź
Bardzo chcę jechać do hotelu VinPearl, ale TO mnie zniechęca ze względu na pogodę. Potrzebujemy ciepłego spokojnego morza, jedziemy z dzieckiem. Może ktoś odpoczywał w Nha Trang w listopadzie? Opowiedz nam teraz o morzu! Obawiam się, że miesiąc w Phu Quoc będzie nudny dla małego człowieka.
14 lat wstecz  •  brak subskrybentów Bez odpowiedzi
Wszystkie pytania
ZEA
już